Jak koupit Conor McGregor Fight dnes večer

Hodinky UFC 257

Getty Dustin Poirier a Conor McGregor se utkají v hlavní události UFC 257.

Kupte si UFC 257

Conor McGregor se poprvé po roce vrací do oktagonu ve velmi očekávaném zápase s Dustinem Poirierem, který v sobotu večer v Abú Dhabí vyzdvihl nabitou kartu UFC 257.

tenis hra za hrou

UFC 257 PPV má různé možnosti stanovení cen v závislosti na tom, zda již máte nebo nemáte ESPN+. Můžeš kupte si Poirier vs McGregor 2 PPV právě zde , nebo si můžete přečíst úplný přehled všech svých různých možností

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 257: Poirier vs McGregor 2

Pokud nemáte ESPN+

Pokud jste se k ESPN+ nepřihlásili dříve, můžete získat speciální nabídku balíčku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 257 PPV (hodnota 69,99 $) za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 257

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Pokud již máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou objednat UFC 257 PPV sám za 69,99 $ právě zde:

Kupte si UFC 257 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 257 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 257 PPV za celkem 89,98 $:

pásy předloktí při zánětu šlach

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 257


Jak a kde se dívat na UFC 257

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete sledovat UFC 257 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na libovolném kompatibilním zařízení, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 257

Může to být jedna z nejžhavěji očekávaných karet za dlouhou dobu, a to především kvůli společným událostem. Prezidentka UFC Dana Whiteová, která s McGregorem po většinu loňského roku vedla neslavnou slovní bitvu, uvedla, že minulý týden bylo jejich hovězí maso rozmačkané, což částečně vedlo k McGregorovu návratu.

tenisky a džíny

Upřímně jsem si v tu chvíli nemyslel, že se z toho někdy dostaneme, White to řekl Washington Post o jeho různých loňských neshodách s McGregorem. Byl jsem z toho opravdu nešťastný. Mýlil jsem se. On a já jsme si nakonec promluvili a vyřešili jsme to.

Poirier přichází z těžce vydělané výhry rozhodnutím nad Danem Hookerem v červnu, zatímco McGregor naposledy bojoval v lednu 2020, kdy trvalo neuvěřitelných 40 sekund na demontáž Donalda Cowboye Cerroneho na UFC 246. Poirier a McGregor se poprvé setkali v roce 2014, když byli oba ještě pérováci. McGregor také tehdy vyhrál jen jedno kolo, aby získal vítězství, ale tentokrát to mohlo být jinak.

Poirier je 10-2 s jednou bez soutěže, protože přešel do lehké divize UFC, zatímco 19 z 22 vítězství McGregora v kariéře bylo vyřazeno s vyřazením, takže by to měl být zábavný zápas.

Jsem si velmi jistý, že výstřely, které budu potřebovat k přistání, budou zasaženy domů během prvních 60 sekund. Pokud jim Dustin vydrží, bude pro něj větší síla, řekl McGregor, podle SportsNet . Slyšel jsem, že doufá, že je to válka a vleklá válka tam a zpět. Vlastně jsem z toho také nadšený. Nebyl bych proti. To by se mi fakt líbilo. Vlastně bych si užil válku s Dustinem. Pokud tedy dokáže vydržet výstřely a rozbít to, pusťme se do toho. Postavme se tam a bojujme. Jen vidím, jak moje rány přistávají brzy a to je vše.

To bude těžké, řekl Poirier v reakci. Ale to by pro něj měl být cíl, protože každá minuta, která odbíhá z těchto hodin, je pro něj jen tvrdší boj. Čím hlouběji to jde, tím více jsme unavení, čím více trpíme, to je v můj prospěch.

Zde je pohled na kompletní kartu UFC 257:

Předběžná karta:

 • Arman Tsarukyan vs. Nasrat Haqparast - Lehký
 • Brad Tavares vs. Antonio Carlos Junior - střední váha
 • Julianna Pena vs. Sara McMann - ženská bantamová váha
 • Khalil Rountree Jr. Vs. Marcin Prachnio - lehká těžká váha
 • Andrew Sanchez vs. Andre Muniz - střední váha
 • Nik Lentz vs. Movsar Evloev - Catchweight
 • Amir Albazi vs. Zhalgas Zhumagulov - muší váha


Hlavní karta:

 • Conor McGregor vs. Dustin Poirier - Lehký
 • Dan Hooker vs. Michael Chandler - Lehká váha
 • Jessica Eye vs. Joanne Calderwood - dámská muší váha
 • Matt Frevola vs. Ottman Azaitar - Lehká váha
 • Marina Rodriguez vs. Amanda Ribas - ženská sláma

Populární Problémy

Jak vápnit rybník. Kvalitu rybníků a dalších malých, uzavřených vodních ploch můžete zlepšit ošetřením vápnem. Vápno pomáhá vyrovnávat překyselené rybníky, což má za následek svěžejší, čistší vodu a pohostinnější prostředí ...

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Grindcore vokály jsou běžným typem hrdelního zpěvu/ječení v extrémní metalové hudbě, jako je Grindcore (samozřejmě), Deathcore, Hardcore a Death Metal. Průkopníkem a razitelem britské metalové kapely, Napalm Death, je vokál Grindcore ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání UNC Greensboro vs Wofford.

Probíhá sezóna 6 „Bakalář v ráji“, která vysílá nové epizody v pondělí a úterý večer v 8/7c na ABC.

Jak se přestat bát romantických vztahů. Pro mnohé je důležité zjistit, že je někdo dokonalý. Jako lidé se rodíme jako sociální bytosti, které touží po navázání nejrůznějších vztahů s lidmi, se kterými se setkáváme, a pro mnohé z nás, že ...