Jak sledovat online restart ‘BH90210’

© 2019 Fox Media LLC Cr: Shane Harvey/FOX Na snímku: Jennie GarthDlouho očekávané shledání obsazení Beverly Hills 90210 je tady a všichni členové obsazení, minus zesnulý Luke Perry, jsou na palubě. BH90210 premiéra 7. srpna 2019 ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT, v síti Fox. Pro ty, kteří by se chtěli na show podívat, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, můžete show stále sledovat online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Fox (na většině trhů živě).Přečtěte si více od Heavy

Luke Perry oceněn při restartu „BH90210“

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Fox sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

jak používat popruh na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

© 2019 Fox Media LLC Cr: Brian Bowen Smith/FOX L-R: Jason Priestley, Tori Spelling, Ian Ziering, Shannen Doherty, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a Jennie Garth.

Kromě výše uvedených možností streamování mohou fanoušci zakoupit epizody pořadu na Amazonu , stejně jako celou sezónu, jakmile budou k dispozici. Sezóna 1 BH90210 je k dispozici za 14,99 $ v HD a SD za 9,99 $.

Podle Fox News “Shannen Doherty řekla, že se nechystá restartovat, ale po smrti Luka Perryho si to rozmyslela. Doherty prozradil, že jsem to rozhodně nehodlal. Nebylo to nic proti show. Věděl jsem, že show se bude prodávat a bude se jí dařit a bude žít dál beze mě, ale nepotřebovali mě, takže v tu chvíli prostě nebylo to, co jsem chtěl dělat. Ale poté, co Perry (který hrál její milostný zájem na původní sérii) zemřel, Doherty chtěl využít příležitosti, aby ho poctil.

Níže si přečtěte další podrobnosti o spouštěcím restartu, obsazení, popisech epizod a dalších.

BH90210 PREMIÉRA DATUM A ČASOVÝ SLOT: Premiéra se uskuteční 7. srpna 2019 a bude se vysílat ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 Časový úsek CT.

BH90210 REBOOT PLOT: Oficiální dějová osnova pořadu uvádí, Původní členové obsazení průkopnického teenagerského dramatu Beverly Hills, 90210 vraťte se dohromady a zahrajte si vylepšené verze sebe sama v tomto serializovaném dramatu, které je inspirováno jejich skutečnými životy a vzájemnými vztahy. Poté, co původní série skončila, se Shannen, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian a Tori sešli, když jeden z nich navrhl, že je čas získat Beverly Hills, 90210 restartujte a spusťte. Kultovní obsazení se pokouší pokračovat tam, kde skončili, ale staré romance, přátelé a šílenci se vrací, aby vytvořili větší drama než kdykoli předtím.

BH90210 CAST:
Gabrielle Carteris
Shannen Doherty
Jennie Garth
Brian Austin Green
Jason Priestley
Tori Spelling
Ian Ziering
Carol Potterová
Christine Elise McCarthy
Denise Richardsová
La La Anthony jako fiktivní manželka Briana Austina Greena Shay
Vanessa Lachey jako fiktivní manželka Jasona Priestleyho Camille
Ivan Sergei jako fiktivní manžel Tori Spellingové Nate
Karis Cameron jako Kyler
Evan Roderick jako Chaz Bryant
Brad Bergeron jako Matthew
Destiny Millns jako Heather
Natalie Sharp jako Anna

Obsazení také vzdá hold zesnulé hvězdě Luke Perrymu.

BH90210 SEZÓNA 1 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje The Reunion a její popis zápletky zní: Poté, co se od série odehrály různé cesty Beverly Hills, 90210 skončilo před 19 lety, členové obsazení se sešli na oslavě 30. výročí fanoušků v Las Vegas, což způsobilo opětovné vzplanutí starých plamenů, sporů a pocitů.

BH90210 SEZÓNA 1 EPIZODA 2: Epizoda 2 bude odvysílána 14. srpna 2019 a popis epizody uvádí: Když FOX zahájí restart, Tori a Jennie se postaví každému ze svých bývalých spoluhráčů a setká se s větším odporem, než očekávali; gang se zabývá následky jejich akcí v Las Vegas.

BH90210 SEZÓNA 1 EPIZODA 3: Třetí epizoda se jmenuje The Photo Shoot a bude se vysílat 21. srpna 2019.

Ačkoli je to klasifikováno jako série událostí, Jennie Garth a Tori Spelling uvedly, že budoucí epizody jsou možné.


Populární Problémy

Oklahoma a LSU bojují v semifinále play -off univerzitního fotbalu v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Peach Bowl online bez kabelu.

Zde je seznam největších hráčů, kteří kdy ozdobili travnaté hřiště ve Wimbledonu.

Jak sbírat žížaly. Žížaly se často používají jako návnada pro rybáře, ale jsou také nedílnou součástí zdravých zahrad a jsou skvělé v kompostových oblastech, protože rychle rozkládají organickou hmotu a přeměňují ji na půdu bohatou na živiny. Červi ...

V seznamu žen, na které je třeba si dát pozor na US Open 2020, figuruje pět bývalých grandslamových šampionek. Nejlepším uchazečem zůstává Serena Williamsová, ale existuje několik hráčů, kteří mohou napadnout 7násobného šampiona.

Jak ošetřit kožní chlopeň nebo oděr při první pomoci. Kožní chlopně a odřeniny mohou být velmi nepříjemná a bolestivá poranění. V závislosti na závažnosti vašeho zranění možná budete muset vyhledat lékařskou pomoc nebo ji budete moci ošetřit ...