Victoria Azarenka svázat uzel s přítelem RedFoo v Indii

redfoo azarenka

Říká se, že světová č. 2 Victoria Azarenková bude doprovázet přítele RedFoo na jeho turné po Indii a duo plánuje dostat se do Indie ještě před začátkem turné. Ačkoli se nadcházející turné LMFAO, 22. a 23. března, mluvilo o městě v Indii, nejnovější vinná réva by mohla ukrást titulky, podle zpráva z DNA .

Pár se plánuje vzít v růžovém městě, které se zdá být v poslední době trochu mainstreamem. Po stopách osobností, jako je Katy Perry, Liz Hurley a Akonova manželka, plánuje Azarenka také sport Jaipuri sari.

Blízký spolupracovník tvrdí, že nákupní seznam nikdy nekončí a pohybuje se od náramků přes salwars až po kolhapuri chappaly. Setkání s některými bollywoodskými A-listery bylo pro duo uspořádáno promotéry ve vysoce postaveném salonku. Ti dva se ke svému vztahu od začátku nikdy příliš nesměli a Victoria požadovala pro zásnuby „větší a lepší“ prsten poté, co loni porazila Sloane Stephensovou na Australian Open.

Populární Problémy

Laver Cup, událost, ve které se hráči z Evropy utkají s týmem ze zbytku světa, byl přidán do ATP World Tour.

Wozniacki porazili Stosura a získali moskevský titul

Venus a Serena Williamsová, Victoria Azarenková a Sloane Stephensová přistály ve stejné čtvrti v Lexingtonu. Ve hře je i spousta kvalitních amerických hráčů, což potěší domácí publikum.

Carlos Moya chválil akademii svého krajana Rafaela Nadala jako akademii, které by se sám zúčastnil jako dítě. Moya velmi hovořil o nepřeberném množství zařízení dostupných v Akademii a také o týmu zkušených trenérů.