Přímý přenos hry Bucks vs Raptors 6: Jak se dívat online

Přímý přenos hry Raptors vs Bucks Game 6

Getty

Přímý přenos Bucks vs Raptors můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Toronto Raptors bude v sobotu hostit Milwaukee Bucks ve Scotiabank Arena pro hru 6 finále Východní konference.

dobré tenisky

Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

strečové tenisky

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Náhled hry Bucks vs Raptors 6

Raptors ve druhé polovině hry 5 překonali 12bodový deficit a připsali si vítězství 105: 99. Hvězdný útočník Kawhi Leonard zaznamenal při střelbě 11 z 25 špičkových 35 bodů a zaznamenal devět asistencí v týmu.

Nebojím se okamžiku, řekl Leonard Associated Press . Právě kvůli tomu v létě cvičím. Jen se snažím vyhrát. Jde o to, že jsem agresivní a ničemu se nevyhýbám.

Leonard, který získal ocenění MVP Finals MVP, když jeho San Antonio Spurs zvítězilo v Miami Heat v roce 2012, má v sezóně 2019 v průměru 31,4 bodu, 8,4 doskoku a 3,6 asistence na soutěž.

Byl také neuvěřitelný v play -off se Spurs, řekl hlavní trenér Raptors Nick Nurse, podle AP. Mohu jen říci, že byl opravdu dobrý. S postupujícím čtvrtým se stává silnějším. Chce míč a chce hrát a zdá se, že hraje správně. Jste téměř v šoku, když se zvedne na 15 stop a nevejde dovnitř. Hraje na obou koncích.

boty na hraní tenisu

Giannis Antetokounmpo získal 24 bodů za vedení Bucks, přidal šest desek a tolik asistencí.

Milwaukee vyhrál první dva zápasy v sérii, než upustil tři zápasy po sobě. Během základní části prohráli po sobě jdoucí zápasy jen jednou a do série vstoupili po jediné porážce v play off 2019.

Nebudeme skládat, řekl Antetokounmpo podle ESPN . Jsme nejlepší tým v lize. Půjdeme dovnitř, dáme tomu všechno, co máme. Nemůžeme složit Vrátíme se naštvaní do Milwaukee.

A dodal: Chci jen vyhrát. Myslím, že jsme měli šanci vyhrát, ale nevyhráli jsme. Očividně jsem naštvaný. Nebudu vám lhát. Čekají nás ještě dvě hry.

Ve své čtvrté sezóně má Antetokounmpo v průměru 25,9 bodů, 12,4 doskoků, 4,9 asistencí a 1,9 bloku na soutěž.

Jedna věc o Giannisovi, že si hraje na zadek, řekl strážný Raptors Kyle Lowry, podle ESPN. Nikdy bych Giannise z ničeho neobviňoval. Někdy prostě chybí střely, dojde k obratu, je to hra. Proč musí být vina? Giannis bude [jeden] z nejlepších, dvou nebo tří hráčů v lize na příštích 10 let.

pravidla pro badminton

Populární Problémy

Serena Williamsová právě chybí, ale bude mít několik dalších šancí připojit se k tomuto nepolapitelnému seznamu.

Sportovní lezení má tento týden olympijskou premiéru v Tokiu. Pokud žijete v USA, můžete sledovat každý výstup a každou událost naživo.

Jak se rychle zbavit vnějších hemoroidů. Hemoroidy (hromady) se mohou stát každému v jakémkoli věku. Tyto nepříjemné zvětšené žíly se nacházejí uvnitř nebo vně kolem konečníku. Hemoroidy jsou způsobeny zvýšeným tlakem na ...

Nejen tráva a povinné bílé pro hráče dělají Wimbledon jedinečným; její zásady sponzorství jsou ještě výraznější.

Jak zvládnout zlomenou paži. Zlomené paže jsou běžným zraněním, které se může stát mladým i starým. Pauza zahrnuje jednu ze tří kostí, které tvoří paži: buď pažní kost, ulna nebo poloměr. Http://www.mayoclinic.org/diseas ...

Sponzor Naomi Osaka se omluvil za její kontroverzní ztvárnění v reklamě, ale žena se zaměřuje výhradně na tenis.