VIDEO: Hlavní body ztráty Andyho Murraye se Stanislasem Wawrinkou na US Open 2013

3. nasazený Andy Murray včera ve čtvrtfinále US Open prohrál 6-4, 6-3, 6-2 s 9. nasazeným Stanislasem Wawrinkou ve dvou setech.Podívejte se na hlavní body níže, jak ho nějaký mocný bič Wawrinka viděl rozrušit Brita.

Populární Problémy

April Ross a Alix Klinemanová z USA se utkají s Austrálií v zápase o zlato v plážovém volejbalu žen. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat online.Texas Tech se poprvé představí ve Final Four, když v sobotu večer nastoupí na Michigan State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jsou to jen dva roky, ale připadá mi to mnohem delší, že? Wimbledon se letos vrací poté, co byl zrušen v roce 2020 kvůli pandemii, a je to skoro, jako bychom se znovu seznámili s lJak zvýšit sílu úchopu. Když uchopíte předmět, používáte svaly od loktů ke konečkům prstů, nazývané flexory předloktí. [V161412_b01]. [14. května 2020]. Zvýšení síly úchopu může být dobrým způsobem, jak zpevnit ...Zde je návod, jak sledovat „Brexit“, nový film HBO s Benedictem Cumberbatchem o historickém hlasování Británie o vystoupení z Evropské unie v roce 2016.

Chcete -li získat dobré známky, zůstaňte organizovaní tím, že si necháte plánovač se všemi svými úkoly a nadcházejícími testy. Vytvořte si studijní plán na každý týden, abyste přesně věděli, kolik byste měli pro své třídy studovat. Ujistěte se, že máte dobré ...