Ukázka čtvrtfinále žen Wimbledonu 2017: Venus, Kuznetsova a noví šampioni WTA vypadají, že vyhrajíMuguruza výrazně vede rekord v páru, ale Kuznetsova má více zkušeností

Pětinásobná wimbledonská šampionka Venus Williamsová bude soupeřit o další titul, zatímco dvě vítězky French Open-Garbine Muguruzaová a Jelena Ostapenková-se snaží ve Wimbledonu proniknout.

ženské tenisové rakety

Některé nové tváře a někteří velmi zkušení aktivisté nyní budou mezi sebou bojovat o místo v semifinále dvouhry žen ve Wimbledonu.

Co můžete očekávat:

Garbine Muguruza vs. Svetlana Kuznetsova

Bývalá wimbledonská finalistka Muguruzaová nastoupí ve čtvrtfinále s bývalou světovou jedničkou Světlanou Kuzněcovovou. Zajímavé je, že zkušená Kuzněcovová, která má na svém kontě dva grandslamové tituly, nikdy nepřekročila čtvrtfinále ve Wimbledonu.

Ruské eso se dostalo do čtvrtfinále naposledy v roce 2007, kdy ji porazila Venus Williamsová-která by pokračovala v zisku titulu, takže pro 32letou je to velký výkon.

Proti šampionce French Open z roku 2015 Garbine Muguruzaová to však neměla nejsnadnější, přestože španělské eso nebylo na trávě nejúspěšnější; tito dva se dosud potkali 4krát na profesionálním okruhu, přičemž Kuznetsova získala pouze jedno vítězství - při svém prvním setkání na Madrid Masters v roce 2015. Ti dva spolu nikdy nehráli na trávě, takže tento zápas určitě bude pár zajímavých věcí k zahození.

Klíčové zde budou zkušenosti Kuzněcovové, ale Muguruza zde měla lepší umístění - ve finále se probojovala v roce 2015, než prohrála se Serenou Williamsovou.

Do hry však vstupují dva klíčové faktory. Kuzněcovová zasahuje velké a tvrdé střely, kterým by měly pomáhat travnaté kurty Wimbledonu. Muguruza se ale rychle pohybuje stejně jako její ruská rivalka.

Jen na základě minulých výsledků pravděpodobně dáme tento Garbine Muguruza, ale ne bez boje.

Predikce: Garbine Muguruzaová vyhraje ve třech setech

Populární Problémy

Výběr kriketové pálky může být skličující. Mnohé vypadají na první pohled identicky, ale rozšířené používání ukáže velké rozdíly mezi výkonem každého. Důležitým prvním krokem je zvážit rozpočet proti základním potřebám, jako je ...

Oscar Otte nedávno hovořil s tenisovým MAGAZINEM, kde tvrdil, že Roger Federer je největším hráčem všech dob.

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.

Mastercard uspořádala několik aktivit na Australian Open 2018, jako součást svého většího plánu posunout sportovní sponzorství na jinou úroveň.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Eagles vs Giants online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, New Yorku nebo mimo trh.

Jak rychleji sprintovat. Sprint nebo běh ve vysokých rychlostech na krátké intervaly může být vzrušující a zábavný. Být dobrým sprinterem však neznamená jen dávat energii a snažit se rychle hýbat nohama. Chcete -li skutečně vyniknout v ...