Wimbledon 2021: Matteo Berrettini vs Felix Auger-Aliassime náhled, souboj a předpověď

Felix Auger-Aliassime

Felix Auger-Aliassime

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Matteo Berrettini vs (16) Felix Auger-Aliassime

Datum: 7. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Matteo Berrettini vs Felix Auger-Aliassime náhled

Sedmé nasazené Mattero Berrettini bylo na Wimbledonu 2021 zatím solidní. Berrettini, který si odnáší impuls z jeho kampaně za zisk titulu v minulém měsíci, prohrál tento týden ve čtyřech dosavadních zápasech jen jednu sadu.

kutilský automatický odpalovač tenisových míčků

Ital ztratil svou jedinou sadu turnaje v prvním kole proti Guidovi Pellovi, kterého nakonec porazil 6: 4, 3: 6, 6: 4, 6: 0. Od té doby si připsal všechny tři své zápasy ve dvou setech a s každým vítězstvím vypadal stále více dominantní.

Berrettini ve své kampani dosud nenarazil na nasazeného protivníka, přičemž nejvýše postaveným hráčem, na kterého narazil, je Pella č. 59. Jeho nedávná forma a první vystoupení ve wimbledonském čtvrtfinále by mu však pravděpodobně poskytly obrovskou podporu sebedůvěry.

bakalář v ráji live stream reddit

Berrettini se nyní ujme 16. semene Felix Auger-Aliassime, dalšího prvního čtvrtfinalisty. Dvacetiletý mladík prokázal zralost nad svůj věk, aby v osmifinále vyhnal čtvrtého nasazeného Alexandra Zvereva a vyšel na maraton s pěti sety.

Byl to úžasný výkon od Augera-Aliassimeho, který viděl Zvereva stáhnout dva sety, aby se zápas dostal do pátého setu. Kanaďan zůstal klidný, když to bylo nejdůležitější, aby nakonec získal největší vítězství své stále se rodící kariéry.

Auger-Aliassime také minulý měsíc porazil Rogera Federera v Halle, čímž naplno ukázal svou kompetenci na trávníku.

Matteo Berrettini vs Felix Auger-Aliassime hlava na hlavě

Matteo Berrettini a Felix Auger-Aliassime se již jednou na turné potkali, přičemž Ital vedl v poměru 1: 0. Ten zápas se odehrál ve finále Stuttgart 2019 , který Berrettini vyhrál 6-4, 7-6 (11).

Matteo Berrettini vs Felix Auger-Aliassime předpověď

Matteo Berrettini porazil Felixe Augera-Aliassimeho na trávě dříve

Matteo Berrettini porazil Felixe Augera-Aliassimeho na trávě dříve

To slibuje elektrické setkání dvou mladých, dynamických a ofenzivních hráčů. Matteo Berrettini a Felix Auger-Aliassime jsou vybaveni výkonnými forhendy a silnými podáními a oba se budou snažit jít do útoku ve čtvrtfinále.

Berretini smetl ve Wimbledonu zatím ve čtyřech zápasech neuvěřitelných 67 es, zatímco Auger-Aliassime není příliš pozadu se 49 ve 3,5 zápase.

Zatímco se duo bude ve středu snažit navzájem se trefit, hráč, který dělá méně nevynucených chyb, bude ve výhodě. Oba muži mají tendenci hrát nevyzpytatelný tenis pod tlakem, takže udržení pohody ve velkých chvílích bude také zásadní.

To znamená, že Berrettini mohl mít díky svým větším zkušenostem mírný náskok. Navíc je Auger-Aliassime pravděpodobně fyzicky i psychicky vyčerpaný po maratónském pětici setrujících proti Zverevovi.

Předpověď : Matteo Berrettini k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Venus Williamsová byla v Riu naštvaná

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Nets vs 76ers online, pokud nemáte kabel.

Andreas Mies se letos dostal do první stovky žebříčku ATP ve čtyřhře !.

Jak nainstalovat plot řetězu. Pokud potřebujete uzavřít pozemek, může být řešením plot z pletiva. Řetězový plot je levný způsob, jak uzavřít jakoukoli velikost prostoru pro bezpečnost. Na rozdíl od pevného oplocení ...

Roger Federer řekl, že je třeba podporovat hráče trpící duševními problémy. ATP, jehož je Federer členem Rady pro hraní, má 24hodinovou horkou linku, na kterou se mohou hráči obrátit.

Kriticky uznávaný film Transparent završuje sérii dvouhodinovým hudebním finále. Zde je návod, jak to sledovat online.