Wimbledon: Největší hráči prestižního turnaje

WimbledonŠampionát ve Wimbledonu je považován za tenisovou mekku. Mnoho hráčů to považuje za nejprestižnější Slam.

Wimbledon je nejstarší Grand Slam a jako jediný se hraje na trávě, což je tradiční povrch tenisu na trávníku.Tradiční bílé oblečení, udržované dekórum a dotek licenčních poplatků jej činí jedinečným, zatímco prize money jsou také srovnatelné s ostatními grandslamy.

Samozřejmě i hráči mají podíl na tom, že se Wimbledon stal opravdu pozoruhodným turnajem.

Podívejme se na některé z největších wimbledonských hráčů všech dob -Pete sampras

Pete Sampras v akci

Proč - Pete sampras vyhrál sedm dvouhry ve Wimbledonu v letech 1993 až 2000. Byl prvním mužským hráčem, kterému se to podařilo. Jeho rekord v počtu nejvíce wimbledonských titulů platil až do nedávné doby, kdy Federer získal svůj osmý titul v roce 2017. Sampras nikdy neprohrál finále Wimbledonu, ve kterém hrál, a to ho ve skutečnosti řadí do „největší wimbledonské“ ligy

Někteří lidé nazývali Samprase nudným hráčem a nebyl oblíbeným davem jako Andre Agassi. Trávní dvory se mu původně ani nelíbily, ale svým stoickým odhodláním, vášní a tvrdou prací dokázal, že je králem Wimbledonu.Měl skvělou všestrannou hru a byl pánem podání a voleje. Jeho podání bylo silné a těžko čitelné, a proto si vysloužil přezdívku „Pistol Pete“.

Sampras byl jedním z mála hráčů, jejichž druhé podání bylo téměř stejně smrtící jako první podání. Američan také hrál v době, kdy bylo v akci mnoho tenisových legend jako Boris Becker, Ivan Lendl, Agassi a Jim Courier. Jeho dlouhověkost a vítězný způsob v této konkurenční době dokazuje, že byl vynikajícím hráčem.

Populární Problémy

Oba 6-2 ve hře A-10, Dayton a Duquesne se setkají v sobotu na velkém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Všechny hlavní body z losování mužů na Australian Open 2015.

Neprůstřelné sklo (známé přesněji jako balistické sklo) je navrženo tak, aby absorbovalo sílu střely, než aby se rozpadlo. Https://www.explainthatstuff.com/bulletproofglass.html Pokud jste odhodláni prorazit sklo, vy. ..

Jak léčit revmatoidní artritidu v krku. Revmatoidní artritida na krku, zejména kolem obratlů C1-C2 nebo atlantoaxiálního kloubu, je bolestivá a může vám bránit v užívání si běžných aktivit. Naštěstí existují ...