10 věcí, které byste měli vědět o Robertě Vinci, přemožitelce Sereny Williams na US OpenRoberta Vinci po svém vítězství nad Serenou WilliamsovouItalka Roberta Vinci šokovala tenisový svět svým ohromujícím rozčilením nad Serenou Williamsovou v pátečním semifinále US Open, čímž skončila nabídka Američanky stát se první hráčkou od roku 1988 a získat všechny čtyři hlavní obory ve stejném roce. Pro ty, kteří Vinci nejsou obeznámeni, je zde 10 věcí, které je třeba vědět o Italce, která se po odehrání zápasu svého života omluvila davu.1. 32letá Roberta Vinci se narodila v italském Tarantu. Její rodiče jsou Angelo Vinci, účetní a Luisa, žena v domácnosti. Má staršího bratra Francesca a trénuje jej Francesco Cina. V současné době žije v Palermu.2. Vinci nikdy nebyla v semifinále Grand Slamu ve dvouhře před US Open, přestože byla v roce 2013 zařazena až na 11. místo na světě. V současné době je v žebříčku jednotlivců na 43. místě .

3. Vinci je v současné době na 35. místě ve světě ve čtyřhře, ale byl zařazen na 1. místo na světě ve čtyřhře. Mezi jejích 25 titulů ve čtyřhře patří 2 tituly Australian Open a po jednom titulu na US Open, French Open a Wimbledonu. Ona získala partnerství s krajankou Sara Errani vyhrát tyto tituly, v procesu se stal jedním z pěti týmů dokončit kariéru Grand Slam ve čtyřhře. Ital je trojnásobnou světovou jedničkou na konci roku ve čtyřhře s Erranim. Po rozchodu s Erranim na začátku sezóny odehrála Vinci v roce 2015 pouze 6 turnajů ve čtyřhře, aby se mohla soustředit na svou dvouhru.4. Soupeřkou Vinci ve finále je Italka Flavia Pennettová, se kterou získala v roce 1999 titul čtyřhry dívek na French Open. Jejich vzájemný souboj je 5-4 ve prospěch Pennetty.5. S 5 stopami a 4 palci je Vinci druhou nejkratší hráčkou WTA Top 50.

6. US Open 2015 je pro Vinciho 44. grandslamový turnaj. Pouze jedna další hrála před jejím prvním semifinále ve více oborech - Elena Likhovtseva na French Open 2005.7. Vinci ve své kariéře získala 9 titulů WTA ve dvouhře, včetně 3 nejlepších titulů v kariéře v roce 2011.8. Vinci dosud vyhrál více než 8 milionů dolarů v odměnách za kariéru. Její postup do finále jí zajišťuje šek 1,6 milionu dolarů, pokud v sobotu prohraje, a 3,3 dolaru. milion, pokud vyhraje.

9. Vinci je teprve třetí nenasazenou ženou, která se v éře Open dostala do finále US Open. Dalšími dvěma byli Kim Clijstersová v roce 2009 a Venus Williamsová v roce 1997.

10. Před pátečním semifinále byla proti Sereně Williamsové 0: 4, když v předchozích setkáních nedokázala vyhrát ani jeden set. Je to vůbec poprvé, kdy Vinci porazil hráče světové jedničky ve dvouhře.

Populární Problémy

Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera

Jak zvýšit mobilitu kotníků. Pohyblivost kotníků je klíčová téměř pro všechny sportovce, stejně jako pro kohokoli, kdo se chce jen trochu snadněji a pohodlněji pohybovat pěšky. Pohyblivost kotníku pomáhá vytvářet sílu a rozsah pohybu ...

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Wimbledon dorazil v celé své kráse, protože některé špičkové tenisové hvězdy budou bojovat o nadcházející talenty o titul. .

Pečujte o obvaz nebo dlahu své kočky pravidelnou kontrolou, zda nevykazuje známky infekce nebo poškození obvazu. Zabraňte poškození tím, že necháte kočku uvnitř a vyhnete se intenzivní hře. Kupte si ochranný obvaz (např ...