2019 BNP Paribas Open, Indian Wells: Roger Federer vs Stan Wawrinka, Preview and Prediction

Federer a Wawrinka na Australian Open 2017 - 11. den

Federer a Wawrinka na Australian Open 2017 - 11. den

V celošvýcarském zápase třetího kola na turnaji Indian Wells Masters 2019 se dvacetinásobný grandslamový šampion Roger Federer ujal trojnásobného šampiona ve slamu Stan Wawrinka.

Ti dva se v minulosti potkali už čtyřiadvacetkrát a rekord hlava na hlavu je dost jednostranný ve prospěch Federera, který z těchto střetnutí vyhrál jedenadvacet. Ve skutečnosti neprohrál se Stanem na tvrdých a travnatých kurtech ani jeden zápas. Všechna tři Stanova vítězství se uskutečnila na antuce, poslední z nich byla ve čtvrtfinále French Open 2015.

To ale neznamená, že jejich zápasy mimo antuku nebyly konkurenceschopné. Stan v mnoha z těchto zápasů nechal svého slavnějšího krajana utéct o peníze, ale nakonec byl krátký.

V této sezóně udělal Wawrinka po dlouhém přestávce kvůli zranění slušný pokrok. Ačkoli ve druhém kole Australian Open prohrál s Milošem Raonicem, oplatil mu tuto ztrátu tím, že v Rotterdamu získal lepší z Kanaďana. Tam dosáhl svého prvního finále ATP po dlouhé době a prohrál s Gaelem Monfilsem ve vrcholovém střetu.

Do Indian Wells přišel po čtvrtfinálové show na Mexican Open v Acapulcu, kde přišel o těsného tři settery na případného šampiona Nicka Kyrgiose. Na BNP Paribas Open to zatím neměl jednoduché, ale proti dvěma dobrým hráčům udělal dost, aby se dostal tak daleko.

Wawrinka na BNP Paribas Open 2019 - 5. den

Wawrinka na BNP Paribas Open 2019 - 5. den

Vrátil se ze setu proti Danu Evansovi, aby triumfoval ve třech setech. Ačkoli odehrál dobrý zápas, jeho druhé podání bylo důvodem k obavám, protože mohl získat pouze 49% bodů za druhé podání.

Toto číslo se nepatrně zlepšilo v dalším třísetovém zápase proti Martonu Fucsovicsovi, když získal 50% svého druhého podání. Na rozdíl od svého prvního zápasu však dokázal udržet 75% svého prvního podání proti Fucsovicsovi.

Proti Federerovi by to buď musel zvládnout lépe při druhém podání, nebo zajistit, aby si udržel většinu svého prvního podání. Feeder na druhou stranu musel zatím odehrát pouze jeden zápas poté, co v prvním dostal na shledanou. kolo.

Jeho nedávné boje o druhý set byly opět k vidění v jeho zápase proti Peteru Gojowczykovi. První set pohodlně vyhrál, prohrál jen samotářskou hru. Po špatné hře o podání na začátku druhého setu ale Gojowczyka do zápasu pustil.

Je jeho zásluhou, že se mu brzy vrátil brejk a zlepšil svoji hru v pozdějších fázích druhého setu, aby uzavřel zápas ve dvou setech. Ale pokud má Federer podobný nedostatek soustředění proti Wawrinkovi, mohl by potenciálně být v nějakém sporu.

Bez ohledu na to to slibuje zápas pro znalce, přičemž tenisový kurt zdobí dva z nejsledovanějších hráčů.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Novak Djokovic nedávno přijal na Twitter, aby vzdal hold Viktoru Troickimu, který odešel z tenisu poté, co se nekvalifikoval na nadcházející wimbledonské mistrovství.

Zde je návod, jak sledovat stream Je to báječný život online, vysílaný Štědrý den od 20:00 do 11 hodin ET/PT na NBC.

Bradley Whitford hraje v nové komedii „Perfect Harmony“ od NBC. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelového přihlášení.

Č. 25 Boise State přebírá v sobotu letectvo. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Každý z nás má v sobě trochu průzkumníka. Ať už chcete prozkoumat své okolí nebo si z něj udělat kariéru, wikiHow vám to vysvětlí. Od zabalení batohu až po financování dalšího projektu vám svět leží u nohou. Pojďme...

Sázení na sport se dělá pro vzrušení ze hry a pro vydělávání peněz. Zatímco sázení na sport se může zdát téměř nemožné, zvláště v dnešním konkurenčním světě, ve skutečnosti je to docela jednoduché. Nejprve musíte porozumět ...