Jak chytit Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen

Mewtwo je údajně nejsilnějším pokémonem ve hře. Z tohoto důvodu může být také nejtěžší Pokémon najít a chytit. Zde je několik jednoduchých kroků, jak chytit Mewtwo a stát se o krok blíže tomu, abyste se stali mistrem Pokémonů!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Catch Mewtwo in Pokémon FireRed and LeafGreen Krok 1

  1 Porazte elitní čtyřku. Mewtwo nemůžete získat, dokud neporazíte Elite Four a nestanete se šampionem Pokémonů, můžete Mewtwo chytit po splnění úkolu na One Islandu.
 2. Obrázek s názvem Catch Mewtwo in Pokémon FireRed and LeafGreen Krok 2

  2 Získejte National Pokedex od profesora Oaka. Než vám to dá, budete muset zajmout šedesát pokémonů.
 3. Obrázek s názvem Catch Mewtwo in Pokémon FireRed and LeafGreen Krok 3

  3 Opravte síťový počítač vyhledáním Ruby a Sapphire (viz níže).
  • Pokud hrajete červenou, modrou, žlutou, zlatou, stříbrnou nebo HeartGold, SoulSilver, můžete jít přímo do jeskyně v Cerulean City.


  reklama

Část 1 ze 3: Získejte Ruby

 1. Obrázek s názvem Catch Mewtwo in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 4

  1 Jděte na ostrov 1. K tomu budete potřebovat Pokémona, který zná Surf. Promluvte si s Celiem a vysvětlí vám, že potřebujete najít předmět pro jeho stroj.
 2. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 5

  2 Jděte ke vchodu na Mt. Člověk. V pravé dolní části oblasti uvidíte několik členů Team Rocket. Uslyšíte první heslo do Rocket Warehouse. Bojujte s nimi a vstupte do jeskyně.
 3. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 6

  3 Postupujte až na nejnižší úroveň. Nemusíte číst žádnou z braillských tabulek. Vy vůle potřebujete Pokémona se silou, abyste se dostali skrz jeskyni.
 4. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 7

  4 Seberte Ruby a odejděte. Můžete buď použít únikové lano, použít 'Dig' nebo opustit způsob, jakým jste přišli. Reklama

Část 2 ze 3: Získejte safír

 1. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 8

  1 Přejděte na ostrov 6 a najděte tečkovanou díru, kterou můžete vidět na mapě města. U vchodu si přečtěte znak Braillova písma. Bude tam napsáno 'Cut', takže se ujistěte, že vezmete pokémona, který Cuta zná.
  • Pokud jste ještě nezachránili Lorelei z ostrova 4, cestu vám zablokuje vědec.
 2. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 9

  2 Uvnitř jeskyně se podívejte na Braillovo písmo. Řeknou vám, kterou dírou spadnout. Pokud má 2 symboly, znamená to jít nahoru. Pokud má 5, je to správné. Pokud má 4, pak je buď doleva nebo dole. Pokud se pokazíte, budete muset začít znovu.
 3. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 10

  3 Na spodní úrovni uvidíte Safír. Nebuďte příliš nadšení; super blbeček to vezme jako první. Poté vám dá druhé heslo pro Rocket Warehouse.
 4. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 11

  4 Přejděte do Rocket Warehouse, který najdete na ostrově 5. Abyste se dostali k šéfovi, budete muset porazit všechny členy Team Rocket.
 5. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 12

  5 Ve finální místnosti najdete super nerda, který ukradl Safír. Bojujte s ním. Když ho porazíte, získáte safír.
 6. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 13

  6 Cesta na ostrov 1. Darujte drahokamy Celiovi, muži, který stroj na ostrově obsluhuje. Signálem spojí regiony Kanto a Hoenn a otevře cestu k Mewtwo. reklama

Část 3 ze 3: Hledání Mewtwo

 1. Obrázek s názvem Catch Mewtwo in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 14

  1 Jděte do Cerulean City. V levém horním rohu města uvidíte jeskyni, která je nyní otevřená. Vydejte se na sever na trasu 24 a pomocí Pokémona procházejte ke vchodu.
 2. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 15

  2 Uvnitř jeskyně budete muset navigovat bludiště do spodního patra. Zajistěte, aby byl váš tým Pokémonů na vysoké úrovni; je zde hodně silných pokémonů (úrovně 46-70).
 3. Obrázek s názvem Chyťte Mewtwo v Pokémon FireRed a LeafGreen, krok 16

  3 Na konci uvidíte Mewtwo. Uložte si hru než s ním budete bojovat, protože to je vaše jediná šance ho chytit a je velmi silný. Některé způsoby chytání Mewtwo najdete v sekci Tipy. Měli byste si přinést alespoň 50 kuliček Ultra. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu snadno chytit Mewtwo v Pokemon Fire Red bez mistrovského míče? Natalie Tellechea Nejlepší odpověď s velmi silným pokémonem, který zná False Swipe.
 • Otázka Jak chytím Mewtwo bez ztráty Elite Four? Nemůžeš. Než ho chytíte, musíte porazit Elite Four, protože to potvrzuje, že jste dostatečně silní, abyste mohli vstoupit do Cerulean Cave.
 • Otázka Bude Charizard fungovat v Indigo Plateau? Ano, můžete bojovat s elitní čtyřkou a stát se šampionem ligy Pokemon s Charizardem jako jedním ze svých Pokémonů.
 • Otázka Kde je v Pokemon FireRed elektrický typ? Pikachu lze nalézt jako vzácné setkání ve Viridian Forest. Magnemite, Magneton, Voltorb a Electrode najdete pouze v Elektrárně poblíž Cerulean City. Najdete zde také legendární Pokémony Zapdos.
 • Otázka Jak mohu porazit Brocka pomocí Squirtle? Trénujte svou Squirtle, dokud se nenaučí vodní pistoli. Vodní pokémoni jsou silní proti rockovým pokémonům.
 • Otázka Není Mewtwo již v Ceruleanské jeskyni? Nevěřím, že je nesmysl drahokamů nezbytný. Ale už je to asi 10 let, co jsem hrál Pokemon Fire Red. Lugia2453 Top Answerer To je, ale nejprve musíte udělat nějaké vedlejší úkoly na Sevii Islands, na rozdíl od původní hry, kde bylo nutné porazit pouze Elite Four.
 • Otázka Jak porazím Misty s Wartortle? Lugia2453 Nejlepší odpovídač Použijte útok Wartortle's Bite. Bude to super účinné proti Starmie.
 • Otázka Jaký je nejlepší travní pokémon, když začínáte s Charmanderem? Ve Fire Red je to Vileplume. Oddish lze nalézt brzy. V Leaf Green je to Victreebel.
 • Otázka Mohu chytit Mewtwo pomocí ultra koule? Charan Koirala Ano. Ale Mewtwo by měl být dost slabý na to, aby ho chytili. Mewtwo můžete chytit s jakýmkoli typem míče.
 • Otázka Jak mohu odemknout ostrov 6? Promluvte si s Celliem po boji s elitní čtyřkou. Dá vám Rainbow Pass pro Selvi ostrovy.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Před bitvou uložte a restartujte, dokud neuspějete.
 • Způsobte na Mewtwo nějaký stavový efekt. Zmrazení a spánek fungují nejlépe, ale mohou fungovat i jiní, jako je ochrnutí.
 • Pokud si chcete uložit svůj Master Ball, naskladněte si Ultra Balls (kolem 70). Timer Balls mohou být také účinné, protože jejich úspěšnost se zvyšuje, čím déle bitva pokračuje. Mewtwo se s nimi dá chytit, ale je to velmi obtížné.
 • Chytit Ditto na vysoké úrovni v jeskyni může být účinné proti Mewtwo, protože Ditto kopíruje všechny jeho tahy.
 • Nejjednodušší způsob, jak chytit Mewtwo, je Master Ball, který získáte od prezidenta Silph Co. v Saffron City. Úspěšnost Master Ball je 100 procent bez ohledu na úroveň a zdraví.
 • Ve FireRed/LeafGreen nebo novějších hrách vašemu úsilí nesmírně pomůže pokémon na vysoké úrovni s funkcí False Swipe. False Swipe je slabý tah normálního typu, který nikdy KO cíl nezachytí. Zvláště Parasect je skvělý, protože dostává Spore, což je 100% přesnost na rozdíl od Sleep Powder. V HG/SS je to TM, kterou si můžete koupit v některém z obchodních domů, ale ve FR/LG musíte ve Four Island Daycare chovat samce Scythera nebo Nincada se samicí Paras nebo Parasect.
 • Pokuste se naplnit celý svůj tým silnými pokémony, úroveň 65+. Mewtwo bude na úrovni 70, až ho potkáte. Měňte typy pokémonů, které si přinesete, ale vyhněte se jedům a bojovým typům.
 • Mějte Tyranitar alespoň na úrovni 56+. Mewtwův speciální útočný tah „Psychic“ nemá na Tyranitar žádný vliv. Házejte Ultra Balls, dokud ho konečně nemůžete chytit. Dávejte si však pozor na to, že pokud se vydáte touto cestou, že písečná bouře, kterou Tyranitar spustí, může skončit KOing Mewtwo, zkuste tedy mít Pokémona s tahem, který spustí další povětrnostní efekt.
 • Jednou ze strategií chytání Mewtwo je, pokud máte Pokémona s pohyby „Sludge Bomb“ a „Sleep Powder“. Začněte uspáváním Mewtwo, pak neustále používejte „Sludge Bomb“, dokud Mewtwo nezbude příliš málo HP. Dávejte pozor, abyste jej náhodou neotrávili. Poté začněte spouštět Ultra Balls na Mewtwo (pokud Mewtwo používá Safeguard, přepínejte své Pokémony, dokud ho nebudete moci znovu uspat).
 • Použijte Farfetch'd, který zná falešné přejetí. Vyměňte si spearow za jednoho na jednoho u vermiliona.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Uložte si hru . Mewtwo se můžete pokusit chytit pouze jednou.
 • Někteří pokémoni v Cerulean Cave (AKA Unknown Dungeon) vám nedovolí uniknout/utéct, takže buďte opatrní!
 • V Ceruleanské jeskyni se můžete snadno dezorientovat; pokud potřebujete pomoc s navigací, podívejte se na mapu.
 • Max Repels funguje na Pokémony v jeskyni. Pokud je však váš aktivní pokémon nižší než divoký pokémon, Repel nebude fungovat. Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, vložte svého nejsilnějšího pokémona do aktivního slotu.
 • Nenechte se zmást Pelichání .
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Pokémon, který zná Surf
 • Pokémon, který zná Rock Smash
 • Pokémon, který zná Sílu
 • Pokémon, který zná Cuta
 • Pokémon, který ví, létat (volitelně)
 • Master Ball nebo alespoň 70 Ultra Balls nebo 20 Timer Balls
 • Tým pokémonů úrovně 65-100 (doporučeno)

Populární Problémy

Ve velkolepém večeru zábavného tenisu, který zaznamenal rekordní počet účastníků, Roger Federer a Rafa Nadal znovu zahájili svoji rivalitu!

Jak utáhnout jádro. Vaše jádro je komplexní řada svalů, začínající těsně pod vašimi prsními svaly a sahající až k pánvi. Jádro také odkazuje na některé zádové svaly a jiné svalové skupiny v celém trupu. Pevné jádro znamená ...

Grey's Anatomy je zpět v boji proti COVID-19 a dalším v sezóně 17. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech. Z lékařského hlediska jsou tyto malé bílé skvrny, které se někdy objevují jako tečky nebo čáry na prstech na rukou a nohou, známé jako leukonychie. Obvykle jsou benigní a kvůli zranění, alergii nebo ...

Podle nedávných zpráv by tenisovou akademii Novaka Djokoviče v Bělehradě mohl brzy vést jeho krajan a bývalý světový hráč číslo 12 Viktor Troicki.

Jak získat měkké podpatky. Zhoršují vás nebo se stydí vaše suché, popraskané paty? Suchých nebo popraskaných podpatků se může zdát nemožné zbavit se, zvláště pokud neděláte správné kroky k péči o své nohy. Existuje mnoho různých ...