Otevřené semifinále Madrid 2019: Simona Halep vs Belinda Bencic, náhled a předpověď

Otevřeno Mutua Madrid - šestý den

Otevřeno Mutua Madrid - šestý den

Třetí nasazená Simona Halepová se v prvním semifinále šampionátu dvouhry žen v singlu Madrid znovu probouzí k obrodě Belindě Bencicové.

Bude to jejich čtvrté setkání. Překvapivě je to švýcarská hvězda, která má proti Rumunovi výhodu 2-1 v rekordu hlava na hlavě. Jejich poslední střetnutí bylo na letošním čtvrtfinále Dubai Open, kde Bencic ve třech setech vede lépe než Halep.

Od té doby, co následoval titul Dubai Open, po kterém následovalo semifinálové vystoupení v Indian Wells, Bencic neprožíval nejlepší časy. Od té doby ve většině svých turnajů brzy prohrála. Zdá se však, že znovu objevila svého bojového ducha a je opět na misi zabíjející obry.

sledování hry seahawks online

Nejnovějším skalpem na jejím kontě je světová jednička Naomi Osaka, kterou Bencic ve čtvrtfinále porazil ve třech setech. Na turnaji se však snažila o podání, zatím se jí nepodařilo udržet podání třináctkrát, z toho šestkrát proti Světlaně Kuzněcovové ve druhém kole.

salvy v tenise

Její soupeřka v semifinálové fázi měla zatím mnohem jednodušší cestu. Vyhrála všechny své zápasy ve dvou setech, včetně zápasu třetího kola proti Viktorii Kuzmové, které předala vzácný dvojitý bagel.

Nicméně, stejně jako Bencic, i když v menší míře, i ona má svůj spravedlivý podíl na bojích při jejím podání. Ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Ashleigh Bartyové dvakrát ztratila své podání, přestože dokázala Barty dvakrát v křižných chvílích zlomit a utěsnit tak zápas 7-5, 7-5. Ale líto vypadající výhra 43 procent při jejím druhém podání bodů proti Barty znamená, že má před semifinále na čem pracovat.

Oba hráči patří mezi nejlepší vraceče hry na turnaji WTA. A ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setech

Populární Problémy

Všichni rodiče jsou jiní a někteří jsou shovívavější než ostatní. Získat to, co chcete, se vždy nestane a měli byste být otevření odmítnutí. Pokud pro svůj požadavek provedete řádné plánování, může se stát, že vás prostě uloupí a koupí ...

Video: Úžasné tenisové triky

Virginia a Georgetown se v neděli setkají na národním mistrovství mužů ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Gojowczyk může mít proti Federerovi šanci, pokud na zápas přivede svoji hru A a švýcarský maestro bude mírně spokojený.

Jak chodit s vycházkovou holí. Vycházkové hole jsou opravdu užitečné pro udržení rovnováhy a distribuci větší části tělesné hmotnosti do paží. Vycházkové hole můžete použít, pokud máte poraněnou nohu nebo na turistiku. Bez ohledu na druh ...

Americká hvězda Taylor Fritz ve čtvrtek ve druhém kole v Antverpách zamkne rohy s Jihoafrickým Lloydem Harrisem. Fritz a Harris se již jednou na turné potkali a Američan vede hlavou 1: 0.