Otevřené semifinále Madrid 2019: Simona Halep vs Belinda Bencic, náhled a předpověď

Otevřeno Mutua Madrid - šestý denTřetí nasazená Simona Halepová se v prvním semifinále šampionátu dvouhry žen v singlu Madrid znovu probouzí k obrodě Belindě Bencicové.

Bude to jejich čtvrté setkání. Překvapivě je to švýcarská hvězda, která má proti Rumunovi výhodu 2-1 v rekordu hlava na hlavě. Jejich poslední střetnutí bylo na letošním čtvrtfinále Dubai Open, kde Bencic ve třech setech vede lépe než Halep.Od té doby, co následoval titul Dubai Open, po kterém následovalo semifinálové vystoupení v Indian Wells, Bencic neprožíval nejlepší časy. Od té doby ve většině svých turnajů brzy prohrála. Zdá se však, že znovu objevila svého bojového ducha a je opět na misi zabíjející obry.

Nejnovějším skalpem na jejím kontě je světová jednička Naomi Osaka, kterou Bencic ve čtvrtfinále porazil ve třech setech. Na turnaji se však snažila o podání, zatím se jí nepodařilo udržet podání třináctkrát, z toho šestkrát proti Světlaně Kuzněcovové ve druhém kole.

Její soupeřka v semifinálové fázi měla zatím mnohem jednodušší cestu. Vyhrála všechny své zápasy ve dvou setech, včetně zápasu třetího kola proti Viktorii Kuzmové, které předala vzácný dvojitý bagel.Nicméně, stejně jako Bencic, i když v menší míře, i ona má svůj spravedlivý podíl na bojích při jejím podání. Ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Ashleigh Bartyové dvakrát ztratila své podání, přestože dokázala Barty dvakrát v křižných chvílích zlomit a utěsnit tak zápas 7-5, 7-5. Ale líto vypadající výhra 43 procent při jejím druhém podání bodů proti Barty znamená, že má před semifinále na čem pracovat.

Oba hráči patří mezi nejlepší vraceče hry na turnaji WTA. A ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setechPopulární Problémy

Francie a Dánsko se v sobotu setkají ve hře o zlatou olympijskou medaili mužů v týmové házené a tady je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Jak opravit peeling z umělé kůže. Umělá kůže je syntetický materiál vyrobený z levné základní tkaniny a polyuretanového povlaku. Časem a používáním se umělá kůže nakonec začne odlupovat a odlupovat. Umělá kůže se obtížně ...

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Španělska na Mutua Madrid Open 2021, událost WTA 1000, která má začít 29. dubna.

Gasquet smete Kyrgiose stranou, aby dosáhl French Open posledních 16