5 nejlepších serverů v ženském tenise dnes

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomáhá hráči prohlásit se od samého začátku. Výkonné podání může mít mnoho podob a forem, ale okamžitě pomůže hráči přejít do útoku.

Nejlepší slouží v kombinaci síly, přesnosti a účelu k vytvoření dobré střely - a té, kterou je těžké vrátit.

Zde je pohled na 5 nejlepších porcí v oboru mezi aktuální plodinou WTA:

#5 Madison KeysMladé americké eso Madison Keys má všechno - sílu, přesnost, panache. Považována za „další Serenu Williamsovou“ ve věku pouhých 22 let, Keys má ve svém arzenálu několik skvělých úderů-ale i ona ví, jak dobré je její podání, a uvádí jej jako svůj oblíbený úder.

Nejúčinnější na rychlých travnatých plochách je Keysova služba její největší zbraní. Dominovala bodům při podání-zejména v sezóně 2016 na travnatých kurtech, kde se během Aegon Classic skvěle držela a získala svůj druhý titul WTA. Mimochodem, její první byla také na trávě, v Eastbourne v roce 2014.

Toto podání je rychlé a silné a Keys toho využívá ve svůj prospěch. Velké a rychlé zasažení je něco, co by normálně bylo užitečné na rychlejších površích, ale v loňském roce se zdá, že Keys to odemkl ve svůj prospěch, dosáhl finále v Římě, než prohrál ve finále se Serenou Williamsovou.

Podávání nejmladšího hráče v top 10, World No 9 Madison Keys, je radost sledovat - a s větším tréninkem by mohlo být ještě přesnější, vzhledem k tomu, že v pouhých 22 letech je již jedním z nejlepších na Tour.

Populární Problémy

Daniil Medvedev v sobotu poprvé v kariéře překonal dvousetové manko, když ve Wimbledonu ve třetím kole porazil Marina Cilice.

Jak zjemnit a vyhladit nohy. Nohy jsou často zanedbávány a mohou být tvrdé a mozolnaté. To platí zejména v případě, že chodíte hodně naboso, zejména venku. Naštěstí existuje mnoho snadných prostředků, jak udělat nohy hladší a ...

Roy Cohn je předmětem nejnovějšího HBO dokumentu Bully. Zbabělec. Oběť.' Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, podívejte se, jak to sledovat online.

Zde je návod, jak můžete sledovat film „Tajemství sirných pramenů“ online, pokud nemáte kabel.

V jednom ze zápasů prvního kola na French Open nastoupí Johanna Konta v neděli na Coco Gauff. Konta dosáhla v loňském roce na French Open semifinále, zatímco Gauffová bude debutovat v hlavní remíze French Open.

Chcete -li zastřihnout nehty svého psa, použijte nůžky na nehty určené speciálně pro psy, protože lidské nůžky mohou způsobit bolest nebo zranění. Pokud váš pes nemá rád, když jsou jeho nehty zastřiženy, jemně jej v poloze vleže omezte a pomocí paže držte loket a paži. Poté zastřihovačem zastřihněte každý nehet zpět do vzdálenosti 2-4 milimetrů od quicku, což je růžová žíla uvnitř nehtu. Pokud nevidíte to rychlé, zastřihněte svému psovi nehty vždy jen o kousek zpět, abyste do toho náhodou neřezali.