5 nejsledovanějších tenisových hvězd na Instagramu

Dva z nejpopulárnějších tenistů

Dva z nejpopulárnějších tenistů

Tenis je, byl a vždy bude jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Hráči jako Andre Agassi, Rod Laver, Bjorn Borg, Ivan Lendl, Jim Connors, John McEnroe, Steffi Graf, Pete Sampras si díky skvělým výkonům na tenisovém kurtu získali velkou slávu a respekt.

Tyto legendy měly fanoušky po celém světě a jak čas plynul, hra má své nové hvězdy.

Roger Federer, Rafael Nadal, Serena Williams, Juan Martín del Potro, Novak Djokovic, Andy Murray, Maria Sharapova, Naomi Osaka, Sania Mirza a hráči z celého světa posunuli tento sport na zcela novou úroveň.

S příchodem technologie a růstem sociálních médií má řada tenisových hvězd na Instagramu, webu sociálních médií č. 1, obrovského fanouška. Ženské tenisové hvězdy mají téměř dvojnásobné následovníky než špičkové mužské hráče.

Zde je odpočet pěti nejlepších nejsledovanějších tenistů na Instagramu:


#5 Novak Djokovic (4,6 milionu následovníků)

2018 Rolex Shanghai Masters

2018 Rolex Shanghai Masters

Bývalá světová jednička ze Srbska se po debutu profesionála rychle vyšvihla na vrchol. Do historie se zapsal tím, že se stal vůbec prvním Srbem, který vyhrál grandslamový titul, a zároveň dosáhl na vytouženou pozici č. 1 ve světovém žebříčku ATP.

Přezdívaný Joker, Novak vyhrál alespoň jednou všechny čtyři grandslamy. V minulosti byl také součástí International Tennis Premier League. Juan Martin Del Potro ukončil svůj sen o olympijské medaili tím, že ho porazil v zápase o bronz na olympijských hrách v Londýně v roce 2012.

Zatímco na olympijských hrách v Riu v roce 2016 byl Novak poražen v prvním kole opět hvězdou argentinského tenisu. Djokovič je také součástí pánského tenisu 'Big 4' spolu s Rafaelem Nadalem, Rogerem Federerem a Andy Murrayem.

Djokovič se letos vrátil na kurt po operaci lokte a vyhrál Wimbledon a US Open 2018. Hvězda srbského tenisu má na Instagramu obrovské fanoušky, kteří sledují přes 4,5 milionu sledujících.

3 $ 3 $ 3 $

$ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 Zobrazit tento příspěvek na Instagramu $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 $ 3 Když uvidíte v nabídce svůj oblíbený avokádový toast ..... #RolexShMasters

Příspěvek sdílený uživatelem Novák Djokovic (@djokernole) 12. října 2018 v 6:17 PDT

Populární Problémy

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

HBO Now se během měsíce prosince zbavuje hrstky filmů, které nahradí řada nových a různých filmů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Abyste zabránili šíření nemocí přenášených klíšťaty, měli byste zabít všechny, které uvidíte správným způsobem, aby je bylo možné identifikovat a neriskovali jste, že z nich něco chytíte. Je to velmi důležité pro klíšťata, která na sobě najdete nebo ...

Japonské zahrady jsou proslulé svou tichou krásou a nedotčeným růstem rostlin. Přidání japonské zahrady do vašeho domova je skvělý způsob, jak si vybudovat vlastní malý útěk, a přitom použít zelený palec. Existuje několik typů ...

Jak si dát Bandaida na koneček prstu. Špičky prstů mohou být pro obvaz nepříjemné. Bandáže mohou sklouznout nebo jsou objemné, což ztěžuje používání prstu. Naštěstí můžete standardní páskový obvaz snadno upravit a zabalit ...

Úřadující olympijská vítězka Monica Puig ohromila Caroline Garcia 7-5 1-6 6-2 v New Haven, aby postoupila do svého prvního semifinále v sezóně.