5 nejmladších ženských zlatých tenisových medailistů v olympijské historiiSteffi Grafová byla první zlatou medailistkou v tenise od jejího znovuzavedení do olympijského programu

Získat zlatou medaili na olympijských hrách je snem každého sportovce a v tenise tomu není jinak. Tenis měl v olympijském programu čas na zapnutí a vypnutí, než se v roce 1988 stal pravidelným.

Za ta léta se na pódium dostalo mnoho pozoruhodných hráčů, stejně jako několik neznámých hráčů, kteří později získali celosvětové uznání díky svým olympijským výkonům. Bylo několik hráčů, kteří zazářili na olympijské scéně ve velmi mladém věku.

Zde je pohled na pět nejmladších tenisových zlatých medailistů v olympijské historii.

#5 Steffi Graf - 19 let, 109 dní

Stefanie Maria Grafová je považována za jednu z největších tenistek všech dob a získala celkem 22 grandslamových titulů, což zahrnuje vítězství ve všech čtyřech velkých kategoriích nejméně čtyřikrát.

Když byl tenis znovu uveden do olympijského programu na hrách v Soulu v roce 1988, byla Graf velmi oblíbenou účastnicí turnaje, protože dosud měla skvělý rok, když již získala všechny čtyři grandslamové tituly, které zahrnovaly 6-0, 6 -0 výprask Natashy Zverevy ve 32minutovém finále na French Open.

Nejlepší nasazená hrála na své první olympiádě skvělý zápas, když v semifinále porazila Zinu Garrisonovou 6: 2, 6: 0 a ve finále porazila argentinskou Gabrielu Sabatini 6: 3, 6: 3, což byla odveta na US Open. finále. Tím, že Graf vyhrál zlato na olympiádě v Soulu, dosáhl výkonu Golden Slam, kterého dosud žádný hráč nedosáhl. Nepochybně velký představitel tenisu.

Populární Problémy

Jste běžec na dlouhé tratě, který chce na ty maratony zvýšit svoji kardio vytrvalost? Nebo možná jste v běhání nováčci a chcete na to jen zatlačit a získat první nebo dvě míle. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí - ať už začátečník nebo ...

Jak meditovat a mít klidnou mysl. Moderní svět může být hektickým a stresujícím místem. Je snadné cítit se rozrušený a ohromen všemi věcmi, které musíte udělat, a všemi věcmi, které se kolem vás dějí. Naštěstí existuje několik ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.

Jedinou pozitivní věcí na životě Davida Goffina po podivném zranění oka je mít jeho partnera jako osobního řidiče, žertoval Belgičan.

Měsíc je nejbližším tělesem ve vesmíru k Zemi se střední vzdáleností 384 403 km. Https://www.universetoday.com/103206/ what-is-the-distance-to-the-moon/ první sonda letící na Měsíc byla ruská Luna 1, vypuštěná ...