5 nejmladších ženských zlatých tenisových medailistů v olympijské historii

Steffi Grafová byla první zlatou medailistkou v tenise od jejího znovuzavedení do olympijského programuZískat zlatou medaili na olympijských hrách je snem každého sportovce a v tenise tomu není jinak. Tenis měl v olympijském programu čas na zapnutí a vypnutí, než se v roce 1988 stal pravidelným.

Za ta léta se na pódium dostalo mnoho pozoruhodných hráčů, stejně jako několik neznámých hráčů, kteří později získali celosvětové uznání díky svým olympijským výkonům. Bylo několik hráčů, kteří zazářili na olympijské scéně ve velmi mladém věku.Zde je pohled na pět nejmladších tenisových zlatých medailistů v olympijské historii.

#5 Steffi Graf - 19 let, 109 dní

Stefanie Maria Grafová je považována za jednu z největších tenistek všech dob a získala celkem 22 grandslamových titulů, což zahrnuje vítězství ve všech čtyřech velkých kategoriích nejméně čtyřikrát.

Když byl tenis znovu uveden do olympijského programu na hrách v Soulu v roce 1988, byla Graf velmi oblíbenou účastnicí turnaje, protože dosud měla skvělý rok, když již získala všechny čtyři grandslamové tituly, které zahrnovaly 6-0, 6 -0 výprask Natashy Zverevy ve 32minutovém finále na French Open.Nejlepší nasazená hrála na své první olympiádě skvělý zápas, když v semifinále porazila Zinu Garrisonovou 6: 2, 6: 0 a ve finále porazila argentinskou Gabrielu Sabatini 6: 3, 6: 3, což byla odveta na US Open. finále. Tím, že Graf vyhrál zlato na olympiádě v Soulu, dosáhl výkonu Golden Slam, kterého dosud žádný hráč nedosáhl. Nepochybně velký představitel tenisu.

Populární Problémy

Nikdy předtím neviděný rozhovor mezi Oprah a zesnulým Cicely Tysonem bude odvysílán jako součást série „OWN Spotlight“. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Váš průvodce sledováním filmu Even Stevens online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.Snížení tělesného tuku má mnoho výhod a zdravotních výhod. Snížený tuk může pomoci zlepšit nebo lépe zvládat chronické stavy (cukrovka nebo vysoký krevní tlak) a dokonce snížit riziko rakoviny tlustého střeva a srdce ...

Zde je návod, jak streamovat „Restaurant Impossible: Back in Business“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Food Network.

Oregon a Michigan se setkají v sobotu v Ann Arboru na obrovském zúčtování mezi Top 10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

První turnaj WTA na tvrdém hřišti před US Open začal! Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět :.