Andy Murray a jeho manželka vítají narození jejich 4. dítěte, Scot se stahuje z Dubaje

Andy Murray na turnaji Dubai Duty Free Tennis Championships v roce 2015

Andy Murray na turnaji Dubai Duty Free Tennis Championships v roce 2015

Andy Murray a jeho manželka Kim Sears mají zbrusu nový přírůstek do své rodiny - své čtvrté dítě. V důsledku toho se Murray rozhodl odstoupit z příštího týdne Dubaj Duty Free Tennis Championships.

Novorozenec Murrayových se připojí ke šťastné rodině, která má další tři děti - Sophii (věk 5), Edie (3) a Teddy (1). V tuto chvíli není známo, zda je posledním dítětem páru chlapec nebo dívka.

Andy Murray a Kim Sears jsou manželé od dubna 2015 a chodili spolu téměř deset let předtím. Oba udržují nízký profil svého rodinného života, protože v průběhu let vytrvale drželi své děti mimo pozornost.

Murrayovo poslední vystoupení na turné ATP bylo minulý týden v Rotterdamu, kde ve druhém kole prohrál s eventuálním šampionem Andrey Rublevem. Scotův manažerský tým uvedl, že plánuje cestovat do Spojených států koncem tohoto měsíce, aby soutěžil na Miami Open, za předpokladu, že dostane divokou kartu.

Andy Murray je aktuálně zařazen na číslo 116 na světě, a tak by to neudělal přímý řez do hlavního tahu akce Masters 1000, která začíná 22. března.

Andy Murray se připojuje k Rogeru Federerovi na seznamu výběrů z Dubaje

Andy Murray

Andy Murray

Andy Murray je druhým velkým jménem, ​​které odstoupilo z příštího týdne akce ATP v Dubaji. Ve čtvrtek Roger Federer oznámil své rozhodnutí odstoupit z Dubaje po prohře ve druhém kole s Nikolozem Basilashvilim v Dauhá.

Federer, který hrál svůj první soutěžní turnaj od ledna 2020, uvedl, že se před návratem do turnajové hry vrátí 'zpět do tréninku'.

Mezi další hráče, kteří se stáhli z dubajské akce, patří Matteo Berrettini, Gael Monfils a Nick Kyrgios. Ale svět č. 4 Dominic Thiem, svět č. 8 Rublev, svět č. 11 Denis Shapovalov a svět č. 13 Roberto Bautista Agut jsou stále přihlášeni při losování v Dubaji.

V nedávném rozhovoru pro Sportskeeda Andy Murray tvrdil, že jeho hlavním cílem pro sezónu 2021 byla olympiáda v Tokiu. Skot je dvojnásobným zlatým medailistou ve dvouhře na olympijských hrách.

'Letos se soustředím hlavně na olympijské hry,' řekl Murray. 'Jsem velmi hrdý na své zlaté medaile, takže by bylo skvělé dostat příležitost je obhájit.' Tvrdě trénuji, abych byl v Tokiu pro jakýkoli formát, který hry skončí. '

Populární Problémy

Jak bojovat s depresí. Deprese se někdy může zdát jako konec světa, ale nejste sami - je to devastačně běžné onemocnění, které postihuje odhadem 10% Američanů. Deprese je vážná nemoc. Pokud se neléčí, ...

Tento víkend se konají zimní hry 2021 od Aspenu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat veškerou akci online naživo.

Roger Federer schvaluje myšlenku, že se US Open 2020 rozhodne pokračovat bez diváků. To se však teprve uvidí, zda se Djokovič a Nadal na turnaji objeví, nebo se rozhodnou ho vynechat.

How to Save the Snatched Girl in GTA V. Tato náhodná událost v Grand Theft Auto V zahrnuje záchranu dívky, která byla unesena členy The Lost MC. Je k dispozici pro jakoukoli postavu po dokončení mise s názvem „Tahání ...

Státní soupeři Texas a Rice se v sobotu setkají na stadionu NRG. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.