Andy Murray si vezme svoji dlouholetou přítelkyni Kim Sears

Andy Murray se svou přítelkyní Kim SearsLondýn, 27. listopadu (IANS)

Dvojnásobný grandslamový šampion Andy Murray se má oženit s dlouholetou přítelkyní Kim Sears, oznámil Murrayův manažerský tým.27letá Murrayová a 26letá Searsová tvoří pár od setkání na US Open v roce 2005. Sears byla na Open spolu se svým otcem Nigelem, který je trenérem, hlásí Xinhua. Začátkem tohoto roku se Murrayův dlouholetý přítel a rival Novak Djokovic, který je o týden mladší než Skot, oženil se svou dlouholetou partnerkou Jelenou Ristic.

Murray přerušil styky se svým asistentem trenéra Danim Vallverdu a kondičním trenérem Jezem Greenem, dvěma nejdéle sloužícími členy jeho podpůrného personálu. Amelie Mauresmo zůstává hlavní trenérkou britské jedničky.

Populární Problémy

Sergejev porazil Stathama v kazašském teniseNa wimbledonském mistrovství je mnoho fascinujících věcí a ne všechny jsou velmi známé.

Zde je návod, jak sledovat hru Mavericks vs Clippers Game 1 online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Legendární forhendový topspin Rafaela Nadala stojí na základě 3 odlišných vědeckých parametrů. Nadal ovládá svou rotaci jako zbraň a vděčí jí za veškerý úspěch v jílovém kurtu.Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.