Rozzlobený Dimitrov na protest, když se na to Šarapovová dívá

Mistrovství - Wimbledon 2013: Čtvrtý den

Grigor Dimitrov uspořádal dočasný protest vsedě, aby zaregistroval svůj hněv na soudní podmínky dnes, než prohrál pětisetový wimbledonský thriller.

29. semeno Bulharska, sledované superstar přítelkyní Marií Šarapovovou, která byla ve středu vyřazena, vyrazilo 3-6, 7-6 (7/4), 3-6, 6-4, 11-9 do slovinské Grega Zemlja v čtvrteční zápas druhého kola pozastaven kvůli dešti.

Když se nerozhodně po dvouhodinovém zpoždění způsobeném dalším deštěm obnovila remíza na dvoře číslo tři, dvaadvacetiletý Dimitrov, sledovaný Šarapovovou se slunečními brýlemi, uklouzl a spadl ve své servisní akci v 8-9, aby se vzdal třetího. mečbol nerozhodného výsledku.

Potom odšlápl na vedlejší kolej a posadil se na židli u soudu.

Rozhodčí a turnajový rozhodčí se poté rozhodli počkat na mrholení, než se hra obnoví o 10 minut později.

Dimitrovovo štěstí to ale nezměnilo, protože Zemlja zvítězil na šestém mečbolu jemnou forhendovou přihrávkou.

Během rozcvičky začalo pršet. Trochu jsem si myslel, že rozhodčí něco řekne, řekl Dimitrov, bývalý šampion chlapců ve Wimbledonu.

Když jsem uklouzl, spadl jsem dolů, poranil jsem si bok. Řekl jsem mu, že nesloužím.

Dimitrov, dlouho propagovaný jako budoucí hvězda tohoto sportu, zaplatil vysokou cenu za přeměnu pouhých dvou z 18 bodů zlomu.

Zemlja, první Slovinec, který ve Wimbledonu postoupil do třetího kola, pokračuje v boji o osmé místo Argentiny s Juanem Martinem del Potrem o místo v posledních 16.

Myslím, že hodně lidí mluví o površích, dodal Dimitrov.

Někdy je to těžké pro agresivní hybatele. Považuji se za docela agresivního stěhováka na kurtu.

Je to těžké, když je tráva opravdu kluzká. Myslím, že se musíš přizpůsobit. To je jedna věc. Chci říct, víte, že se to kromě nadpisů moc nezmění.

Dimitrov mezitím setřásl nevkusnou mezeru mezi současnou přítelkyní Šarapovovou a Serenou Williamsovou, se kterou byl předtím spojen.

Williams si dělal legraci ze Šarapovova muže s černým srdcem.

Řekněte mi, jaké mám srdce, řekl Bulhar.

Jsem tu, abych mluvil o kluzkých kurtech, o tom, kolik jsme měli zranění, o vytažení. Nemyslím si, že bychom o tom měli mluvit. Myslím, že to je minulost a to stárne.

Byl však šťastný, že kouzelná Šarapovová přihlížela, a trval na tom, že její přítomnost na něj tlak nezvyšuje.

Cítím se ještě víc vyčerpaná a šťastná, že je tu pro mě. Myslím, že to je to, co se počítá nejvíce, dodal.

dj / smg

Populární Problémy

Jak se připravit na airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se připravit na jakoukoli airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje, co si přinést a co získat nebo koupit před velkou airsoftovou hrou. Mějte se hezky ...

Jak vyrobit kostým netopýra. Pokud potřebujete rychlý a snadný kostým na noc, už nehledejte! Kostýmy netopýrů jsou snadno přizpůsobitelné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Vše, co potřebujete, je rychlý výlet do místního obchodu s řemesly a trochu tuku na lokty ....

Rychlý nadhazovač vám umožní udržet pálkaře na špičkách a být nadhazovačem vašeho týmu, když potřebují branku. Zdokonalení techniky bowlingu v tempu vyžaduje čas a praxi. Prostřednictvím rozvoje solidní dodávky a posílení ...

Pokud má Roger Federer získat 8. wimbledonský titul, musí se držet víry, kterou v zápase s Cilicem projevil, tak pevně, jak jen dokáže.

Lacoste spolupracovala s francouzským popovým umělcem Youssefem Sy na navrhování nové řady oblečení inspirované Novakem Djokovičem. Není to poprvé, co se tyto dva outfity spojily, aby vzdaly hold Djokovic.