Jak sledovat premiéru šesté série NCIS: New Orleans online

Jak se dívat na NCIS New Orleans online

CBS/YouTube

Sezóna 6 NCIS: New Orleans , který vysílá CBS, je dnes večer zpět. Nová sezóna má premiéru 24. září 2019 ve 22 hodin. ET/PT a 21:00 CT. Pro ty, kteří chtějí sledovat nové epizody online, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, stále existuje spousta možností, jak sledovat show. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám umožňuje sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

pár tenisek

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

léčit tenisový loket doma

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Hrát si

NCIS: New Orleans 6 × 01 Sneak Peek Clip 1 'Judgment Call' (premiéra sezóny) Nezapomeňte nám dát palec nahoru a komentář, který nám pomůže přinést vám v budoucnu další obsah. Nezapomeňte se přihlásit k odběru a získejte všechny nejnovější promoakce. Odebírat: bit.ly/STVsubscribe Na co se v této epizodě nejvíce těšíte? Dejte nám vědět v komentářích níže? Web: spoilertv.com Twitter: twitter.com/spoilertv Facebook:… 2019-09-10T17: 14: 44 000Z

Pro ty, kteří by chtěli více informací o sezóně 6 NCIS: New Orleans , obsazení a popisy epizod si přečtěte níže.

NCIS: New Orleans Season 6 Episode 1: Premiérová epizoda se jmenuje Judgment Call a synopse epizody zní: Pride si musí zkrátit dovolenou, když je Hannah pozastavena kvůli porušení protokolu během společného vyšetřování s FBI.

NCIS: New Orleans Season 6 Episode 2: Terminator Conundrum je název epizody 2 této sezóny a bude se vysílat 1. října 2019. Oficiální popis epizody uvádí, že pilot A Navy říká, že před havárií soukromého letadla viděla neidentifikovaný předmět; Pýcha trpí nespavostí a nočními můrami, protože byla loni unesena a zdrogována.

NCIS: New Orleans Season 6 Episode 3: Epizoda 3 sezóny poběží 8. října 2019 a její název je Bad Apple. Popis epizody odhaluje, že Pride cestuje do New Yorku poté, co jsou nové důkazy DNA spojeny s 20 let starým studeným případem z jeho minulosti.

NCIS: New Orleans Season 6 Episode 4: Přehlížen je název epizody 4 a datum jeho vysílání je 15. října 2019.

NCIS: New Orleans Sezóna 6 Změny obsazení: V této sezoně přijdou na palubu některé speciální hostující hvězdy a Parade oznámil, že Joanna Cassidy se připojí jako matka Pride. Eddie Cahill je další herec, který se má objevit. Pravidelní členové obsazení Scott Bakula jako Dwayne Cassius Pride, Lucas Black jako Christopher LaSalle, Vanessa Ferlito jako Tammy Gregorio, Necar Zadegan jako Hannah Khoury, Rob Kerkovich jako Sebastian Lund, Daryl Chill Mitchell jako Patton Plame a CCH Pounder jako Loretta Wade jsou zpět .


Život na venkově oznámila, že Kelly Kahl, prezident CBS Entertainment, uvedla ve svém prohlášení, že NCIS ukazuje jako NCIS: New Orleans a NCIS: Los Angeles jsou sponky v síti CBS. Kahl řekl, že obě show jsou klíčovými pilíři plánu CBS již několik let. Nabízejí hrdinské příběhy, velké hvězdy a přilákaly vášnivou a věrnou fanouškovskou základnu. Jsme nadšeni, že máme Chris [O’Donnell], LL [COOL J], Scott [Bakula] a tato úžasná obsazení, abychom divákům v USA a po celém světě přinesli úžasnější příběhy NCIS.

Navíc NCIS: New Orleans premiéra dnes v noci, originál NCIS také má dnes v sezóně premiéru - již 17. sezónu.


Populární Problémy

Ortodontické rovnátka na zubech stojí za to, abyste dosáhli narovnaných zubů, ale nepohodlí, které pravděpodobně z rovnátek získáte, může být odrazující a nepříjemné. Toto nepohodlí je s největší pravděpodobností spojeno ...

Jak rozštěpit zlomeninu humeru. Humerus je dlouhá kost v nadloktí, která spojuje váš ramenní kloub s loketním kloubem. K přerušení kosti pažní dochází na jednom ze tří obecných míst: blíže k ramennímu kloubu ...

Chrámová póza je jógová póza pro začátečníky, kterou můžete použít jako součást řady několika póz jako součást celkové praxe jógy nebo jako samostatné cvičení. Chrámová póza působí na celou spodní část těla, s důrazem na ...

Už vás nebaví dívat se na svět stejným starým způsobem? Řekli vám lidé, že nikdy nevidíte více než jednu stránku příběhu? Pokud ano, pak je na čase rozšířit si obzory a zlepšit život, abyste mohli být otevřenější ....

V šampionátu 2020 Big 12 Wrestling Championship se představí mnoho nejlepších zápasníků v zemi. Zde je návod, jak sledovat celý turnaj.

LiAngelo Ball a sršni se v neděli utkají s Blazers v Summer League. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru živě online.