Annabel Croft brání Novaka Djokoviče a říká, že „nerespektuje Nicka Kyrgiose jako člověka“

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Přestože je Adria Tour a její účastníci hotovi a zaprášeni, jsou stále předmětem intenzivní diskuse. Nejvýraznějším z nich je samozřejmě hostitel a organizátor kontroverzního turnaje - Novak Djokovic.

Srb čelí kritice z několika čtvrtin, protože čtyři špičkoví hráči - včetně sebe - měli pozitivní test na COVID -19. Když se objevila videa a příspěvky na sociálních médiích, když se hráči objímali a párty v nočním klubu, mnozí se vrhli do Novaka Djokoviče a vinili ho ze šíření viru.

A možná nejhlasitější z těchto kritiků byl Nick Kyrgios. Australan se neúnavně zaměřil na Novaka Djokoviče, Dominica Thiema a naposledy Borna Corica, aby se zapojili do dění na Adria Tour.

Ale ne každý souhlasí s Kyrgiosovým názorem. V nedávném rozhovoru s Talksportem vyšla bývalá britská jednička Annabel Croft na obranu Novaka Djokoviče - a zároveň obvinila Kyrgiose ze snahy získat „morální převahu“.

Novak Djokovič se „pokoušel udělat to ze správného místa“: Annabel Croft

Porota byla rozdělena na Novaka Djokoviče od té doby, co vyšlo najevo, že na Adra Tour nebyly dodržovány normy sociálního distancování. Někteří vinili Srba z jeho nedbalosti, zatímco jiní trvali na tom, že měl jen dobré úmysly.

Novak Djokovic najde sympatizanta v Annabel Croft

Novak Djokovic najde sympatizanta v Annabel Croft

Mezi těmi, kteří bránili Novaka Djokoviče, jsou významné tenisové osobnosti jako Patrick Mouratoglou, Richard Gasquet a Toni Nadal. Věří, že Djokovič nechtěl způsobit žádnou nehodu nebo škodu, a že jeho cíle za pořádáním akce byly čisté.

Annabel Croft sdílí podobný názor, když tvrdila, že Djokovičovy důvody pocházejí ze „správného místa“.

sportovní páska na tenisový loket
Věřím, že se snažil udělat správnou věc, snažil se to udělat ze správného místa, “řekl Croft. 'Vláda v Srbsku mu sdělila, že je v pořádku pokračovat, ale samozřejmě to opravdu vzal a veřejně mu to neprospělo.'

V červnu se stalo virálním videem Novak Djokovič, který se bavil s Alexandrem Zverevem a Grigorem Dimitrovem, což vyvolalo hněv několika lidí po celém světě. Mnozí se obrátili na sociální média, aby kritizovali Djokoviče za to, že se to stalo v době, kdy se celý svět potýká se zdravotní krizí.

Bezpečnostní protokoly byly ignorovány, i když se hráči dostali na hřiště, protože je bylo vidět, jak se po příslušných zápasech navzájem objímali. Podle Annabel Croft byly tyto očividně viditelné přešlapy důvodem, proč hráči Adria Tour přitahovali tak rozšířenou kritiku.

Pokoušel se vrátit tenis před veřejnost a v té době Srbsko nemělo mnoho případů, “řekl Croft. `` Ale myslím, že to byla část věcí, které vyšly na sociální média, kde tančil v nočním klubu, svlékali si košile a objímali se a na kurtu se objímali a zdravili. Pak se samozřejmě všechno pokazilo, někteří hráči měli pozitivní test a on sám na to přišel s manželkou.

Nick Kyrgios je „hrubý a zlý“ jako Novak Djokovič, Dominic Thiem a Alexander Zverev: Annabel Croft

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios na sociálních sítích veřejně zaútočil na trojici Novak Djokovic, Dominic Thiem a Alexander Zverev a označil je za „brambory“ a „koblihy“. Pokud to nestačilo, Aussie také zpochybnil intelekt zúčastněných hráčů.

Annabel Croft ale s Kyrgiosovým postojem vehementně nesouhlasila a sama mu nazvala několik jmen.

Zaujímá tuto pozici morální převahy a byl neuvěřitelně hlasitý, “řekl Croft. „Šel bych až tak daleko, že jsem řekl, že nedávno byl v některých tweetech neuvěřitelně hrubý a zlomyslný vůči spoustě svých kolegů tenistů.

Croft dále dodala, že zatímco ona to chápe Kyrgiosova touha vytáhnout z US Open „Nemůže brát žádný z jeho výstřelků ve společnosti Novak Djokovic & Co vážně - jednoduše proto, že Australan se za ta léta dopustil vlastního podílu na přestupcích.

`` Musím říct, že po určitém chování, které jsem viděl od Nicka Kyrgiose, nejsem ten, kdo by měl sklon hodně respektovat to, co dělá ... Opravdu si ho nevážím jako člověka vzhledem k tomu, jak se věnuje své práci na hřišti, je pro mě těžké poslouchat, jak dělá toto prohlášení upřímně. '

Populární Problémy

Fiona Ferro navázala na vítězství nad domácí nadějí Camilou Giorgiovou tím, že ve finále Palermo Open porazila Anett Kontaveitovou.

Skutečná velikost Velké 3 - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - přesahuje pouhé statistiky a rekordy. Emoce, které v nás vyvolávají, se počítají mnohem více než jejich počet, když diskutujeme o jejich místě v historii.

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...

20násobný vítěz Major Rafael Nadal zahájil svou severoamerickou sezónu hardcourt zklamáním, když ve třetím kole 2021 Citi Open prohrál s Jihoafričanem Lloydem Harrisem.

Enrique se na Rafaela Nadala vrhl jako fanoušek Realu Madrid, ale zároveň vyjádřil svůj obdiv ke králi jílu. Nadalova láska k fotbalu a Realu Madrid je známá a je také docela zručným fotbalistou.

Roger Federer, Alexander Zverev a Dominic Thiem soutěží o slávu finále ATP, ale jak to zvládli s rýmováním coneyho?