Nick Kyrgios se stahuje z USO, dělá další kopu u Novaka Djokoviče a dalších, kteří hrají výstavy

Nick Kyrgios (L) a Novak DjokovicNick Kyrgios jako obrovská rána první grandslamové akci od zahájení celosvětové pandemie COVID-19 v březnu odstoupil z US Open 2020. Po odstoupení Aussie turnaj ztratil jednu ze svých největších remíz - a bude muset záviset na tom, jak Novak Djokovic a Rafael Nadal zajistí veškerou jiskru.

Ti, kteří sledovali Kyrgiovu aktivitu na sociálních médiích, by věděli o jeho obavách z tenisu, který se hraje během globální zdravotní krize. Kontroverzní Australan neúprosně kritizoval své kolegy - zejména Novaka Djokoviče, Dominica Thiema a Alexandra Zvereva - od té doby, co se zúčastnili Adria Tour, události, která viděla několik hráčů a zaměstnanců pozitivně testovat.Nick Kyrgios také vyjádřil znepokojení nad obecným zdravím tenisových fanoušků a oznámil své US Open ve videu zveřejněném na twitteru „UNINTERRUPTED“. Aussie vyjmenoval všechny své důvody, proč sedět mimo akci Major v NY, a také dělal zahalené rány v Novak Djokovic and Co.

Nick Kyrgios začal svou poznámku s důrazem na to, co si myslí, že by mělo být prioritou vzhledem k bezprecedentní situaci.'Pojďme si vydechnout rok a zapamatovat si, co je důležité,' řekl Kyrgios. 'Což je zdraví a bezpečnost jako komunita.' Můžeme obnovit náš sport a ekonomiku, ale nikdy nemůžeme obnovit ztracené životy. '

Aussie také dal jasně najevo, že nemá problém s pořadatelským orgánem US Open, který by s akcí pokračoval. Věří, že by to pomohlo několika tisícům pracujících tříd v USA získat zpět svůj zdroj příjmů a obživy, který byl kvůli dlouhé přestávce přemístěn.

„Nemůžeš tancovat na stolech“ - Nick Kyrgios nenápadně vykopává Novaka Djokoviče

Novak Kyrgios nenechal kámen na kameni, pokud jde o ostudu Novaka Djokoviče

Nick Kyrgios v monologu nezklamal žádná slova, když na své kolegy z turné ATP zahájil tence zahalené útoky. Kyrgios se také pokusil nepřímo varovat ostatní, aby nedělali stejné chyby, jaké dělal Novak Djokovic a ostatní hráči Adria Tour.„Tenisté, musíte jednat navzájem v zájmu a spolupracovat. Nemůžete tancovat na stolech, popadat peníze po Evropě nebo se snažit vydělat peníze za pořádání výstavy. To je tak sobecké, “řekl Kyrgios.

Odkaz na Novaka Djokoviče nebylo příliš těžké rozeznat Kyrgiově slovy. Srb organizoval svou výstavní akci se vznešenými úmysly, ale byl široce kritizován za ignorování norem sociálního distancování a tancování v nočním klubu.

Během své video zprávy Nick Kyrgios také pochválil své spoluhráče, kteří dodržovali základní bezpečnostní opatření. Aussie dodal, že rozhodnutí hrát události v Americe a Evropě závisí na osobních preferencích každého hráče, ale vyzval všechny, aby měli na paměti celkový obraz.

'Mysli na ostatní jednou, o tom ten virus je.' Nezáleží na vašem světovém žebříčku ani na tom, kolik peněz máte. Jednejte zodpovědně, “řekl Kyrgios.

Na konci video zprávy Nick Kyrgios uvedl všechny své důvody, proč nehrál US Open, a řekl, že to dělá „pro můj lid a pro Aussies“.

Když byl Nick Kyrgios venku, všechny oči nyní budou upřeny na Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala, protože tenisový svět nadále čeká, až konečně začne profesionální tenis. Světová jednička Novak Djokovič, který sám onemocněl onemocněním COVID-19, ale nyní se uzdravil, dříve kvůli „extrémním podmínkám“ vyjádřil pochybnosti o hraní v USA.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online streamovat Kennedy Center Honors online.

Jak se zbavit chiggerů. Malé červené roztoče známé jako chiggers mohou být skutečnou nepříjemností, když vás kousnou. Chigger kousnutí není obvykle nebezpečné, ale často je velmi svědí a někdy je dokonce bolestivé. Chcete -li se zbavit chiggerů v ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat americký amatérský golfový šampionát 2020 v televizi nebo v přímém přenosu, pokud nemáte kabel.

Chargers and Saints se setkají na pondělním nočním fotbalu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry na vašem zařízení Roku, Firestick nebo jiném zařízení.

Fotbal Temple a Memphis se setká v sobotu na stadionu Liberty Bowl Memorial. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.