Atlanta Open 2021: John Isner vs J.J. Vlčí náhled, souboj a předpověď

John Isner

John Isner

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) John Isner vs J.J. Vlk

Datum: 27. července 2021

Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Atlanta, Spojené státy

koupit tenisky online

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 555 995 USD

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

John Isner vs J.J. Vlčí náhled

John Isner, nejvíce zdobený hráč v historii Atlanta Open, zahájí svou kampaň v edici akce 2021 proti krajanovi J.J. Vlk v úterý.

malé tenisové míčky na židle

Isner je pětinásobným šampionem v Atlantě, titul získal v letech 2013, 2014, 2015, 2017 a 2018. Jako finalista také skončil při dalších třech příležitostech (2010, 2011 a 2016).

Atlanta Open je 10 let starý turnaj a Isner nedokázal dosáhnout summitu pouze ve dvou z těchto let (2012 a 2019).

Jeffrey John 'J.J.' Vlk bude mezitím letos na této akci debutovat. Wolf se po úvodní prohře v Los Cabos snaží zahájit přípravu na US Open.

Dvaadvacetiletý mladík si vezme srdce ze skutečnosti, že v Los Cabos vyhrál set proti eventuálnímu vicemistrovi Brandona Nakashimy, přestože hrál svůj první zápas po osmi měsících.

Koncem loňského roku podstoupil Wolf několik operací břicha a od té doby je na cestě k uzdravení. Američan mluvil o městě na US Open 2020, kde při svém debutu v hlavní soutěži Slam absolvoval třetí kolo.

Vlk, když je zdravý, je radost sledovat, je požehnaný výbušnou silou z obou křídel. Ale teprve se uvidí, jak jeho zranění a následná operace ovlivnily jeho základní pohyb, který je pro každého tenistu klíčový.

John Isner z jeho strany vychází ze semifinálového běhu v Los Cabos, což byl jeho první turnaj od prohry v prvním kole ve Wimbledonu. Isner byl jedním z favoritů na titul v Los Cabos, ale nakonec nečekaně prohrál s Nakashimou.

John Isner vs J.J Wolf hlava-nehlava

John Isner a J.J. Vlci spolu ještě nikdy nehráli, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

John Isner vs J.J Wolf predikce

J.J. Vlk na US Open 2020

J.J. Vlk na US Open 2020

J.J. Wolf je bezpochyby jedním z nejzajímavějších talentů, které z USA za velmi dlouhou dobu přišly. Dvaadvacetiletý hráč však bude muset po dlouhé odmlce zranění začít od nuly.

John Isner, na papíře, byl vždy hrůzostrašný protivník vzhledem k jeho mamutímu podání. Nishioka a Nakashima však v posledních týdnech ukázaly, že můžete Američanům dominovat tím, že zůstanete solidní od základní linie.

najít tenisky

Wolf je velmi agresivní baseliner, který dokáže generovat vítěze z jakékoli části hřiště. A za normálních okolností by jeho schopnost střílet z obou křídel způsobila někomu jako Isner spoustu potíží.

Ale při této příležitosti by se Wolfova rezavost mohla ukázat jako jeho zkáza proti pětinásobnému šampionovi v Atlantě.

Předpověď: John Isner vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak poškrábat pod vaším obsazením. Svrbivé obsazení se může zdát nesnesitelné, ale existují způsoby, jak najít úlevu a dokonce tomu zabránit. Vkládání předmětů do vašeho obsazení nebo poškození materiálů obsazení může zhoršit příznaky, ale existují ...

Fabio Fognini se v neděli na Australian Open utká s nenasazeným Tennysem Sandgrenem v zápase čtvrtého kola.

Jak přimět svého bratrance, aby vás měl rád. Vztah mezi bratranci může být velmi blízký a hluboký. Možná jste si byli velmi blízcí, ale rozdělili jste se kvůli fyzické vzdálenosti, nepochopení nebo dokonce problémům ve vaší rodině. Ne...

Jak sladit oblečení s bílými kalhotami. Bílé kalhoty jsou klasické, ostré a univerzální. Jsou to skvělé letní sponky, i když najdete těžší látky, které jsou ideální i pro elegantní zimní vzhled. Ať už se to snažíte udržet ...

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...