ATP Open Sud de France 2020: Vasek Pospisil vs Gael Monfils, náhled a předpověď zápasu finále

Gael Monfils

Gael Monfils

Po týdnu skvělé tenisové akce v Montpellier je čas na souboj o titul s nejlepším nasazeným Gaelem Monfilsem, který se ve finále ATP Open Sud de France 2020 setká s Kanaďanem Vaskem Pospisilem.

Monfils, nasazený jako devátý na světě, prohrál s eventuálním vicemistrem Dominicem Thiemem ve čtvrtém kole Australian Open 2020, zatímco Pospisil provedl předčasný výjezd prvního kola v Melbourne Parku.

Gael Monfils bude usilovat o svůj třetí titul v Montpellier, ale Francouz bude muset překonat in-form Pospisila, který byl během posledního týdne ve velkém kontaktu, což bylo evidentní v průběhu jeho plynulého vítězství nad kolegou Kanaďanem Dennisem Shapovalovem .

jak hodit curlingovou kouli tenisovým míčkem

Richard Gasquet, který se kvůli zranění stáhl z Australian Open, sledoval Pospisila, než odešel do důchodu, ale Kanaďan musel v semifinále tvrdě bojovat proti Davidu Goffinovi.

Pospisil odehrál několik delikátních úderů na cestě k vítězství 6-3, 1-6, 7-5 poté, co odrazil odhodlanou výzvu Belgičana, který je současnou světovou jedničkou 10 a vypadá, že je ve správné formě před finále.

Vasek Pospisil

Vasek Pospisil

Monfils mezitím byl v Montpellier ve velitelské formě poté, co překonal několik úvodních koktání, aby se dostal přes Adriana Mannarina, a uhasil boj o Filipa Krajinoviče v semifinále.

badmintonový trenér

Srb byl hodně v soutěži v první sadě semifinále, než byl vyloučen, ale Monfils převzal kontrolu nad druhým vítězstvím 7-6, 6-2 a nechtěl by nic lepšího, než přenést impuls do všech důležitých střet titulů.

Monfils dříve vyhrál Sud de France Open v roce 2010 poté, co prohrál finále 2005 s Andy Roddickem. Třiatřicetiletý hráč se v roce 2012 znovu dostal do finále, ale prohrál s Tomášem Berdychem, než v roce 2014 porazil Richarda Gasqueta a získal titul.

Francouz si užívá rekord 5: 0 proti Pospisilu a 132. kanadský hráč bude muset přijít s výjimečným výkonem, pokud má v neděli večer zaznamenat rozrušení.

Utkání začíná v 1900 hodin IST.


Předpověď : Monfils vyhrát ve dvou setech

Populární Problémy

Pohled na pět nejmladších šampionů US Open v otevřené éře.

Turnaje ATP a WTA Tour, které se mají letos hrát v Číně, byly zrušeny.

Tsonga byl ATP v roce 2007 vyhlášen průlomovým hráčem roku. Nebýt Big 4, Tsonga mohl být potenciálně jedním z největších hráčů v historii.

Výhra Novaka Djokoviče na wimbledonském mistrovství 2021 ho dostala do dojemné vzdálenosti od Calendar Slam.

Jak rozbít v badmintonu. Pokud hrajete badminton jen pro zábavu, možná si neuvědomíte, že je za tím něco víc, než trefovat míček (také nazývaný „ptáček“) tam a zpět po síti. Zintenzivněte svoji hru a přidejte trochu brutality ...

Diego Schwartzman se nedávno ukázal jako vítěz Bounce Challenge, inovativního a zábavného cvičení, kterého se hráči zúčastnili na právě probíhajícím Miami Open.