ATP Vienna Open: Fernando Verdasco v Kyle Edmund, zápasový příběh

Verdasco bude hledat svůj 8. titul ATP

Verdasco bude hledat svůj 8. titul ATP

Včera byl Kyle Edmund jedním z hráčů v našem článku Seeds in Action 5. den. Porazil Diega Schwartzmana, jak jsme předpovídali, ale udělal to snáze, než se očekávalo, když vyhrál ve dvou setech. Fernando Verdasco mezitím vyhrál jeden z nejzajímavějších zápasů 4. dne, když porazil Herberta ze setu. Oba měli při dnešním setkání velkou šanci na vítězství, jeden byl nasazený hráč a druhý v dobré náladě.

Byla to soutěž plná sil, ve které byli fyzicky dva nejsilnější hráči. Verdasco využil bekhend, což není jeho nejsilnější stránka, k lepšímu účinku než obvykle. Na druhou stranu, Edmund, který má obecně průměrný výnos, to z druhého podání svého soupeře udělal velmi dobře. V jejich dnešním 16. kole na Vienna Open nebyla nouze o akci, když Verdasco zvítězilo ve 3 setech. Zde je příběh zápasu.

Under the Spanish Heat - Set 1

Fernando Verdasco zahájil zápas skvěle, mnohem lépe než ve svém předchozím úterním střetnutí. Vrátit hráče, který má přesné a silné podání, je náročné. Ale nezdálo se, že to tak vypadalo, když v první hře zlomil britskou jedničku. Jeho servisní hra však zanechala mnoho kýženého, ​​když se vzdal přestávky.

Španěl si to nenechal na mysli a znovu přerušil podání, aby šel do vedení. Díky tomu se jeho služba zlepšila, protože získal 2 pohodlné držení. Velkým pozitivem pro něj bylo použití bekhendových crosscourtových střel, což byla obecně odpovědnost za jeho hru.

Při podání 4: 3 byl Verdasco pod obrovským tlakem protiútoku Kyle Edmunda. Čekal bod zlomu na 30-40 a další dva po dvojce. Ale všechny zachránil a držel svou další servisní hru, aby vzal první sadu.

Populární Problémy

Tsonga do poslední osmičky poté, co Gasquet odejde do penze, bolí

Dělený skok je tah, který kombinuje výpad s vertikálním skokem. Je to skvělé cvičení pro vaše čtyřkolky, spoléhající se na základní sílu. Zvládnutí děleného skoku je výsledkem posílení jádra a stehenních svalů vašeho těla. Noste podpůrné ...

Florida Atlantic a Georgia Southern se v sobotu setkají v přesvědčivém nekonferenčním fotbalovém zápase. Zde je návod, jak hru sledovat.

Petra Martic a Misaki Doi zamykají rohy v úterním úvodním kole French Open 2020. Martic, který se v roce 2019 dostal do čtvrtfinále na Roland Garros, je letos na 13. místě turnaje.

Jak vyrobit náramek na šátek. Bandana náramky mohou být skvělými módními doplňky pro chlapce nebo dívky. Nestojí mnoho a jejich výroba je velmi snadná. Výroba náramků do šátků může být zábavný malý projekt, když se potloukáte s ...

Speciál TIME a Nickelodeon Kid of the Year 2020 bude vysílán v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.