Roland Garros 2021: Coco Gauff vs Jennifer Brady náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff

Coco GauffPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (24) Coco Gauff vs (13) Jennifer BradyDatum: 5. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)Místo : Paříž, Franciekolik bodů v badmintonu

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jílOdměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 17:00 GMT, 13:00 EST, 22:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Preview Coco Gauff vs Jennifer Brady

V sobotním celoamerickém zápase se 13. nasazená Jennifer Brady utká s 24. nasazenou Coco Gauffovou o místo ve čtvrtém kole French Open.

Gauff byl v této sezóně zjevením. Po své působivé kampani na tvrdých hřištích, která ji viděla dosáhnout semifinále v Adelaide a čtvrtích v Dubaji, 17letá žena zvýšila svůj stupeň na antuce.

Gauffová se dostala alespoň do čtvrtfinále na třech ze svých čtyř turnajů vedoucích k Roland Garros. Její velkolepý běh na červenou špínu vyvrcholil druhým titulem v kariéře na Emilia-Romagna Open v Parmě.

Světová jednadvacítka přinesla tento týden Roland Garros tuto dynamiku a dostala se do třetího kola, aniž by upustila set. Po odeslání Aleksandry Krunic 7-6 (11), 6-4 v prvním kole, Gauff ukázal dveře Qiang Wangu vítězstvím 6-3, 7-6 (1) ve druhém.

Teenagerka si musí udržet tuto úroveň proti své další soupeřce, která při posledním majoru postupuje z druhého místa.

Jennifer Brady

Jennifer Brady

To znamená, že Jennifer Brady nebyla schopna replikovat své australské vykořisťování jinde. Ve svých třech zahřívacích akcích před French Open dokázala světová jednička 14 vyhrát jen tři zápasy dohromady.

můžete použít tenisové boty?

Ale to nevymaže skutečnost, že Brady je bojovník. A to ukázala ve svém druhém kole na Roland Garros.

Poté, co zahájila svou kampaň French Open svižnou výhrou 6-3, 6-3 nad Anastasijou Sevastovovou, se Američanka ve čtvrtek pustila do pořádné bitvy od odvážné Fiony Ferro. Ferro se ukázal být těžkým oříškem a protáhl Brady až na hranici možností, ale finalistka Australian Open držela nervy, aby vyhrála 6: 4, 2: 6, 7: 5.

Coco Gauff vs Jennifer Brady proti sobě

Jennifer Brady vede v souboji Coco Gauff 1: 0, když loni vyhrála své osamělé střetnutí 6-2, 6-4 v Lexingtonu.

Predikce Coco Gauff vs. Jennifer Brady

Coco Gauff

Coco Gauff

Velké podání a ještě větší forhend tvoří základ hry Jennifer Brady. A pokud některý z těchto dvou výstřelů selhává, je pro Bradyho těžké udržet se nad vodou.

co je badminton

To se stalo v jejím druhém kole proti Ferru, kde Američanka vykašlávala šest dvojchyb a přistála pouhých 51% svých prvních podání. Brady také nedokázala udržet počet nevynucených chyb na uzdě, dopustila se 33 z nich (přičemž zasáhla 28 vítězů).

To by mohlo být důvodem k obavám, než se setkáte s někým jako Coco Gauff, který letos udělal na antuce rychlý pokrok. Gauff ještě vylepšil svoji obranu a nyní přesně ví, kdy zmáčknout spoušť. Mladší Američanka také dobře klouže po povrchu a neváhá jít vpřed, když dostane příležitost.

Gauff má pevnější a efektivnější hru na antuku než Brady a její nedávné exploity by jí také měly dát hodně sebevědomí do tohoto zápasu. A pokud Bradyho podání opět pokulhává, Gauffova výhoda bude ještě výraznější.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve třech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Monica Puig si ve Štrasburku zajistila první titul WTA

Jak skrýt břišní tuk. Mít pár přebytečných kil kolem pasu je něco, s čím mnoho mužů a žen bojuje kvůli věku, špatné stravě nebo cvičebním návykům, genům nebo dokonce hormonům. Bez ohledu na příčinu, přebytečný tuk na dobře viditelném ...

Zde je návod, jak sledovat boj Lomachenko vs Crolla, pokud žijete ve Spojených státech.

Andy Murray se po delší odmlce vrátil na cvičiště, ale už vypadá v dobrém rytmu. Skot se plánuje vrátit k tenisu, jakmile se turné obnoví, v naději, že se naplno vrátí po operaci kyčle.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého streamu Game of Thrones Season 8 Episode 3 v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.