Jak sledovat Conana v Japonsku speciální online bez kabelu

Jak se dívat na Conan Japan Special

Getty

Kdykoli se Conan O'Brien vydá na místo pro vzdálenou epizodu, musí to vidět televizi. To je opět případ jeho nejnovějšího Conan bez hranic speciál, kam cestuje do města Hakuei - jinak známého jako Conan Town kvůli vazbám na slavnou sérii manga - v Japonsku.

Conanův nový japonský speciál bude vysílán ve středu 28. listopadu ve 22 hodin. ET/PT na TBS. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos TBS (nebo speciální DVR) na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných živých televizí streamovací služby:

FuboTV

TBS je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně TBS. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

TBS je součástí balíčku Sling Orange nebo Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi obou , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

V minulosti Conan natáčel vzdálené speciály na řadě mezinárodních míst, včetně Kuby, Arménie, Kataru, Koreje, Německa, Mexika, Izraele, Haiti a Itálie.

Mnoho z těchto míst bylo vybráno kvůli probíhajícím sociálním nebo politickým problémům v té době - ​​například jeho návštěva Mexika byla reakcí na přání prezidenta Donalda Trumpa postavit zeď přes hranice - ale důvody jeho cesty do Japonska bylo trochu osobnější.

Vyplývá to z Detektiv Conan “, velmi populární manga série představující amatérského detektiva, který se promění v dítě. Přirozeně, Conan, kdo odkazuje na sebe jako muž uvězněný v dětském těle zaznamenal některé podobnosti.

Zjistil jsem, že detektiv Conan je očividně váš skutečný podvodník, vtipkoval dlouholetý hostitel. Detektiv Conan byl vytvořen v roce 1994. To je rok poté, co jsem začal vysílat okamžité mezinárodní uznání.

Detektiv Conan stal se tak populární, že město Hokuei, rodné město tvůrce série, Gosho Aoyama, se stalo známé jako Conan Town spolu s Detektiv Conan -tematické letiště a vlakové nádraží.

Je jasné, že musíte být génius, abyste viděli, jak někdo na jménu Conan vydělává velké peníze, řekl O'Brien.

Jako takový Američan Conan požadoval tři biliony jenů ve zbytcích. Na to starosta Hokuei Akio Matsumoto reagoval svým vlastním souborem požadavků: Místo na Mount Rushmore, hvězda na hollywoodském chodníku slávy, a 15 000 amerických hamburgerů.

A tak byla Conanova cesta do Conan Town stanovena. On podnikli cestu na začátku září , návštěva města, setkání se starostou a rozdávání 1 000 hamburgerů na stanici Yura, které se přezdívá Conan Station.

Nakonec jsem se dostal do Conan Town.
Starosta mi dal čestné křídlo a já mu jedno. #ConanJaponsko pic.twitter.com/iWzncNvyad

- Conan O'Brien (@ConanOBrien) 06.09.2018

Město Conan samozřejmě nebylo jediným místem, které Conan v Japonsku navštívil. On také šel do Tsukiji Jisaku v Tokiu na tradiční jídlo spolu se svým producentem Jordanem Schlanským.

Jako vždy, když Conan a mrtvý pan Schlansky dělají segment společně, je to komediální zlato a během speciálu pravděpodobně získá spoustu času. Pokud vás ale zajímá sledování 70 minut syrových záběrů z jejich jídla, vy můžete tak učinit zde .


Populární Problémy

Matematický koncept šancí souvisí, ale je odlišný od konceptu pravděpodobnosti. Jednoduše řečeno, šance jsou způsobem, jak vyjádřit vztah mezi počtem příznivých výsledků v dané situaci a počtem ...

Čistá, bílá podrážka dokáže vaše ultra boost tenisky pořádně vyskočit. Protože jsou měkké a houbovité, podrážky mohou zachytit spoustu nečistot. Na gumovém dně (nebo podešvi) obuvi může být špína, stejně jako houbovitá „vzpruha“ ...

S tolika nervovými buňkami, kolik je hvězd v Mléčné dráze (přibližně 100 miliard), tvoří váš mozek 2,5 procenta z celkové hmotnosti vašeho těla a využívá až 20 procent celkového energetického příjmu. Rosamond Richmond, Nová žena, ... .

Ohio State a Minnesota se v neděli setkají na basketbalovém zápase Big Ten. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.