Gritty Anshuman bouří do hlavního tahuDát: Anshuman Gulia (Dillí) odehrála zápas, aby si nezapomněla rezervovat kotviště v hlavním tahu chlapců v tenisovém turnaji Walchand Cup National Series U-16, který v neděli pořádá a pořádá Deccan Gymkhana.

V den, kdy všechny kvalifikace prošly svými zápasy v závěrečném kvalifikačním kole, ukázal Anshuman nervy z oceli tím, že představil brilantní comeback ze sestavy, aby porazil Christaina Cummingsa (Goa) 2-6, 6-4, 7-5.

Na konci 2: 6, 0: 3 se Anshuman dostal do svých prvků, aby nejprve vyhrál druhý set 6: 4 a poté vyhrál zápas, čímž si třetí set zajistil 7: 5.

Mezitím Yavin Soloman, Aditya Chaloo, Yash Agarwal spolu s Rajshree Rathod, Mallika Karmarkar a Ketaki Shinde udrželi zájem Maharashtra naživu tím, že se dostali do hlavního slosování.

Mewanhile, Vishu Prasad a Vanishka Sawhney z Nového Dillí získali místo hrdosti na hlavní tah chlapců a dívek. Mezi osmi semeny vyhlášenými v obou sekcích jsou Indra Patwardhan a Devanshi Bhimjiyani Williama nejvýše nasazenými hráči z Maharashtra. Indra je osivo č. 6, zatímco Devanshi je č. 3.

Turnaj bude slavnostně zahájen z rukou pana S. S. Gangawatiho, prezidenta Walchandnagar Industries Limited a pana K. Raghunatha, prezidenta, HR a strategie společnosti Walchandnagar Industries Limited.

VÝSLEDKY (závěrečné kvalifikační kolo)

Chlapci: Yavin Soloman (Mah) bt Atharva Sharma (Mah) 6-1, 6-1; Adtiya Chaloo (Mah) bt Mohit Bhardwaj (Dli) 6-4, 1-6, 6-4; Param Pun (Chd) bt Saarang Phadnis (Mah) 6-0, 6-3; Vatsal Gandhi (Raj) bt Anuj Chetwani (Mah) 6-1, 6-1; Utkarsh Bhardwaj (Velká Británie) bt Karan Lalchandani (Mah) 6-4, 6-0; Yash Agarwal (Mah) bt Rohith V. (TN) 6-2, 6-1; Anshuman Gulia (Dli) bt Christain Cummings (Gao) 2-6, 6-4, 7-5;

Dívky: Rajshree Rathod (Mah) bt Anushka Sathe (Mah) 6-3, 6-3; S.Ravina Reddy (AP) bt Sharannya Gaware 6-1, 6-4; Amreen Naaz (AP) bt Shaziya Khan (Mah) 6-0, 6-0; Mallika Karmakar (Mah) bt Aishwarya Knvgl (AP) 6-2, 7-5; Deepika Kumaran (TN) bt Nupur Joshi (Mah) 6-1, 6-1; Ketaki Shinde (Mah) bez Sakshi Singh (Dli);
Monalis Chakraborty (Dli) bez Pragati Solankar (Mah)

SADBA

Chlapci: 1-Vishu Prasad (Dli), 2-BR Nikshep (Kar), 3-Raswant Ravi (TN), 4-Udayan Bhakar (Raj), 5-S.D. Prajwal Dev (Kar), 6-Indra Patwardhan (Mah), 7-Dalwinder Singh (hospoda), 8-P.V.Gnana Bhaskar (AP)

Dívky: 1-Vanshika Sawhney (Dli), 2-Akshara Iska (AP), 3-Devanshi Bhimjiyani (Mah), 4- Rashmitha Reddy (AP), 5-Shruta Gunuganti (AP), 6-Vasanti Shinde (Mah), 7-Mihika Yadav (Mah), 8-R. Abinikka (TN).

Populární Problémy

Jak připravit ústřici pro kuřata. Ústřice jsou běžným zdrojem vápníku pro nosnice. Mleté skořápky jsou k dispozici ve většině obchodů s krmivy. Alternativně můžete čerstvé skořápky rozbít tupým předmětem nebo jídlem ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Portland Timbers vs Minnesota United online bez kabelu.

Garbine Muguruza zahájí kampaň na US Open 2020 proti japonské Nao Hibino. Hibino hrál Muguruzu dvakrát, ale nedokázal odolat výzvě Španělska.

Anna Kournikova prolomila top 10 WTA, dosáhla na wimbledonské semifinále a získala grandslamové tituly ve čtyřhře, ale je zobrazována jako neúspěšná.

Jak zvýšit kreativitu. Je obtížné - ne -li nemožné - měřit kreativitu a každý je kreativní svým vlastním způsobem. Existují však kroky, kterými můžete vyjádřit svoji kreativitu častěji a více ...

Jak nosit Spandex šortky pod sukně a šaty. Sukně a šaty se nosí hezky, ale někdy nejsou příliš praktické, nebo se v nich můžete cítit odhaleně a nepohodlně. Spandexové šortky pod sukněmi a šaty ...