Australian Open 2019: Roger Federer vs Denis Istomin: Kde sledovat a podrobnosti živého přenosu

Roget

Roget

Federer

Čekání je konečně u konce! V Melbourne Parku zítra začíná Australian Open, což je první grandslam tohoto roku. Fanoušci mohou určitě očekávat spoustu soutěží o slzách a očekávat, že boj o titul půjde rovnou dolů.

nadměrné tenisové rakety

Roger Federer vstupuje do turnaje jako obhájce titulu a světový šampion. 3. Loni vyhrál svůj 20. Grand Slam v Melbourne, když v těžkém střetnutí s pěti sety triumfoval nad Chorvatem Marinem Cilicem. To byl jeho celkově šestý a podruhé za sebou titul Australian Open poté, co ve finále 2017 porazil svého úhlavního nepřítele Rafaela Nadala.

Federer bude mít šanci vytvořit historii na Australian Open, když se zaměřuje na rekordní sedmý titul. Žádný hráč nikdy nezískal více než 6 titulů. S Novakem Djokovicem ve druhé polovině remízy to však nebude mít v žádném případě jednoduché.

Také Srb se honí za nebývalým 7. titulem a je velká šance, že se ve finále střetne s Federerem.

Švýcar Maestro zahájí zítra kampaň proti Denisovi Istominovi. Istomin je muž, který překonal šance a porazil Novaka Djokoviče ve druhém kole v roce 2017. Aktuálně mu patří 99. místo na světě.

Istomin a Federer se střetli šestkrát, přičemž Federer při všech příležitostech získal z Uzbeka to nejlepší. Naposledy tito dva hráli zápas proti sobě v Basileji v roce 2014, kde Federer vyšel na špici ve 3 setech. Bude to jejich druhé grandslamové setkání - první bylo už v roce 2006 na samotném Australian Open. Federer vyhrál ten zápas ve dvou setech.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Roger Federer vs Denis Istomin

Čas: přibližně 14:45 IST nebo 20:15 AEDT. Zápas je na programu po zápase Caroline Wozniacki, který začíná ve 14:00 IST (19:00 AEDT)

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

závěsná televize pro xbox 360

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Web Australian Open .

Roger Federer vs Denis Istomin Aktualizace živých zápasů a live výsledky na Sportskeeda.com

Populární Problémy

Chcete -li květiny vylisovat, vyberte je v horkém a suchém dni, aby se zabránilo tvorbě plísní, a najděte těžkou knihu, do které zatlačíte květiny, jako je encyklopedie, slovník nebo telefonní seznam. Otevřete knihu doprostřed a na každou stranu položte 2 kusy papíru. Poté umístěte květinu doprostřed papírů a knihu opatrně zavřete. Každé 3-4 dny otevřete knihu a vyměňte 2 vnitřní kousky papíru, které se dotýkají květiny. Po několika týdnech opatrně otevřete knihu a opatrně odstraňte květiny z papíru pinzetou.

Jak se zbavit závislosti svého přítele na hře. Herní závislost je podmnožinou počítačové závislosti. Samotná myšlenka počítačové závislosti, natož herní závislosti, je natolik nová, že ani profesionálové se dosud na standardu neusadili ...

Dálkové lety vyžadují více přípravy než krátké lety, zvláště pokud odlétáte na chvíli nebo se chystáte do zámoří. Příprava je klíčem k tomu, abyste si užili pohodlný letový zážitek a zajistili, že dorazíte na ...

Naštěstí se nikdy nedostanete do situace, kdy se budete muset bránit ozbrojenému útočníkovi. Svět může být bohužel tak trochu nepředvídatelný. Mějte na paměti, že je vždy lepší běžet, pokud se můžete dostat pryč. Pokud nemůžete ...

Speciál TIME a Nickelodeon Kid of the Year 2020 bude vysílán v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.