Jak nosit umělou kožešinu

Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, umělá kožešina bývá módním střihem, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem kousku z umělé kožešiny. Při výběru zbytku oblečení zvažte barvu a styl vašeho oděvu z umělé kožešiny a také zvažte, jak příležitostně nebo oblečeně se v daný den snažíte vypadat. Díky tomu, že se váš kus umělé kožešiny stane středem vašeho oblečení a obléknete se kolem něj, budete moci vytvořit dokonalý, bezproblémový outfit.

Metoda 1 ze 3: Oblékání kabátu z umělé kožešiny

 1. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Krok 1

  1 Udělejte z kabátu svůj výrok. Pokud na speciální akci nosíte kabát z umělé kožešiny nebo chcete jen vypadat hezky, pamatujte, že jednoduchost je klíčem k eleganci. Vzhledem k tomu, že umělá kožešina je tak svěží a poutavý materiál, udělejte z svého umělého kožichu výraznou součást svého oblečení.
  • Snažte se nenosit obzvláště světlé oblečení nebo cokoli, co příliš upoutává pozornost. Nenoste také žádné jiné výrazné textury, jako je hadí kůže nebo pleather.


 2. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Krok 2

  2 Zvažte délku svého kabátu. Obecně platí, že středně dlouhé nebo dlouhé kabáty z umělé kožešiny bývají formálnější, zatímco krátké kabáty bývají ležérnější. Pokud se snažíte o formálnější vzhled, zkuste nosit delší kabát.
  • Pokud máte krátký kabát z umělé kožešiny, který chcete nosit ve formálním kontextu, spárujte krátký kabát se středně dlouhými nebo krátkými šaty spolu s podpatky a oblékněte kabát. Dlouhé šaty nebo sukně mohou v kombinaci s krátkým kabátem vypadat nesourodě.
 3. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 3

  3 Doplňte barvu svého kabátu. Pokud se pokoušíte obléknout kabát z umělé kožešiny, věnujte pozornost jeho barvě. Obecně platí, že tradičnější barvy jako pálená, hnědá, černá nebo bílá umělá kožešina obvykle lépe fungují v elegantních oblecích. Doplňte barvu svého kabátu jinými neutrálními barvami.
  • Stále můžete nosit neutrální barvy a stále vypadat formálně a elegantně, zkuste nosit tmavé nebo tlumené tóny jako tmavě modrá nebo zaprášená růže, na rozdíl od jasů nebo neonů.
 4. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 4

  4 Udržujte svou siluetu efektivnější. I ten nejchytřejší kabát z umělé kožešiny může být poněkud robustní, takže aby vypadal formálně, je důležité, aby ostatní kousky ve vašem oblečení byly nějak vybavené.
  • Díky tužkovým šatům nebo šatům s rovnou siluetou pod kabátem z umělého kožešiny bude váš outfit vypadat formálně.
  • S bundou z umělé kožešiny můžete stále vypadat formálně a stylově. Ke kožichu noste tmavé nebo neutrální kalhoty.
 5. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 5

  5 Noste minimální příslušenství. Protože váš kabát z umělé kožešiny je vaším výrazným kouskem, omezte množství doplňků, které běžně nosíte. Místo toho, abyste nosili více velkých a robustních doplňků, zkuste nosit buď několik tenkých a minimálních doplňků, nebo jeden odvážný doplněk.
  • Můžete například nosit pár tenkých náramků, prsten a náušnice. Alternativně můžete nosit diamantové náušnice nebo stříbrné lustrové náušnice a žádné další příslušenství.
  • Pokud se pokoušíte obléknout kabát, zkuste nosit kvalitní a formálně vypadající doplňky. Nošení plastů nebo nekvalitních doplňků vám uškodí na elegantnosti kabátu.
 6. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 6

  6 Noste podpatky nebo pěkné boty. I když je zbytek vašeho oblečení dokonalý, nošení špatných bot může váš outfit zcela změnit. Pokud se chystáte na elegantní vzhled, oblékněte si ke kožichu boty na podpatku nebo na podpatku. Pokud nechcete nosit vysoké podpatky, obujte si boty na nízkém podpatku, které stále vypadají elegantně.
  • Zkuste nosit boty neutrální barvy nebo boty tlumených nebo tmavých tónů.
  • Pokud se chystáte na formální vzhled, nenoste boty, které vypadají neohrabaně nebo jsou příliš světlé,
  reklama

Metoda 2 ze 3: Nenáročné nošení faux kožichu

 1. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 7

  1 Noste neutrální nebo jednu výraznou barvu s neutrálně zbarveným kabátem. Pokud se chystáte na ležérní nebo každodenní vzhled, máte trochu větší volnost v tom, jak chcete svůj outfit stylizovat a doplnit! Pokud máte na sobě tradičně zbarvený neutrální kabát z umělé kožešiny, můžete se buď držet neutrálů, mixu neutrálních a tlumených tónů, nebo neutrálních a jedné výrazné barvy.
  • Pokud například plánujete ležérní neutrální oblečení, můžete se rozhodnout zkombinovat opálenou bundu z umělé kožešiny s bílým svetrem, tmavými džíny a stylovým párem černobílých tenisek.
  • Pokud chcete nosit oblečení, které obsahuje výraznou barvu, můžete se rozhodnout nosit světle hnědý kabát z umělé kožešiny s jasně červenými šaty a tmavě hnědými botami na nízkém podpatku.
 2. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 8

  2 Noste neutrální s jasně zbarveným kabátem. Jedna skvělá věc na umělé kožešině je, že může mít všechny druhy zábavných barev! Pestrobarevné kožešiny jsou velmi trendy a zábavné, ale může být obtížné vědět, jak je nosit. Nejlepší zásada je nosit neutrální nebo tlumené tóny s jasným kabátem, aby si vaše oblečení příliš nevedlo.
  • Pokud máte například smaragdově zelený huňatý kabát, můžete se rozhodnout ho spárovat s jednoduchým bílým tričkem, černými úzkými džíny, hnědou kabelkou a bílými trendy teniskami.
  • Pokud máte barevný kabát z umělé kožešiny v tlumené barvě, můžete se zbavit nošení jedné jasné barvy spolu s neutrálními nebo tlumenými tóny. Pokud máte například světle růžový kabát z umělé kožešiny, můžete jej nosit se světle modrými džíny, černým topem, jasně červenou čepicí a šedými teniskami.
 3. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 9

  3 Doplňte svůj kabát pro funky vzhled. Doplňkové vybavení kabátu z umělé kožešiny pro ležérní vzhled je zábavné, protože pro funky vzhled můžete nosit odvážné nebo dokonce tomboy-ish doplňky.
  • Pro kauzální, ženský vzhled noste robustní růžovo-zlaté hodinky s kabátem spolu s obručovými náušnicemi.
  • Chcete -li vypadat více jako tomboy, noste tmavou čepici a velké sluneční brýle.
 4. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 10

  4 Koordinujte své boty se zbytkem oblečení. Stejně jako u doplňků máte více možností obuvi, pokud ležérně nosíte kabát z umělé kožešiny. Při výběru druhu a barvy obuvi si vezměte podněty z kabátu a zbytku oblečení.
  • Pokud již nosíte jednu nebo dvě zářivé barvy, obujte si boty neutrálních barev. Pokud například máte na sobě bílý kabát z umělé kožešiny s tmavě červenými kalhotami, noste boty v neutrálních barvách, jako jsou pálené boty nebo černé tenisky.
  • Pro více kauzální oblečení noste tenisky. Pokud provozujete pochůzky nebo se díváte na funky vzhled, obujte si ke svému umělému kožichu tenisky. Vsaďte raději na trendy tenisky než na tenisky.
  • Noste podpatky pro kombinaci neformálního a šik. Vytvořte si oblečení, které bude ležet mezi ležérním a elegantním vzhledem, oblečením jako huňatý opálený kožich, kožené legíny a černé jehly.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Nošení jiných oděvů z umělé kožešiny

 1. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 11

  1 Pro jemnější vzhled noste kožichové doplňky. Umělá kožešina není jen pro kabáty; existuje nespočet doplňků z umělé kožešiny, včetně klobouků z umělé kožešiny, pokrývky hlavy a šály, bot a rukavic zdobených umělou kožešinou a dokonce i peněženek z umělé kožešiny. Nosit doplněk z umělé kožešiny je dobrý způsob, jak nosit umělou kožešinu, pokud nechcete jít na plný vzhled kabátu.
  • Někteří návrháři se však domnívají, že umělá kožešina se nejlépe nosí v kabátech, bundách a ozdobách.
 2. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 12

  2 Omezte počet doplňků z umělé kožešiny, které nosíte. Ačkoli jsou doplňky z umělé kožešiny jemnější než kabát z umělé kožešiny, stále je dobré nosit maximálně jeden nebo dva doplňky z umělé kožešiny.
  • Pokud máte odvážný doplněk, jako je taška z umělé kožešiny, zkuste z něj udělat svůj jediný doplněk z umělé kožešiny. Pokud máte jemnější doplněk z umělé kožešiny, jako jsou rukavice zdobené umělou kožešinou, můžete své rukavice spárovat s kloboukem z umělé kožešiny. Zkuste nosit přibližně stejnou barvu umělé kožešiny, aby to vypadalo, že se shodují.
 3. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 13

  3 Pláště a doplňky z umělé kožešiny pečlivě kombinujte. Je těžké svléknout více oděvů z umělé kožešiny, zvláště pokud je jedním z těchto oděvů kabát z umělé kožešiny. Nejlepší zásada je nenosit jiné předměty z umělé kožešiny, pokud již na sobě máte kabát z umělé kožešiny, ale je to něco, co můžete udělat, pokud vyberete správný kus.
  • Pokud již máte na sobě kožich, vyberte si malý doplněk z umělé kožešiny v tmavé nebo neutrální barvě. Pokud například máte na sobě hnědý kabát z umělé kožešiny, noste místo velké kabelky nebo šálu z umělé kožešiny čelenku z černé umělé kožešiny nebo hnědé rukavice lemované umělou kožešinou.
 4. Obrázek s názvem Wear Faux Fur Step 14

  4 Oblečte vestu z umělé kožešiny nahoru nebo dolů. Vesty z umělé kožešiny jsou trendy, které mohou být extrémně okouzlující nebo zábavné a cool, podle toho, jak je spárujete. Vytvoření outfitu kolem vesty z umělé kožešiny je velmi podobné vytvoření oblečení kolem kabátu z umělé kožešiny, kromě toho, že protože vesty nemají rukávy, je velmi důležité, jaký druh topu pod vestou nosíte.
  • Pro elegantní, okouzlující vzhled noste tílko pod vestou z umělé kožešiny, aby byly vaše paže odhalené. Můžete se také rozhodnout nosit černé kožené legíny nebo tmavé úzké džíny spolu s párem podpatků.
  • Chcete -li získat další elegantní vzhled, oblékněte si pod vestu černé šaty s dlouhým rukávem a vzorovanými podpatky.
  • Pro více kauzální vzhled noste kožešinovou vestu přes kostkovanou košili zastrčenou do tmavě modrých úzkých džín.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mohu dělat s umělou kožešinou? Chloée Ohayon-Crosby
  Kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky Chloée Ohayon-Crosby je kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky v Los Angeles v Kalifornii. S více než osmiletými zkušenostmi v oblasti módního poradenství se Chloée specializuje na osobní, filmový, divadelní a komerční styl a také na image poradenství a kostýmy. Chloée pracovala jako asistent návrháře významného módního domu Chloée a jako nezávislý stylista v Glamour Italia. Chloée studovala výtvarné/ateliérové ​​umění na Ecole Nationale Supérieure des Beaux-Arts a módní návrhářství a merchandising na světově proslulém ESMOD École Supérieure des Arts v Paříži ve Francii. Chloée Ohayon-Crosby Kostýmní výtvarník a specialista na šatník Odborná odpověď Věřím, že umělá kožešina se nejlépe nosí v kabátech, bundách a ozdobách. Vzhledem k tomu, že umělá kožešina je prohlášení, chcete se ujistit, že je to část, která skutečně dělá oblečení a nekonkuruje mu.
 • Otázka Které vzory a potisky ladí s umělou kožešinou? To by záleželo na tom, jak vypadá kožešina. V mnoha případech bude kožešina hlavní součástí vašeho vzhledu. Potisky gepardů často vypadají roztomile s umělou kožešinou.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Někdy je těžké si představit, jak bude umělá kožešina vypadat v outfitu, než si oblečení vyzkoušíte. Pokud jste uvízli v tom, co nosit s umělou kožešinou, vyzkoušejte více oblečení, dokud nenajdete ten, který funguje.
 • Protože oděvy z umělé kožešiny, zejména kabáty z umělé kožešiny, jsou tak odvážné, je nejlepší je spárovat se základními kousky.

reklama

Populární Problémy

Jak zabránit dysplazii kyčle u psů. Dysplazie kyčle je běžný degenerativní stav u psů, ke kterému dochází, když se kyčelní kloub vašeho psa nevytváří správně. Kombinace genetiky a dalších faktorů může způsobit, že měkké tkáně obklopují ...

Ať už se chystáte na kostýmní večírek nebo měníte styl, vypadat jako hippie ve skutečnosti není tak těžké; koneckonců, jedním z principů být hippie je, že přirozenost je krásná - a že vaše oblečení hippie je šancí ...

Zde je návod, jak sledovat všechny zápasy UFC 257, včetně Poirier vs McGregor 2, na konzole Xbox One nebo Xbox Series X/S.

Jak zdravit jako voják. Pozdrav rukou je jednou z nejstarších a nejvyšších forem respektu ve Spojených státech. Ať už jste voják nebo se jen chcete naučit zdravit jako muži a ženy amerických ozbrojených sil, tento ...