Australian Open 2020: Nadal překonává rtuťový Kyrgios a vzdává čest Kobe Bryantovi

Rafael Nadal zmařil těžkou výzvu Nicka Kyrgiose dosáhnout osmičky.

Rafael Nadal zmařil těžkou výzvu Nicka Kyrgiose dosáhnout osmičky.

Rafael Nadal udržel svoji nabídku na rekord rovnající se 20. grandslamovému titulu naživu zmařením těžké výzvy rtuťáka Nicka Kyrgiose o postup do čtvrtfinále Australian Open 2020. Legendárnímu Španělovi trvalo 3 hodiny a 38 minut, než v Austinu Rod Laver porazil Australana 6-3, 3-6, 7-6, 7-6. Domácí publikum bylo pevně za 23letým Australanem, ale to nestačilo na to, aby Kyrgios prošel světovou jedničkou.

Nadal byl po svém setkání ve čtvrtém kole na svého soupeře chválou a vtipkoval o Kyrgiovi -

Když chce hrát, když se soustředí na to, co dělá, myslím si, že je to pro náš sport velmi důležitý hráč, protože má velký talent. Je to jeden z těchto hráčů, kteří mohou být pro publikum velmi, velmi zajímaví ... viděl jsem ho hrát během celého turnaje téměř každý zápas a byl skvělý, s velmi pozitivním přístupem ... Jeho talent je být jedním z nejlepších svět, bezpochyby, s dobrou šancí bojovat o každý turnaj.

Po zápase Nadal také vzdal poctu ikonickému Kobe Bryantovi, který zemřel 26. ledna 2020 při tragické nehodě helikoptéry v Kalifornii.

Co mohu říci? Dnes ráno se probouzím s touto strašnou zprávou. Super smutné. Byl jedním z největších sportovců v historii. Zaslouží si velký potlesk. Netrávil jsem s ním čas, ale potkal jsem ho. Mám velmi dobrého přítele, Pau Gasol (dříve LA Lakers), to s ním hrálo dlouhou dobu.

Přísnější zkouška čeká Nadala ve čtvrtfinále v podobě Dominica Thiema. Pro Thiema to bude vůbec první vystoupení ve čtvrtfinálové fázi Australian Open a na poslední osmičku se dostal po výprasku Gael Monfils 6-2, 6-4, 6-4.


Sledujte Sportskeeda a získejte kompletní rozvrh Australian Open 2020, Výsledky Australian Open 2020 , Vítězové Australian Open , nejnovější zprávy a aktualizace.

modré semišové tenisky

Populární Problémy

Jak nosit duhové oblečení. Duhové oblečení kombinuje nápadnou metalickou povrchovou úpravu s chladným duhovým odrazem, který určitě zatočí hlavou. Protože je to tak odvážná tkanina, může být obtížné vědět, jak se odtáhnout ...

Při pohledu na stream A.N.T. Farma právě teď? Zde je místo, kam jej streamovat, a vše, co byste kdy mohli chtít vědět o klasické sérii Disney.

Rafael Nadal si ve středu připsal 1000. vítězství v kariéře, když ve druhém kole Paris Masters porazil Feliciana Lopeze. Při této historické příležitosti ATP zveřejnilo video, na kterém Španěl znovu prožívá svých 6 oblíbených zápasů všech dob.

Jak zabránit rekti diastázy. Diastasis recti nastává, když je mezi levým a pravým břišním svalem malá mezera. Když máte diastasis recti, pravděpodobně uvidíte bouli v břiše. Když se vaše břišní svaly oddělí ...

Jak natáhnout těsná ramena. Pokud se denně nesnažíte protáhnout ramena, je normální, že se cítí stísněně, protože mnoho běžných každodenních činností (psaní na počítači, řízení atd.) Zahrnuje předpažení paží ...

Jak srazit koně. „Tack“ je obecný termín používaný k popisu veškerého jezdeckého vybavení. Obsahuje sedlo, třmeny, uzdu a další figurky, které se nasazují na koně. Ať už používáte anglický nebo westernový styl ...