Australian Open 2020: Pro Muguruzu není nic nemožného po výstupu na Kilimandžáro - Martinez

GarbineMuguruza - oříznuto

Španělská Garbine Muguruza

Podle trenérky Conchity Martinezové by výstup Garbine Muguruzaové na vrchol hory Kilimandžáro měl dát jejímu přesvědčení, že na hřišti není nic nemožného.

Dvojnásobná grandslamová šampionka překonala nejvyšší vrchol v Africe mimo sezónu, když prožila obtížný rok 2019, který ji letos začal mimo 30 nejlepších světových.

Ale nenasazená na Australian Open, Muguruzaová působivě dosáhla finále, ve kterém v sobotu čeká Američanka Sofia Keninová.

Martinez, který se před touto sezónou znovu setkal s Muguruzou, protože pomohl Španělce vyhrát Wimbledon v roce 2017, řekl, že rozhodnutí šestadvacetileté ženy vylézt na horu Kilimandžáro ji dobře uchová.

„Myslím, že v mentální části musíš zůstat velmi tvrdý. Nevím, protože jsem to neudělal, “řekla na páteční tiskové konferenci.

`` Její příběhy, je tu super zima, kde můžete sotva odpočívat a musíte pokračovat v chůzi, kde jste museli překonat, nevím, vaše obavy a také být silní, abyste mohli pokračovat.

„Myslím, že ti to dá něco mentálně, to je jisté. Myslím, že z toho měla skvělý pocit. Ne každý může dosáhnout vrcholu.

„Byla dost tvrdohlavá, aby se tam dostala, a udělala to. Myslím, že vám to na hřišti poskytne něco, kde byste mohli vidět něco nemožného, ​​ale všechno je možné, pokud máte správnou mentalitu. Má správnou mentalitu. '

Nyní je Muguruza výhrou od dosažení dalšího skvělého výkonu-získání prvního grandslamového titulu na tvrdém dvoře.

V cestě jí stojí Kenin, se kterým loni v Pekingu prohrála ve třech setech, a Martinez řekl, že pro Muguruzu bude klíčové mít kontrolu.

'Je to velmi dobrá hráčka.' Je mladá. Zlepšuje se. Viděl jsem ji, když jsem pracoval s [Karolinou] Plíškovou. Myslím, že ji hrála na US Open 2018, “řekla.

„V loňském roce si myslím, že ji hrála třikrát. Byl jsem s ní několikrát. Je to skvělá hráčka, velmi dobrá bojovnice. Dobře trefuje míč. Je agresivní.

`` Myslím tím, že klíčem bude zůstat s ní, zůstat agresivní a pokusit se být tím, kdo velí. Nebude to snadné, ale snad to zvládne.

„Určitě se zlepšuje. Chci říct, že v průběhu času můžete vidět, kde je. Jak jsem řekl, není to jednorázový výstřel. Je za tím spousta práce. Má se dobře. '

Populární Problémy

Ultimate Tag, nová soutěžní série reality, pořádaná bratry Wattovými, má premiéru ve středu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Arsenal a Liverpool se v sobotu setkávají v Community Shield 2020. Zde to můžete sledovat v USA.

Kardinálové v neděli podniknou akci Dolphins v 9. týdnu NFL. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online, pokud nemáte kabel.

Packers and Raiders se setkají ve Winnipegu ve čtvrtek večer na přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online na různých trzích.

Zde je návod, jak sledovat McGregor vs Cowboy a všechny UFC 246 na televizi, Fire Stick, Roku, PlayStation 4, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Princeton vs Harvard. Tygři vyhráli první setkání po jednom, ale Harvard od té doby vyhrál tři ze čtyř.