Australian Open 2021: Andrey Rublev vs Thiago Monteiro náhled, souboj a předpověď

Andrey Rublev

Andrey Rublev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (7) Andrey Rublev vs Thiago Monteiro

Datum: 11. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Náhled Andrey Rublev vs Thiago Monteiro

Po své velké průlomové sezóně v roce 2020 zahájil Rus Andrej Rublev svou kampaň v roce 2021 opět ve skvělé formě.

Třiadvacetiletý mladík získal v roce 2020 pět titulů ATP a kvalifikoval se do svého vůbec prvního finále ATP v sezóně. A na nedávno skončeném poháru ATP zůstal Rublev neporažený ve čtyřech dvouhrových zápasech, když se spojil s Daniilem Medveděvem, aby získal titul pro Rusko.

Rublev bude usilovat o své první grandslamové semifinále v roce 2021. Vzhledem k nejistotě kolem podmínění tolika hráčů při losování bude Rus doufat, že své šance v Melbourne zúročí.

Soupeřem Rubleva ve čtvrtečním zápase druhého kola bude Thiago Monteiro. Šestadvacetiletý Brazilec se vyšplhal zpět na své nejlepší umístění v kariéře číslo 74, kterého poprvé dosáhl v roce 2017.

Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

Monteiro si užil dobrý start do sezóny 2021. Došel do druhého kola na Delray Beach, kde prohrál s Johnem Isnerem, a poté do semifinále na Great Week Road Open z minulého týdne.


Vzájemně proti sobě stojí Andrey Rublev vs Thiago Monteiro

Toto bude první setkání mezi Andrey Rublev a Thiago Monteiro na turné ATP. Jejich vzájemný souboj tak momentálně stojí 0-0.

To znamená, že se pár setkal jednou v roce 2019, během kvalifikačních kol na akci ATP v Mnichově. Thiago Monteiro nakonec vyhrál tento zápas ve třech setech.


Predikce Andrey Rublev vs Thiago Monteiro

Andrey Rublev

Andrey Rublev

V úterý Thiago Monteiro vyhrál svůj zápas prvního kola Australian Open ve dvou setech nad Andrejem Martinem. Nejlepší výkon Brazilce na Major však přišel na antuce - dosáhl třetího kola French Open 2020.

Mezitím osmý Andrey Rublev vypadal dobře, když zahájil kampaň v Melbourne vítězstvím nad Yannickem Hanfmannem. Rublev svou hrou stále zapůsobí a tvrdě zapracoval i na své mentální odolnosti.

Rus má ve své hře více zbraní ve srovnání s Monteirem, který se raději zapojuje do základních shromáždění a své protivníky nosí dolů. Vzhledem k jejich současné formě je Rublev velkým favoritem na vítězství v tomto zápase a dosažení třetího kola.

Předpověď: Andrey Rublev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Po týdnu vysoce oktanových akcí v Madridu se turné žen přesune do italského hlavního města na druhý sezónní turnaj WTA 1000 v antuce.

Jak vykopnout dveře. Umět vykopnout dveře nemusí být dovednost, kterou používáte příliš často, ale určitě se může hodit v případě požáru nebo lékařské pohotovosti. Nezapomeňte vždy posoudit situaci i samotné dveře ...

Úřadující šampion US Open Dominic Thiem získal kýžený titul rakouského sportovce roku 2020. Thiem porazil hvězdného fotbalistu Davida Alabu o 736 bodů, aby získal ocenění poprvé v kariéře.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní předsezónní hry Bengals vs Bucs.