Španělský tým Billie Jean King Cup se setkává s mistryní světa Marií Perez Rabazaovou

Nazvala tuto zkušenost „velkou ctí“ a zároveň popřála svým krajanům štěstí na tom, co je nyní účtováno jako „Světový pohár žen v tenise“.Španělský tým Billie Jean King Cup se otřel o vítězku Světového poháru Marii Perez Rabazaovou, než zahájil svou kampaň na finále Billie Jean King Cup v Seville.Ve středu Perezová, která je na hostování do sevillského ženského klubu La Liga, navštívila stadion Estadio de La Cartuja s ředitelkou turnaje Conchitou Martinezovou; se setkal se španělskými hráčkami Paulou Badosovou a Marinou Bassols Riberou; a byla představena Kingovi, kterému představila fotbalový dres Španělska, který podepsal vítězný tým Světového poháru.Jednadvacetiletá obránkyně tuto zkušenost nazvala „velkou ctí“ a zároveň popřála svým krajankám štěstí na tom, co je nyní označováno jako „Světový pohár žen v tenise“.

 Perez se setkává s Badosou, Bassolsem Riberou a Martinezem.

Perez se setkává s Badosou, Bassolsem Riberou a Martinezem.

'Každý ví, že Billie Jean je ikonou ženského sportu a já jsem ráda, že jsem se s ní i se španělskými hráčkami setkala,' řekla. 'Byli jsme tak hrdí, že jsme letos vyhráli mistrovství světa ve fotbale se Španělskem, a doufám, že naši úžasní tenisté dokážou totéž na mistrovství světa v tenise.'

King, který sledoval, jak Perezův španělský tým v srpnu vyhrál mistrovství světa v Austrálii, ji stejně chválil.'Jsme velmi potěšeni, že můžeme Marii přivítat na naší dnešní akci,' řekla. 'To, čeho ona a její spoluhráči dosáhli na začátku tohoto roku, bylo úžasné a doufám, že její přítomnost zde dnes a úspěch celého španělského týmu jsou inspirací.' pro sportovce ze všech národů.' Perena daroval Kingovi podepsanou španělskou zápasovou sadu.

Perena daroval Kingovi podepsanou španělskou zápasovou sadu.

Bohužel pro stranu Anabel Medina Garrigues, setkání a pozdrav jim nepřineslo štěstí v jejich úvodním zápase: Kanada porazila Španělsko v akci skupiny C 3:0, s 18letou debutantkou Marinou Stakusic ohromující Rebekou Masarovou 6 -3, 6-1 a Leylah Fernandezová překonala Saru Sorribes Tormo v páru tiebreaků, které trvaly téměř tři hodiny.

Populární Problémy

Jak hodit kajakem. Jízda na kajaku je zábavný způsob cvičení, ale občas se váš kajak může převrátit. Ať už se váš kajak převrátí kvůli drsné vodě nebo jednoduše ztratíte rovnováhu, můžete se udržet v bezpečí tím, že se naučíte kajak převracet. A...

Jak používat bublinkové barvivo na vlasy. Díky bublinkovému barvení vlasů je barvení vlasů doma hračkou, protože pěnivá konzistence podobná šamponu se používá snadněji než tradiční tekutá nebo krémová barviva. Bublinové barvivo na vlasy je polopermanentní, neobsahuje bělidla, ...

Oba 1: 1, Raiders a Vikingové se sejdou v neděli ve 3. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Jižní Dakota vs SDSU. Coyotes se snaží hrát spoiler, protože Jackrabbits sedí první v Summit League.

Zde je návod, jak sledovat hru Pelicans vs Thunder online bez kabelu, ať už jste v New Orleans, Oklahoma City nebo mimo trh.