Jak se dívat na 11. sérii online „The Dead Files“ online bez kabelu

Sledujte The Dead Files online

YouTube / Cestovní kanál Steve DiSchiavi a Amy Allan jsou zpět na další paranormální vyšetřování při premiéře seriálu The Dead Files v 11. sérii.

Střední Amy Allan a bývalý detektiv vražd Steve Dischiavi jsou zpět na novou sezónu paranormálních sérií Travel Channel The Dead Files . Duo prozkoumává strašidelná místa na žádost svých klientů, aby poskytli důkaz o paranormálních aktivitách, a poté určí, zda je pro ně bezpečné zůstat nebo čas vystoupit.

Premiéra 11. série je ve čtvrtek 11. července ve 20 hodin. ET/PT se dvěma hodinovými epizodami.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Travel Channel na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Travel Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z The Dead Files na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

Travel Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat The Dead Files žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost nebo show, která byla vysílána za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Travel Channel.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z The Dead Files na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít po vysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled sezóny 11 „The Dead Files“

The Dead Files tým přistupuje ke každému případu ze svých dvou specifických oblastí odbornosti: Steve DiSchiavi je bývalý detektiv vražd, zatímco Amy Allan je cvičné médium. Spojením svých jedinečných talentů a někdy konfliktních dovedností vytvářejí paranormální duo jako nikdo jiný, protože pracují na řešení nevysvětlených paranormálních jevů ve strašidelných lokalitách po celé Americe.

Každý vyšetřovatel pracuje sám, dokud se nesetkají na konci epizody. Jejich metody a nálezy zůstávají ostatním členům týmu skryty, aby byla zachována integrita jejich zjištění. Allan komunikuje s duchy, duchy a dalšími entitami, zatímco DiSchiavi zkoumá historii místa a dělá rozhovory s klienty, rodinnými příslušníky nebo zaměstnanci klientů a místními odborníky na genealogii, místní historii a vymáhání práva. Zjištění jsou poté odhalena majiteli domu na konci každé epizody a skutečná nebezpečí strašidelného místa jsou vyložena na stole.

Během své kariéry jsem viděl spoustu věcí, ale případy v této sezóně šokují i ​​mě, řekl DiSchiavi . Tyto rodiny potřebují naši pomoc a pro mnohé jsme jejich poslední nadějí. Amy a já jsme odhodláni jim přinést odpovědi, které potřebují, aby se mohli pohnout kupředu.

Nikdy nevím, s čím se setkám, když půjdu do těchto míst, a to může být děsivé, dodal Allan. Ale poskytnout tolik potřebné informace pro tyto majitele domů a poskytnout jim nástroje k překonání těchto strašidel jednou provždy, je konečná odměna.

V premiéra sezóny “duo vyšetřuje tvrzení vyděšené ženy, že desetiletí paranormálních aktivit v jejím domě v Tonawandě v New Yorku se nyní stalo nebezpečně násilným. Během jejich samostatného vyšetřování DiSchiavi odkrývá příběh pokřiveného teenagera, který otrávil několik dětí, zatímco Allanova procházka odhaluje temnou entitu zaměřenou na trápení živých.

jak hrajete tenisová pravidla?

Mezi nadcházející epizody patří:

Demon Seed - 18. července
Steve DiSchiavi a Amy Allan cestují do Gatesville v Texasu, kde je pár mučen démonickými entitami, které se snaží zničit jejich domov a jejich vnoučata. DiSchiavi odkrývá temnou a špinavou historii chlapecké polepšovny proměněné ve vězení pro ženy, zatímco Allan se setkává se zlou entitou podobnou hadovi, která je připravena kontaminovat duše všech, kteří obývají majetek.

The Watchers - 25. července
Steve a Amy cestují do Blue Springs, Mo., kde se matka bojí o bezpečnost svých dětí, protože je neviditelné síly denně trápí. DiSchiavi zjistí, že nemovitost byla v 60. letech dějištěm hrůzné vraždy a sebevraždy, zatímco Allan se setkává s duchem mrtvého muže, který má hluboký odpor k ženám a dětem.

Not My Child - 1. srpna
Vyšetřovatelé cestují do Jefferson City, MO, kde rodina musela opustit svůj nový domov, aby unikla intenzivní paranormální aktivitě uvnitř. Ještě horší je, že se obávají, že jejich malá dcera byla posedlá jednou z temných entit, které je trápily.


Populární Problémy

Stát San Diego ve středu testuje svůj neporažený rekord proti Novému Mexiku. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte kabel.

Jak používat jógu při bolestech ramen. Pokud vás bolí a svíjí ramena, nejste vůbec sami. Většina lidí si neuvědomuje, kolik stresu a napětí drží v ramenou, a vy pravděpodobně napínáte ...

Turnikety pro bojové aplikace (CAT) obvykle používají v bojovém prostředí vojáci ke kontrole silného krvácení. Škrtidlo je vyrobeno ze samolepícího pásku s řetízkem z navijáku, tyčí a sponou. Je to ideální škrtidlo v ...

Jak odstranit desku. Výměna staré kuchyňské nebo koupelnové desky je snadný způsob, jak upgradovat pokoj. Na tuto práci si můžete najmout někoho, ale ve většině případů to není nutné. Místo toho snižte náklady na renovaci o ...

Auburn a Texas A&M se v sobotu setkávají na nedílné bitvě SEC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Federer překonal Samprasův grandslamový rekord pouhých sedm let po odchodu Američana do penze.