Živý přenos Hawks vs Bulls: Jak se dívat online bez kabelu

Přivést mladé

Getty Atlanta Hawks hlídá Trae Younga.Chicago Bulls a Atlanta Hawks hledají pozitivní starty do nové sezóny poté, co před rokem vynechali play off, když se ve středu střetli v United Center.Hra začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán na Fox Sports Southeast (na trzích Hawks) a NBC Sports Chicago (na trzích Bulls). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos her Hawks vs Bulls podle toho, kde žijete:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Fanoušci na trzích býků: FuboTV

Fanoušci na místních trzích Bulls mohou sledovat živý přenos NBC Sports Chicago a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Hawks vs Bulls můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Fans in the Bulls Markets: Hulu With Live TV

Fanoušci na místních trzích Bulls mohou sledovat živý přenos NBC Sports Chicago a více než 65 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Hawks vs Bulls můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Fans in the Hawks Markets: AT&T TV Now

Poznámka: Tato možnost není bezplatná a bohužel je to jediná streamovací služba s Fox Sports Southeast

Fanoušci na trhu Hawks mohou sledovat Fox Sports Southeast a Více než 100 dalších televizních kanálů na balíčku Xtra AT & T TV Now. Bohužel to stojí 124 $ za měsíc a dělá NE přijďte se zkušební verzí zdarma:

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV Now Premier, můžete sledovat Hawks vs Bulls naživo v aplikaci AT&T TV Now , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým úložištěm DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

zábal lokte při zánětu šlach

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na platformách Amazonu než na NBA, který měl v minulosti nějaké problémy se streamováním.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat všechny out-of-market, non-celostátně televizní NBA hru na kanálu Amazon Prime League Pass . Můžete bezplatně vyzkoušet Amazon Prime i kanál League Pass s bezplatnou zkušební verzí zde:

NBA League Pass na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat živé přenosy Hawks vs Bulls nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, pro komerční použití). Všechny je najdete zde:

NBA League Pass

Jakmile se zaregistrujete do League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Hawks vs Bulls naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBA na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, iPhone, telefonu Android, iPadu, tabletu Android nebo jiném kompatibilním zařízení.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBA .


Preview Hawks vs Bulls

V posledních třech sezónách bylo v Atlantě několik těžkých časů, ale jistá pozitivita obklopuje Hawks, protože nová sezóna se blíží díky solidnímu, mladému jádru a některým klíčovým přírůstkům mimo sezónu.

Velkými mimosezónními přírůstky Hawks byli Bogdan Bogdanovic, Rajon Rondo a Danilo Gallinari. Přírůstky by měly sundat zátěž z ramen Trae Younga, který měl v minulé sezóně v průměru jen stín pod 30 bodů na zápas.

Skutečnost, že bude mít menší zátěž, usnadní jeho hru, řekl Gallinari. Mnoho situací jsme již viděli, obrana musí hrát se všemi zbraněmi, které máme na podlaze, zejména se všemi střelci, které máme. Myslím, že mu to otevře spoustu prostoru.

Jestřábi byli v minulé sezóně jedním z nejhorších defenzivních týmů v lize a v obranném hodnocení se umístili na prvních třech místech. Chtějí to v této sezóně změnit s nadějí, že ukončí tříleté sucho v play off.

Všichni budou mluvit o tom, co jsme schopni ofenzivně dělat, řekl trenér Hawks Lloyd Pierce. Každý musí mluvit o tom, co děláme defenzivně, a to bude způsob myšlení, který musíme mít od začátku do konce. ... Máte tři defenzivní stopery a dva kluky, kteří jsou odpovědní, toto ručení vás porazí.

Nejsou to tři stopéři, kteří vám pomohou vyhrát, takže obrana našeho týmu bude obrovská, bude tam obrovské soustředění, obrovské úsilí a obrovské množství nákupů- musí tam být.

Bulls měli mimo sezónu po třech po sobě jdoucích sezónách svůj vlastní shakeup a najali Billyho Donovana jako svého nového hlavního trenéra. Zatímco po pěti sezónách s Thunderem přináší Donovan do tabulky rekord 243-157, ví, že Bulls budou mít v této sezóně plné ruce práce.

Budeme muset mít velkou odolnost, řekl Donovan listu Chicago Sun. Budeme muset zvládnout protivenství. Budeme muset zvládnout vzestupy a pády. Budeme -li si něco klást, budeme si muset udržet úroveň konkurenceschopnosti. Budeme muset bojovat jako tým. To jsou věci, o kterých jsme si docela dost povídali, zvláště když jsme měli jen příležitost hrát dvakrát proti Houstonu a dvakrát proti Oklahoma City, kde vás čeká kus práce, v níž můžete v některých oblastech vidět, že jste neuspěli.

Velká část NBA dává míč do koše, ale myslím si, že je spousta věcí, které můžete ovládat a které mají vliv na vítězství a na váš tým.

Atlanta je 2bodový favorit na otvírák. Součet je stanoven na 231,5 bodu.


Populární Problémy

Pokud se snažíte na někoho udělat dobrý dojem nebo jen chcete udělat změnu pro sebe, může být nejlepším řešením jednat nevinně. Díky jednoduchým úpravám toho, jak se oblékáte a komunikujete s ostatními, budete vypadat více ...

„Restaurant Impossible“ je zpět na 15. sezónu v sobotu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak dosáhnout homerunu. Vyrazit jednoho z parku je snem každého těsta. Přináší slávu vašeho týmu a zaručený běh, domácí běhy jsou nejen vzrušující, ale obrovská část přestupku jakéhokoli baseballového nebo softbalového týmu. Houpání pro ploty ...

Podívejte se, jak sledovat show Elvis Tribute Show 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Ve finále Wimbledonu 2016 se možná nestřetnou proti sobě, ale za ta léta proběhlo brilantní all-Williamsové finále.