Nový přímý přenos ze 3. sezóny Amsterdamu: Jak sledovat online zdarma

NOVÝ AMSTERDAM -

NBC NOVÝ AMSTERDAM-„Nová normální“ epizoda 301-Na snímku: (l-r) Tyler Labine jako Dr. Iggy Frome, Ryan Eggold jako Dr. Max Goodwin

Nové populární lékařské drama Nový Amsterdam je zpět na svou třetí sezónu v úterý 2. března ve 22 hodin ET/PT na NBC.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Nový Amsterdam Řada 3 epizody online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmajak být dobrý v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Nový Amsterdam živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .porozumění tenisové tabuli

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. NBC je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Nový Amsterdam živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

slouží pravidla stolního tenisu

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s NBC a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Nový Amsterdam živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Nový Amsterdam žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled 3. sezóny „Nový Amsterdam“Hrát si

NOVÁ AMSTERDAMOVÁ SEZÓNA 3 | oficiální trailer Je čas se uzdravit. Ryan Eggold, Freema Agyeman, Janet Montgomery a Tyler Labine se vrací na 3. sezónu Nového Amsterdamu. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCNewAmsterdam Nové Amsterdamské premiéry Úterý 2. března 10/9c na NBC! Streamujte na Peacocku: bit.ly/NewAmsterdamPeacock NOVÝ AMSTERDAM NA SOCIÁLU: Like New Amsterdam na Facebooku: facebook.com/NBCNewAmsterdam/ Sledujte New Amsterdam na Twitteru:… 2021-02-23T18: 59: 50Z

V hlavní roli Ryan Eggold jako Dr. Max Goodwin v New Amsterdam Medical Center v New Yorku, Nový Amsterdam sleduje Goodwina a tým talentovaných lékařů a sester, kteří se snaží reformovat toto opomíjené zdravotnické zařízení a nabídnout svým pacientům kvalitní péči. Přehlídka je inspirována monografií lékaře Erica Manheimera ze skutečného života Dvanáct pacientů: život a smrt v nemocnici Bellevue a jeho 15 let, kdy zde působil jako lékařský ředitel.

typy raket na stolní tenis

Na konci druhé série byla z éteru vytažena epizoda s názvem Pandemic, protože byla příliš podobná událostem skutečné pandemie COVID-19. Místo toho přehlídka vysílala Matter of Seconds, epizodu, která viděla Drs. Sharpe a Bloom (respektive Freema Agyeman a Janet Montgomery) se pokoušejí odhalit příčinu záhadného onemocnění postihujícího více pacientů a Dr. Goodwin se zoufale snaží dostat dítě do klinického hodnocení, které by mu mohlo zachránit život před vzácným svalovým onemocněním .

Když se show vrátí do třetí sezóny, vypadá to, že pandemie bude do pořadu bezproblémově začleněna na základě popisů epizod. Tisková zpráva pro tuto sezónu zní: Ve třetí sezóně stojí Max a jeho tým před skličujícím úkolem udržet tento optimismus při řešení pandemie, která odhalila zející nerovnosti v naší zdravotní péči. Max již není schopen opravit poškozený systém. Je odhodlán to zbourat a postavit něco lepšího.

Premiérová epizoda se jmenuje The New Normal a její popis zní, New Amsterdam se stále vzpamatovává z pandemie, když v East River přistane letecká nehoda. Když vyšetřovatelé přicházejí vyslýchat letovou posádku, Iggy bojuje proti hodinám, aby pomohl pilotovi odhalit pravdu. Max vystopuje vzácné léky poté, co jeden z jeho vlastních kontraktů COVID.

V úterý 9. března pak přichází druhá epizoda s názvem Essential Workers. Jeho popis zní, Max je nucen čelit srdcervoucím důsledkům jedné ze svých zásad. Bloom přijde o Iggy překvapujícím způsobem.

Nový Amsterdam vysílá v úterý v 10 hodin ET/PT na NBC.

jak vyčistit tenisky

Populární Problémy

Česká republika (dříve Československo) za ta léta vychrlila mnoho grandslamových šampionů v kategoriích dvouhry, čtyřhry a smíšené čtyřhry.

Přehlídka Turnaje růží 2020 je milovanou každoroční novoroční tradicí. Zde je návod, jak sledovat letošní průvod online bez kabelu.

Jak zjistit, zda je smaragd skutečný. Mnoho „smaragdů“ jsou ve skutečnosti jiné zelené drahokamy, zelené sklo nebo napodobeniny postavené z několika materiálů. Proveďte několik testů, než dojdete k závěru tak či onak, protože výsledky nejsou ...

Tricepsové provize jsou snadné a všestranné cvičení s vlastní váhou, které je stále oblíbenější. Tricepsové kickbacky nejen izolují a procvičují vaše tricepsy, ale také vám pomáhají pracovat se souvisejícími svalovými skupinami a posilují vaše jádro ....