Finále WTA 2016: 5 hráčů, kteří by mohli turnaj vyhrát

SINGAPUR - 23. ŘÍJNA: Dominika Cibulková ze Slovenska hraje forhend ve svém zápase dvouhry proti Angelique Kerberové z Německa během prvního dne finále BNP Paribas WTA Finals Singapore v Singapore Sports Hub 23. října 2016 v Singapuru. (Foto: Matthew Stockman/Getty Images pro WTA)

Slovenka má zatím nejkonzistentnější rok své kariérykeds tenis

Finále WTA již probíhá, protože osm nejlepších ženských hráčů na světě se utká v Singapuru, aby zjistilo, kdo je numero uno na šampionátech končících sezonu. Odstoupení Sereny Williamové z mistrovství otevřelo dveře Světlaně Kuzněcovové, která se od roku 2009 zúčastní svého prvního finále WTA.Losování turnaje již proběhlo, přičemž Red Group je kompletní skupina smrti, včetně špičkových nasazených Angelique Kerberové, Simony Halepové, Madison Keysové a Dominiky Cibulkové a Bílé skupiny složené z úřadující šampionky Agnieszky Radwanské, Karoliny Plíškové, Garbine Muguruza, a Světlana Kuzněcovová. Podívejme se na šest hráčů, kteří jsou favority na vítězství v šampionátu končícím sezonu.# 5. Dominika Cibulkova

Možná dosáhla finále Australian Open v roce 2014 a semifinále French Open v roce 2009, ale rok 2016 byl doposud nejkonzistentnějším rokem Dominiky Cibulkové a v důsledku toho bude debutovat ve finále WTA. Poté, co loni podstoupila operaci Achilles, začala Cibulkova v roce 2016 na 38. místěthve světě. Poté, co se dostala do semifinále Hobart International, Cibulkova prohrála v prvním kole Australian Open, což způsobilo, že vypadla z Top 50. Nicméně odskočila a dosáhla finále Alberto Mexicano Telcel v Acapulcu. Po neuspokojivých výkonech v Indian Wells a Miami vyhrála Cibulkova Katowice Open, když ve finále porazila Camila Giorgi. Pokračovala ve své dobré formě až do finále Madrid Open, kde prohrála se Simonou Halepovou. To způsobilo, že její pořadí vzrostlo až na 25 před French Open, kde nakonec prohrála s Carlou Suarez Navarro ve třetím kole. Sezónu na trávníku zahájila dobře vítězstvím v Eastbourne International, kde ve čtvrtfinále rozrušila Agnieszku Radwanskou, než ve finále porazila Karolínu Plíškovou. Cibulkova ve čtvrtém kole Wimbledonu znovu získala Radwanskou, aby dosáhla na druhé wimbledonské čtvrtfinále, kde prohrála s Elenou Vesninovou. Cibulkova se vrátila do Top 10 po dosažení semifinále na Stanfordu, ale později se musela vypořádat s problémy se zraněním až do konce sezóny trávníku. Na US Open se znovu zranila a byla vyřazena ve třetím kole. K kondici se však vrátila právě včas a dosáhla finále Wuhan Open, ale prohra v prvním kole na China Open dala její kvalifikační naděje do finále na okraj útesu. Cibulkova poté potvrdila kvalifikaci na finále WTA vítězstvím na Linz Open. Cibulkova byla vylosována v červené skupině po boku Angelique Kerberové, Simony Halepové a Madison Keysové. Její šance dostat se ze skupiny nemusí být obrovské, ale vzhledem k její konzistentní formě by nebylo překvapením, kdyby se kvalifikovala do semifinále.

Populární Problémy

Daniil Medveděv byl zapleten do kontroverze v polovině zápasu, když se v úterý utkal s Kazachstánem Alexandrem Bublikem ve druhém kole národní banky 2021 Open.Král hlíny nebyl v této sezóně zatím na tom nejlépe. Podívejme se na některé jeho nejhorší porážky na antuce od doby, kdy začal svou kariéru.Vzestup a pád a vzestup Juana Martina Del Potra.

Jak hrát florbal. Florbal je hra hraná pomocí hole a míče, jejímž cílem je odpálit míč do sítě pomocí hokejky, podobně jako hokej. Každý tým má 5 hráčů a brankáře a každý spoluhráč má konkrétní roli, ...Získání náhrady kyčle může změnit váš život k lepšímu, ale zotavení po operaci bude nějakou dobu trvat. Vaše cvičení hip terapie posílí vaše kyčle, pomůže vám získat zpět rozsah pohybu a zabrání vzniku krevních sraženin. Na...Druhá epizoda 4 epizody „The Masked Singer“ se koná ve středu 16. října v 8/7c na FOX. Zde je návod, jak se dívat zdarma, pokud nemáte kabel.