Jak se chovat jako Ryoma Echizen

Už jste někdy slyšeli o zázraku s přístupem a dovednostmi, kterým se rozhodně nic nevyrovná? Zdá se, že na této planetě existuje tenisový demi-bůh, který nepochybně splňuje téměř nemožný výkon. Seznamte se s Ryoma Echizen-špičkovým tenisovým chibi a zázrakem ze slavné sportovní mangy a anime The Prince of Tennis. Tisíce otakusů venku sní o hraní neuvěřitelně maticového, akčního, mimo tuto světovou tenisovou hru a s tímto průvodcem určitě můžete jít za hranice snění. Zní to zábavně? Sakra, na co čekáš? Vytvořte si vlastní osobnost ve stylu Echizen a objevte své vnitřní Tenimuhou no Kiwami! ČÍST DÁL.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 1

  1 Buďte arogantní . Myslete si, že jste lepší než ostatní, ale nepřehánějte to. Uvědomte si, že občas prohrajete a budou existovat lidé se schopnostmi a technikami, které jsou mnohem lepší než ty vaše.
  • Pokud chcete být arogantní, zkuste také cvičit, aby vaše schopnosti promluvily. Trénujte vytrvalost, sedněte si na břicho a kliky na ruce. Upravte svůj rozvrh, cvičte tenis a zvyšte svoji kondici. Tip: Vytvořte pro své techniky důmyslné názvy. Vážně, dělá vám 'Super Ultra Great Delicious Mountain Storm' z toho mrazení? Co říkáte na 'Super Great Momoshiro Special?' Pokud chcete být cool a arogantní, držte se své skvělé hry a technik se skličujícími jmény. (PS: Bez urážky to znamenalo Kintaro-kun a Momo senpai! Ale vážně, pfft.) Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 2 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 3

  2 Zkuste se stát rychlým studentem. Poslouchejte více a zkuste to hned napoprvé uvést na pravou míru. Jednoduše se to říká, než dělá, ale pokud chcete být jako Echizen Ryoma, sledujte a učte se věci v jednom pekelném pozorování. (Něco nebo dvě byste se mohli dozvědět z milovaného Atobe's Insight a Atobe Kingdom. Připravte se, ale pravděpodobně byste byli užaslí při pohledu na jeho zdatnost.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 4

  3 Naučte se být v klidu. Neztrácejte se v žádné situaci. Cvičte meditaci a vždy se soustřeďte na klid. (A při meditaci to znamená, že vždy musíte vypít plechovku Ponty, abyste se udrželi v pohodě. Vzorec: plechovka aspartamu = poškozené mozkové buňky, které povedou ke klidnému stavu mysli)
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 5

  4 Získejte respekt . Překonejte všechny výzvy, které vás čekají, s odhodláním a ukažte, že se ničeho nebojíte. (Tip: Možná se budete chtít učit od matky-kapitánky Rikkaidai, Yukimury Seiichi nebo od ctihodného buchou z Fudomine, Tachibana Kippei. Ztělesňují podstatu vysokého obdivu, jak je patrné z jejich příslušných týmů.)
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 6

  5 Být statečný. Stejně jako Ryoma Echizen se nebojte přijmout jakoukoli výzvu bez ohledu na to, co je nebo s kým se můžete setkat.
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen Krok 7

  6 Zlepšete své znalosti. Studujte tvrdě o-chibi!
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen, krok 8

  7 Nezakolísejte. Pamatuj, že půjdeš daleko, chlapče. Překonejte své senpais a staňte se skutečným princem tenisu!
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen, krok 9

  8 Sledujte anime. Podívejte se na Prince of Tennis a zkuste se obléknout a mluvit jako Ryoma. Možná budete chtít být opatrní při mluvení jako Ryoma. Nechcete, aby se vaši nepřátelé hromadili.
 9. Obrázek s názvem Chovej se jako Ryoma Echizen, krok 10

  9 Musíte milovat vědu. Pamatujte, že Ryomovým oblíbeným předmětem je věda ne angličtina. (Je dobrý v angličtině, protože se narodil v Americe.)


 10. 10 Vymyslete osobní citát nebo slavné slovo. Ryoma's are: 'mada mada dane.' reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chovejte se klidně, chladně a sbírejte.
 • Věřte si.
 • Buďte populární.
 • Nikdy nevykazujte senpaisům slabost.
 • Nejpozoruhodnější je, že Ryoma říká: „Mada mada dane.“ V zásadě to znamená „stále máte na čem pracovat“.
 • Trénujte tenis.
 • Nebojte se ničeho, splňte to s velkým očekáváním.

reklama

Varování

 • Nikdy se netrap. Ryoma vždy vykazuje silnou auru.
reklama

Populární Problémy

Stále oblíbenější „Family Guy“ se v neděli vrací na 18. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelového přihlášení.Jak vycvičit psa na lov. Už jste někdy lovili vodní ptáky s ptačím psem? Neexistuje nic jako lovit poblíž jezera v mrazivém zimním dni, střílet kachnu a nechat svého psa plavat v blízké mrazivé vodě, aby sbíral vaše ...Chcete být tou nejkrásnější dívkou v okolí? Je to plán, který si můžeš dovolit, aby ses stala nejhezčí dívkou, jakou můžeš být. Vyčistěte veškeré akné na obličeji. Váš obličej by měl být stereotypně jasný, zářící a bez akné, aby byl ...

Box

Jak tvrdší úder. Pokud jste někdy bojovali, pravděpodobně jste vymysleli mnoho věcí, kvůli kterým byste se měli trápit. 'Zná útočník nějaké bojové umění?' 'Schovává útočník zbraň?' Zeptali jste se sami sebe: ‚Jsou mé útoky ...Jak přežít havárii letadla. Šance na smrt při letu komerční letecké společnosti jsou ve skutečnosti tak nízké jako 9 milionů ku 1. To znamená, že nad zemí se může hodně pokazit, a pokud máte tu smůlu, že jste na palubě, když se něco stane, ...Budování modelového letiště je pro modeláře vzrušující výzvou. Můžete začít s obecným plánem a postupem času přidávat do modelu nové prvky a detaily. Začněte tím, že se rozhodnete pro svou základní strukturu, například jaké letiště chcete ...