Jak udržet svého psa zábavného

Mnoho rodičů s domácími mazlíčky má také práci na plný úvazek a během pracovního dne musí nechat své psy doma samotné. Nuda je hlavní příčinou špatného chování psů. Pokud nevynakládají dostatek energie cvičením nebo hraním, najdou jiný způsob, jak to spálit ničivým chováním, a váš nábytek a další věci skončí v troskách. Interaktivní hračky jsou dobrou volbou, jak zabavit svého psa, když jste mimo práci. Existuje také několik skvělých způsobů, jak pobavit svého psa, když jste spolu o víkendech nebo spolu cestujete.

Metoda 1 ze 3: Udržujte svého psa zaneprázdněného během pracovního dne

 1. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 1

  1 Ráno si udělejte dlouhou, rychlou procházku. Než vyrazíte do práce, užijte si chvilku se svým psím kamarádem a uvolněte část jejich energie společnou procházkou. Cvičení vás oba bude bavit a váš pes bude mít možnost strávit nějaký čas venku, než budou celý den zavřeni v domě.
  • U většiny plemen psů se doporučuje 20minutová procházka denně. Pracující psi mohou potřebovat dvě 20minutové procházky denně.


 2. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 2

  2 Vyrobte svému psovi rušný kbelík. Najděte si robustní hliníkovou nebo plastovou nádobu a naplňte ji hračkami a pamlsky, které váš pes během pracovního dne objeví. Položte pamlsky a hračky na staré ručníky, aby se váš pes musel prokopat, aby našel poklady. Abyste se s kýblem ze dne na den bavili, přidávejte každou chvíli nové hračky, které váš pes nikdy předtím neviděl.
  • Zkuste svému psovi dát například hádanky, které musí vyřešit, aby dostal například pamlsek.
  • Můžete také zkusit skrývat pamlsky v celém domě, aby je pes mohl lovit, když jste venku.
 3. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 3

  3 Vyzkoušejte samoobslužnou hračku. Technologie nám nejen usnadnila život, ale také usnadnila zábavu našim mazlíčkům. Vyzkoušejte iFetch, automatický odpalovač míčků, který vašemu psovi umožní hrát chycení sám celé hodiny! Existují různé velikosti, které spouští tenisové míčky v plné velikosti nebo menší míče, které pojmou všechny velikosti psů a obytných prostor.
 4. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 4

  4 Najměte si pejskaře. Pokud jste vyzkoušeli všechno a váš domov stále převrací váš znuděný pes vzhůru nohama, zvažte najmutí pejskaře. Váš pes tak může získat potřebné cvičení a stimulaci, aniž by byl celý den zavřený uvnitř. Požádejte o doporučení přátele a další majitele psů a ujistěte se, že najdete někoho, s kým si váš pes dobře rozumí.
  • Než někoho najmete na venčení vašeho psa, požádejte ho, aby šel na testovací procházku s vámi a vaším psem. Můžete zjistit, zda je tato osoba vhodná pro osobnost vašeho psa.
  • Mějte na paměti, že váš pes může také potřebovat přístup do vašeho domu, takže si najměte někoho, komu ve svém domě důvěřujete.
 5. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 5

  5 Pošlete svého psa do jeslí. Denní péče o psa poskytuje vašemu psovi socializaci, cvičení a spoustu stimulace. Pokud si to můžete dovolit, zvažte vyslání svého psa do jeslí alespoň jednou nebo dvakrát týdně.
  • Pamatujte, že péče o psy je dobrá volba pouze tehdy, pokud váš pes dobře vychází s ostatními psy a nemá separační úzkost.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Bavte svého psa interaktivními pamlsky

 1. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 6

  1 Sbírejte interaktivní pamlsky. Možná budete chtít začít s nákupem Kongu (nebo dvou) z místního obchodu s domácími zvířaty, hračky z tvrdé gumy, kterou lze naplnit krmivem pro psy a nádivkou (například arašídové máslo nebo náplň Kong, malé psí sušenky nebo mléčné kosti). Váš pes bude muset pracovat na tom, aby dostal pamlsky z dutiny hračky, a to je může zabavit na celé hodiny.
 2. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 7

  2 Upřímně zhodnoťte chytrost, kreativitu a tvrdohlavost svého psa. Interaktivní hračky do jídla lze nacpat způsobem, který usnadňuje nebo ztěžuje získání odměn. Obecně platí, že čím je pes chytřejší, tím může být náročnější. Pokud je to příliš těžké, motivace psa zmizí.
 3. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 8

  3 Naplňte interaktivní hračku. Můžete použít směs krmiva pro psy, pamlsků pro psy a dalších dochucovadel (arašídové máslo, náplň Kong).
  • Volitelné - umístěte hračku do mrazáku. To trvá déle, než se dostanete dovnitř, ale není to nutné. Pokud hodláte hračku zmrazit, můžete použít mražené pamlsky, například psí zmrzlinu Frosty Paws.
 4. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 9

  4 Proveďte zkušební provoz. V naplánovaný čas jídla zavolejte svého psa, řekněte mu, ať si „sedne“, a nabídněte mu hračku.
  • Dohlížejte na svého psa, když pracuje na vytahování zboží z hračky. Všimněte si, zda se hodně pohybují nebo se usazují na jednom místě. Některé hračky vyžadují pohyb - například Buster Ball - takže se ujistěte, že cokoli vypadne, je bezpečné pro vaši podlahu a nábytek (například zmrzlina Frosty Paws není dokonalým doplňkem vaší nové semišové sedačky.)
 5. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 10

  5 Hračku zkontrolujte, až s ní váš pes skončí. Zvedněte to a zkontrolujte, jestli všechno dostali. Pokud ano, můžete to zkusit příště udělat ještě náročnějším. Pokud ne, zkontrolujte, v čem je problém. Mléčné kosti se mohou v mezeře křížit a zabránit vypadávání předmětů, ucpávání se může lepit a mohou se stát další náhodné věci. Přizpůsobte to tak, že do hračky umístíte méně nebo menší mléčné kosti, nádivku budete mít pouze na okrajích atd.
 6. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 11

  6 Uspořádejte sérii hraček plněných jídlem a pamlsky v celém obývacím prostoru vašeho psa. Rozdělte je od sebe, aby se neusadili v první věci, a všechny je hned dostanete. Můžete například chtít umístit hračku Kong do kuchyně a Buster Ball do zadní ložnice (pokud se váš pes může volně toulat po domě). Pokud zůstanou v bedně, poskytněte pár hraček, které nevyžadují mnoho pohybu, aby se pamlsky dostali ven. Udělejte to tak těžké, jak váš pes zvládne, aby získal pamlsky, takže to vyžaduje čas.
  • Střídejte hračky a pamlsky, které jsou dávány vašemu psovi, aby každý den přinesl výzvu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Bavte se se svým psem o víkendech

 1. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 12

  1 Provozujte pochůzky se svým psem. Pokud váš pes rád jezdí v autě, vezměte ho s sebou na víkendové pochůzky. Někteří psi rádi procházejí například myčkou aut, protože rádi sledují památky a zvuky kartáčů čistících auto. Některé obchody s domácími potřebami umožňují dovnitř vodítka, takže si můžete vzít svého chlupatého přítele s sebou, když si jdete vyzvednout barvy nebo potřeby na dvorek.
  • Vidět nová místa a zažít nové věci je pro psy vždy vzrušující a podnětné; váš pes se bude pravděpodobně bavit bez ohledu na to, kam půjdete, a usnou vyčerpaní a šťastní, když dorazíte domů.
  • Nikdy nenechávejte svého psa samotného v autě, zvláště v horkém dni.
 2. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 13

  2 Navštivte psí park. Většina měst má psí parky mimo vodítka, které jsou přístupné veřejnosti. Pokud váš pes miluje interakci a hraní si s jinými psy, bude se bavit při setkání s novými psími přáteli, když si vytvoříte nové přátele s ostatními majiteli psů. Psí parky také nabízejí spoustu příležitostí pro smyslovou stimulaci, protože je tu hodně vidět a cítit.
  • Abyste byli v parku dobře chráněni, ujistěte se, že váš pes má dobrý imunitní systém a všechna očkování.
 3. Obrázek s názvem Zajistěte svému psovi zábavu 14. krok

  3 Vydejte se na túru nebo se projděte. Po dlouhém víkendu uvnitř zajistěte svému psovi zasloužený čas venku v přírodě. Vydejte se na dlouhou procházku nebo na procházku po nedaleké stezce. Pro bezpečnost a pohodlí vašeho psa zkuste zvolit stopu s měkkou stopou pokrytou listím, bez ostrých skal nebo strmých výpadů.
  • Dejte svému psovi vlastní batoh, ve kterém bude nosit vodu, jídlo a pamlsky. Ujistěte se, že balíček těsně přiléhá a netřepí břicho ani boky.
 4. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 15

  4 Nechte své štěně cvičit své psí pádlo. Pokud máte psí plemeno, které má rádo vodu, vezměte svého psa k jezeru nebo rybníku a nechte ho plavat. Plavání je pro psy skvělé cvičení a zážitek z pobytu ve vodě zapojuje jejich smysly.
  • U psů je jedna minuta plavání ekvivalentem čtyř minut běhu! Odolnost vůči vodě je přiměje k plavání těžší než k běhu na souši, což zlepšuje jejich celkový svalový tonus.
 5. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 16

  5 Najděte si patio vhodné pro psy. Pokud vaše víkendové plány zahrnují setkání s přáteli u jídla nebo pití, nenechávejte svého psího kamaráda! Terasy vhodné pro psy v restauracích jsou stále běžnější a mnohé dokonce nabízejí vašemu štěně misku vody nebo pamlsek.
 6. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 17

  6 Naplánujte si datum schůzky. Psi (zejména štěňata) jsou velmi společenská stvoření a potřebují spoustu času na interakci se svým vlastním druhem. Ujistěte se, že pro své štěně najdete společníka na hraní, který má přibližně stejnou velikost a temperament jako váš pes, aby oba psi zůstali v bezpečí a užili si společně strávený čas.
  • Představte svého psa novým kamarádům na neutrálním území (na procházce nebo v parku), aby psi neměli pocit, že by museli bránit svůj domácí trávník před cizími psy.
 7. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 18

  7 Hrajte aport v parku. Vše, co vašeho psa zabaví na hodiny v parku, je tenisový míček nebo Frisbee. Hoďte míč přes pole a řekněte jim, aby si ho „přinesli“, nebo je naučte chytat Frisbee do tlamy.
  • Váš pes si také může užít hru přetahování lanem. Je to zábavný a snadný způsob, jak psa vyčerpat a spálit přebytečnou energii.
 8. Obrázek s názvem Udržujte svého psa pobaveného Krok 19

  8 Plánujte dopředu, aby se váš pes na cestách bavil. Stejně jako lidé, i psy unavuje být příliš dlouho v autě. Pokud vezmete svého psa na víkendovou dovolenou nebo delší dovolenou, možná budete muset najít způsoby, jak ho zabavit.
  • Zastavte na odpočívadlech na procházky a přestávky v koupelně. Většina odpočívadel podél dálnic nabízí místa pro venčení psů a některé dokonce mají oplocené oblasti, které umožní vašemu psímu příteli bezpečné místo k pobíhání.
  • Přineste si také nějaké nové hračky. Než se vydáte na výlet se svým psem, kupte si nějaké nové hračky a přimíchejte je ke starým známým oblíbencům. Dobrou volbou je žvýkací hračka.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zabavit svého psa, když nejsem doma? Elisabeth Weiss
  Profesionální trenérka psů Elisabeth Weissová je profesionální trenérka psů a majitelka Dog Relations NYC, služby výcviku psů v New Yorku, New York. Elisabeth se spoléhá na techniky založené na vědě, bez sil a na odměnách. Elisabeth nabízí výcvik chování, chování štěňat, informovanost o těle a prevenci úrazů, dietu, cvičení a výživu psů. Její práce byla uvedena v New York Magazine a v podcastu Dog Save the People. Vycvičila také všechny psy ve filmu Laurie Andersonové „Srdce psa“, který představuje Elisabethinu cestu se psem Laurie Andersona a Lou Reeda Lolabelle a jak její vášeň pro hraní na klávesy hrála významnou roli při zlepšování její kvality života poté, co byla diagnostikována rakovina slinivky. Elisabeth Weiss Profesionální trenér psů Odborná odpověď Dejte psovi něco zvláštního na žvýkání, když nejste doma, jako dřeň. Můžete také skrýt pamlsky v celém domě, aby mohli jít lovit, když jste venku. Existují hádanky, s nimiž si mohou hrát, kde musí otevírat krychlové otvory, aby získali pamlsky, stejně jako stroje, které vydávají pamlsky, když je pes tichý.
 • Otázka Bojím se, že mě někdo bude sledovat, když budu každý den venčit strýcově psovi a sledovat moji trasu a načasování. Je mi teprve 14. Rada? Trochu změňte trasu nahoru. Vydejte se po nových silnicích, vydejte se delší cestou domů atd. Prostě nezablouděte. Pokud je to možné, můžete také venčit psa každý den v trochu jiné době. Mějte telefon u sebe, pokud jej máte, a buďte ostražití svého okolí. Pokud máte opravdu obavy, držte se chůze ve více obydlených oblastech.
 • Otázka Může můj pes poslouchat hudbu? Ano, každý pes může poslouchat hudbu; neublíží jim, pokud není příliš vysoká. Psi slyší lépe než lidé, proto to neříkejte příliš hlasitě.
 • Otázka Co mám dělat, když se můj pes nudí? Můžete ho vzít na procházku nebo si jednoduše zahrát hru s hračkou pro psa. Můžete například hrát přetahovanou nebo aport. Můžete také vycvičit svého psa, aby dělal triky pomocí pamlsků.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste svého psa vycvičit tak, aby byl soběstačný, když jste doma. Například je odměňte za to, že tiše odpočívají kousek od vás, aby neměli pocit, že by se vás museli neustále dotýkat.
 • Ujistěte se, že váš pes má své vlastní vysoce odměněné místo, jako je pelíšek nebo chovatelská stanice.
 • Dopřejte svému psovi dostatek pohybu, aby byl zdravý a klidný.
 • Při příchodu a odchodu z domova mějte jemný a vyrovnaný přístup. Být příliš smutný ráno a příliš vzrušený večer může vašemu psovi navodit špatnou atmosféru, takže si myslí, že zůstat doma je hrozné.
 • Ujistěte se, že celkový kalorický příjem vašeho psa je na zdravé úrovni. Za každou danou odměnu dejte méně granulí. Ale ujistěte se, že dostanou správné množství granulí, které splní jejich nutriční potřeby.
 • Proveďte testovací běh a dohlížejte na svého psa s každou novou hračkou. Zkontrolujte, jak moc se s ním pohybuje (aby chránil koberec a nábytek) a ujistěte se, že ho používají správně.
 • Udělejte si čas na jídlo na pracovní dobu. Umístěte krmivo vašeho psa do interaktivní hračky, aby na něm muselo pracovat. Nejen, že jim to dá práci, která je zaměstná, ale také pomůže při trávení, protože zpomalí rychlost vašeho psa při jídle.

reklama

Varování

 • Když smícháte odměny s krmivem pro psy, existuje šance, že skončí na vašem koberci nebo nábytku. Pokud se váš pes rád pohybuje se svou hračkou, ujistěte se, že nic cenného není ohroženo.
 • Zvykněte si obchodovat se svým psem. Když mají plyšovou hračku, nabídněte jim ještě lepší pamlsek výměnou za upuštění Konga. Odměňte se dobrou odměnou a poté dejte svému psovi Konga zpět. Protože plyšová hračka obsahuje dobré věci, existuje šance, že ji ochrání. Předcházejte tomuto problému tím, že u svého psa uděláte normální odměnu za to, že vám ho vrátil.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Podložka pro psa (deka nebo ručník)
 • Psí žrádlo
 • Burákové máslo
 • Interaktivní hračky


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Patriots vs Steelers online bez kabelu

Jak zobrazit mezinárodní vesmírnou stanici. Mezinárodní vesmírnou stanici obíhající stovky mil nad Zemí obývají astronauti z více zemí, kteří na palubě žijí měsíce v kuse. Vesmírná stanice je často ...

Harvard a Princeton se setkávají v sobotu ve vzácné zády k sobě v Jadwin Gym. Takto můžete hru sledovat.

Newcastle přebírá Arsenal jako otvírák Premier League 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA nebo Kanadě.

V několika sportech - zejména v americkém fotbale a lakrosu - rozhodčí hodí na hřiště trestní vlajku, aby ukázal, kdy došlo k faulu. S trochou řemesla a několika jednoduchými položkami si můžete doma vyrobit penaltovou vlajku, kterou můžete použít ...

Chtěli jste někdy být na Animal Jam královští? Pokud ano, toto je článek pro vás! Vyberte si dokonalé zvíře! Lišky, vlci, pumy, polární lišky a polární vlci jsou ideální pro mladistvé a dospělé. Zajíčci a opice jsou skvělé pro ...