Jak vytvořit talíř z krabičky s čínským jídlem s sebou

Zdá se vám trapné jíst jídlo přímo z čínské krabičky? Jistě můžete hodit kuřecí misku Kung Pao na čekací talíř, ale co děláte, když jste na cestách nebo nemáte přístup k talíři? Spíše než vykopávat jídlo z krabice, vytvořte talíř připravený k použití přímo z odběrného kontejneru.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 1

  1 Vyhodnoťte obsah nádoby. Krabici budete rozkládat, dokud je uvnitř jídlo, takže zvažte, jak je krabice zabalená a co je uvnitř. Chaotické omáčky nebo přeplněné nádoby na potraviny mohou skončit větší nepořádek, když je krabice přeměněna na talíř. Nejprve si tedy upravte jídlo.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 2

  2 Odstraňte úchyt první krabice. Otevřete horní část krabice a držte otevřenou nádobu v jedné ruce. Opatrně vytáhněte jednu stranu držadla z krabice, dokud se neuvolní. To může vyžadovat trochu kroucení a otáčení, ale uvolní se to trochou přemlouvání.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 3

  3 Tento krok opakujte na druhé straně držadla. (Nebo nechte druhou stranu držadla na místě. Musíte být schopni krabici sbalit a rukojeť ji pomůže udržet na místě.)
 4. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 4

  4 Otočte box na první skládanou stranu. Měli byste vidět buď sponku, nebo klapky, které drží krabici pohromadě.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 5

  5 Vytáhněte jednu stranu přehybu (nebo sponky) od sebe a opatrně tuto stranu krabice otevřete.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte talíř z čínského jídla s sebou, krok 6

  6 Roztočte krabici dokola. Otevřete druhou stranu stejným způsobem, jako jste otevřeli druhou skládanou stranu krabice. Nyní máte rovný povrch nebo provizorní desku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nepokoušejte se, pokud jedete ve vozidle, pokud jíte z plné krabice.
 • Tuto desku vytvořte pouze tehdy, pokud pracujete na rovném povrchu.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Čínské jídlo v krabici na cesty

Populární Problémy

Rafael Nadal se ve druhém kole Australian Open 2019 utká s dalším Australanem.

Zjistěte, jak sledovat novou sérii FOX „The Prodigal Son“, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.

Jak vyměnit posuvné skleněné dveře za francouzské dveře. Výměna starých posuvných skleněných dveří za nové francouzské dveře je oblíbenou možností, jak aktualizovat domy a dát jim nový styl. Instalace francouzských dveří od nuly je velká práce, ale je to ...

Jak vycvičit své morče. Morčata, také známá jako kaviáre, jsou velmi inteligentní a lze je vycvičit k dodržování jednoduchých příkazů a triků. Https://www.livescience.com/50658-guinea-pig-facts.html Aby školení proběhlo hladce .. .

Jak zvětšit zadek. Touha po větším zadku je společným cílem a možná toho dosáhnete tvrdou prací a odhodláním. Zvětšení zadku vyžaduje čas a úsilí, ale můžete dosáhnout výsledků. Aby byl váš zadek větší, ...