Jak se rozhodnout, co chcete k narozeninám

Když se blíží vaše narozeniny, snadno vás ohromí výběr dárků. Jak tedy odpovíte, když vám zavolá babička a zeptá se vás, co chcete? Jedním ze způsobů je vytvořit seznam nápadů na dárky, které jsou pro vás a vaše zájmy. Pokud se snažíte rozhodnout, které dárky nejvíce toužíte, tento článek pro vás má několik návrhů!

Část 1 ze 4: Brainstorming nápady na dárky

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 1

  1 Myslete na své koníčky. Napište si pár věcí, které rádi děláte pro zábavu. Dále si zapište několik položek, které byste pro tento koníček použili. Vyberte si z tohoto seznamu ty, které se vám opravdu líbí, a přidejte je do svého seznamu přání. Zde je několik nápadů, jak začít:
  • Pokud rádi malujete nebo kreslíte, možná budete potřebovat nějaké nové grafitové tužky, štětce nebo barvy. Pokud provádíte olejomalbu, možná budete potřebovat také lněný olej nebo terpentýn. Být kreativní!
  • Pokud rádi projevujete podporu svému oblíbenému sportovnímu týmu, neomezujte se pouze na dresy, mikiny a čepice s logem svého oblíbeného týmu. Sportovní hra je skvělý způsob, jak ukázat podporu. Může to být také skvělý zážitek.
  • Pokud máte rádi hudbu, proč nemyslet na své oblíbené kapely? Jsou nějaká nová alba, která vyšla nebo která nemáte? A co plakáty nebo košile?
  • Pokud vás zajímají manga nebo komiksy, podívejte se, jestli do vaší oblíbené série nebyly přidány nějaké nové svazky. Pokud máte rádi anime, podívejte se, jaké nové akční figurky vám možná unikly.
  • Klikněte tady pro více nápadů na konkrétní dárky.


 2. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 2

  2 Zkuste si vzpomenout na něco zábavného, ​​co jste v minulosti dělali. Viděli jste nedávno muzikál, který se vám opravdu líbil? V době, kdy se blíží vaše narozeniny, se muzikál už nemusí hrát, ale může se vám líbit ještě jeden. Navštivte webové stránky divadelní společnosti a zjistěte, co se blíží a co vás zajímá. Vstupenky na představení, jako jsou opery, divadelní hry a muzikály, jsou skvělými a nezapomenutelnými dárky.
  • Pokud nemáte rádi divadlo, myslete na jiné věci, které vás bavily. Může to být sportovní hra, koncert nebo dokonce zábavní park. Klikněte tady pro další nápady na dárky na základě zkušeností.
 3. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 3

  3 Přemýšlejte o tom, co potřebujete. Někdy je snazší zjistit, co potřebujete, než se rozhodnout, co chcete. Zamyslete se nad uplynulými měsíci. Zeptejte se sami sebe, zda v jednom bodě skutečně něco potřebujete, ale nemáte. Zde je několik věcí, které můžete začít:
  • Pokud hodně vaříte, možná zjistíte, že některé vaše hrnce, pánve a další nádobí potřebují výměnu nebo aktualizaci. Můžete požádat o novou sadu nebo mixér. Pokud je vaše kuchyňské vybavení ve špičkovém stavu, zvažte místo toho nějaké exotické koření. Pokud máte zelený palec, mohla by se vám líbit sada na pěstování vlastních bylin. Získáte hrnce, půdu a několik oblíbených bylin na vaření, jako je bazalka, tymián a máta.
  • Pokud hrajete sport nebo hudbu, podívejte se, jestli vaše vybavení potřebuje aktualizaci nebo výměnu. Zařízení může být drahé a narozeniny jsou skvělou šancí na upgrade.
  • Pokud se vaše narozeniny blíží zimě, může být vhodné zkontrolovat, zda vám zimní oblečení stále sedí. Pokud ne, můžete požádat o novou bundu nebo šálu.
 4. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 4

  4 Procházejte obchody, weby a katalogy a získejte nápady. Máte oblíbený obchod, ve kterém rádi nakupujete? Navštivte jejich webové stránky a zjistěte, zda existuje něco nového, co vyšlo od poslední návštěvy. Někdy vám procházení obchodu, procházení katalogu nebo procházení webu může dát nějaké nápady.
  • Pokud máte volný víkend, zkuste navštívit místní nákupní centrum. Nezapomeňte si všímat všeho, co vás zajímá.
  reklama

Část 2 ze 4: Výběr fyzických položek jako dárků

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 5

  1 Pokud jste umělec, zvažte výtvarné potřeby nebo umělecké sady/soupravy. Je pravděpodobné, že by vás mohla zajímat více než jedna věc, jako je kresba, malování, a pletení. Může se také stát, že budete chtít cokoli a vše, co souvisí s vaším řemeslem. To může být snadno zdrcující. Aby se to nestalo, můžete vždy požádat o sadu nebo sadu. Obvykle obsahují vše, co potřebujete k dokončení jednoho nebo dvou projektů. To by také usnadnilo vašim přátelům a rodině nakupovat dárky; nebudou se muset starat o získání správných zásob nebo o vynechání důležitého. Zde je několik nápadů, jak začít:
  • Pokud máte rádi korálkování, může se vám líbit sada korálků. Většina bude mít vše, co potřebujete k vytvoření náhrdelníku, náušnic a náramku. Budou dodávány s korálkovým drátem, sponami a záhyby a korálky. Také by vás mohlo zajímat pořízení polymerové hlíny, abyste si mohli vyrobit vlastní korálky.
  • Pokud máte rádi kutily, může se vám líbit sada na výrobu mýdla nebo svíček. Můžete také požádat o dodávky pro základní kutilský projekt, jako je barva na tabuli, zednické nádoby, pytlovina, motouzy a štětce.
  • Pokud rádi kreslíte, můžete požádat o sadu tužek z grafitu nebo uhlí, skicář a knihu s návodem na kreslení. Tyto knihy se týkají téměř každého tématu, od lidí přes rostliny a stromy až po zvířata. Někteří se dokonce zaměřují na konkrétní zvířata, jako jsou ptáci, kočky, psi nebo koně. Pokud máte rádi fantasy stvoření, pak existují knihy o tom, jak kreslit mořské panny, víly, elfy a draky. Existují dokonce knihy o tom, jak kreslit anime.
  • Pokud rádi malujete, zvažte výtvarnou sadu. Mnoho obchodů s uměním a řemesly prodává sady, které jsou dodávány v dřevěných nebo kovových pouzdrech. Můžete je získat uměleckými akrylovými, olejovými nebo akvarelovými barvami. Některé sady mohou také obsahovat knihu jak malovat, nějaký umělecký papír nebo plátno.
  • Pokud máte rádi pletení nebo háčkování, nemusíte se omezovat jen na obyčejnou starou přízi. Dopřáli byste si nějakou vychytenější, dražší přízi s různými vlákny a texturami. Existuje také mnoho vzorníků, které by se vám mohly také líbit.
 2. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 6

  2 Přemýšlejte o příslušenství pro vaši elektroniku. Věci, jako jsou počítače, telefony a tablety, se neustále aktualizují a co je nového rok, bude příští rok staré a zastaralé. Příslušenství, jako jsou pouzdra a sluchátka, však nezestárne tak rychle a může vám vydržet mnohem déle. Zde je několik nápadů:
  • Pokud máte telefon nebo tablet, požádejte o ochranné pouzdro. Často mohou být přizpůsobeny vašemu jménu, designu nebo obrázku.
  • Sluchátka, reproduktory a další menší položky mohou vylepšit zařízení, které již máte.
  • Může se vám také líbit něco nostalgického, například nový gramofon pro přehrávání vaší sbírky rekordů.
 3. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 7

  3 Pokud máte rádi módu, podívejte se na šperky nebo doplňky. Šperky mohou být drahé, ale nemusí. Na uměleckých webech, jako je Etsy, a na řemeslných veletrzích můžete získat mnoho krásných, ručně vyráběných kousků. Prohlédněte si svoji sbírku šperků a zjistěte, zda něco, co byste si přáli k dokončení outfitu, jako je brož, náramek nebo náhrdelník. Pokud šperky nejsou vaší věcí, můžete vždy požádat o speciální klobouk nebo tašku. Zde je několik dalších nápadů pro vás:
  • Když žádáte o šperky, zvažte pořízení kompletní sady: náhrdelníku a odpovídajících náušnic.
  • Pokud již máte spoustu šperků, ale nemáte v nich nic, můžete místo toho požádat o šperkovnici.
  • Pokud jste muž, můžete kdykoli požádat o kravatu, manžetové knoflíčky nebo dokonce nové hodinky.
  • Pásy a peněženky mohou být skvělými dárky. Pokud je dostanete v kůži, můžete si je nechat upravit na míru; některé kůže mohou být opatřeny vzorem nebo písmeny.
 4. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 8

  4 Pokud se chcete rozmazlovat, mějte na paměti make -up, koupel a kosmetické výrobky. Nezapomeňte uvést své oblíbené barvy, odstíny a vůně, protože tyto mohou být osobní. Stejně jako šperky, make -up nezabere mnoho místa a lze jej použít téměř celý den. Zde je několik nápadů, jak začít:
  • Mnoho make -upových společností nabízí dárkové sady, které obsahují kosmetickou taštičku, oční stíny, rtěnku a tvářenku.
  • Koupelny a kosmetické obchody často nabízejí dárkové koše, které obsahují mléko a mýdlo. Některé dokonce obsahují věci jako bomby do koupele, soli a bubliny.
  • Pokud rádi používáte drahé zvlhčovače nebo parfémy, vaše narozeniny jsou skvělou příležitostí, jak o ně požádat.
 5. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 9

  5 Požádejte sportovní memorabilie na podporu svého oblíbeného týmu. Většina sportovních týmů má online dárkové obchody. Jsou skvělým místem, kde začít hledat. Pokud váš oblíbený tým hraje poblíž vašeho města kolem vašich narozenin, podívejte se, jestli můžete získat lístek na jejich hru. Zde je několik dalších nápadů:
  • Požádejte o dres, čepici nebo mikinu, kterou můžete nosit na hry, abyste ukázali svou podporu.
  • Pokud chcete na pracovišti ukázat svou podporu, zkuste místo toho hledat oblečení vhodné pro podnikání, například: kravatu, ponožky, manžetové knoflíčky nebo šálu.
  • Pokud rádi pořádáte večírky ke sledování, požádejte o věci jako tematickou mísu. Mohly by vaší párty dodat osobní nádech.
  • Můžete také požádat o položky, které vám umožní sportovat, například sportovní oblečení, specializované boty, rakety nebo míče.
 6. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 10

  6 Rozšiřte si obzory jako knihomol. Pokud máte oblíbeného autora nebo žánr, požádejte o nejnovější knihu ze série. Seznam bestsellerů New York Times vám pomůže najít nejoblíbenější knihy různých žánrů. Dejte dárci vědět, jaký je váš vkus. Možná si přečetl něco, co by vás bavilo. Zde je několik dalších nápadů:
  • Požádejte o čtečku elektronických knih; to vám umožní nosit všechny své oblíbené knihy, ať jste kdekoli.
  • Pokud již vlastníte elektronickou čtečku, požádejte o speciální kryt pro vaši čtečku. Můžete také požádat o dárkový certifikát, abyste si mohli koupit více elektronických knih.
  • Pokud máte oblíbenou knihu, podívejte se, jestli najdete plátěnou tašku na knihu nebo plakát s přebalem. Možná dokonce najdete potisk obalu knihy na košili, hrnku nebo dokonce podložce pod myš.
  • Pokud máte oblíbený citát o čtení nebo od oblíbeného autora, podívejte se online, zda je k dispozici na plakátu, hrnku nebo jiném předmětu.
 7. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 11

  7 Požádejte o hračky a hry, pokud jste dítě nebo dítě v srdci. Pokud již vlastníte několik figurek z určité sady, požádejte o další figurky, abyste mohli svoji sbírku dokončit. Pokud rádi hrajete hry, mohou se vám líbit stolní hry nebo karetní hry jako Uno, Clue nebo Apples to Apples.
  • Starší hráče mohou bavit strategické hry jako Ticket to Ride nebo společenské hry jako Cards Against Humanity.
  • Také by vás mohly zajímat modelové sady. Některé jsou jednoduché a vyžadují pouze spojení dílů dohromady. Není zahrnuto žádné lepidlo ani malování. Některé sady jsou pokročilejší; musíte díly slepit dohromady a namalovat. Můžete si koupit modely aut, letadel, lodí, helikoptér a motocyklů. Můžete si dokonce koupit vesmírné lodě z populárních sci -fi filmů, jako je např Hvězdné války a Star Trek.
 8. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 12

  8 Zajímejte se o svou geek stranu. Pokud máte rádi show, knižní série nebo videohry, můžete o ně požádat o zboží. Můžete například požádat o hůlku Harry Potter, postava nebo model od Pán prstenů nebo tričko z vaší oblíbené videohry. Můžete také přidat do své sbírky disků DVD nebo knih. Zde je několik dalších nápadů:
  • Fanoušci videoher si mohou užít a Minecraft batoh nebo pyžamo s Crest of Hyrule z Legenda o Zeldě.
  • Pokud rádi hrajete cosplay, můžete požádat o paruku nebo doplňky k dokončení vaší nejnovější práce. Můžete také požádat o dárkový poukaz do svého oblíbeného obchodu s textilem nebo uměním a řemesly, abyste si mohli koupit materiály pro svůj cosplay.
  • Požádejte o plakáty nebo akční figurky své oblíbené postavy, komiksu, filmu nebo videohry.
  • Pokud rádi čtete mangu, požádejte o nejnovější knihy ze série. Pokud máte rádi anime, požádejte o nejnovější epizody na DVD; některá studia také dělají filmy založené na seriálu.
  • Zvažte pořízení knihy s kresbou a konceptem z vaší oblíbené videohry, komiksu, mangy nebo anime.
 9. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 13

  9 Požádejte o ručně vyrobený dárek. Tyto dárky jsou často osobnější a speciální než dárky zakoupené v obchodě. Dané osobě může dokonce lichotit, že si myslíte, že její talent je hodný daru. Ručně vyráběné dárky jsou jedinečné a speciální a určitě vyniknou. Zde je několik věcí, o které byste mohli požádat:
  • Pokud znáte někoho, kdo rád plete, podívejte se, jestli je ochotný vám vyrobit šátek nebo čepici.
  • Pokud znáte někoho, kdo šije, podívejte se, jestli by vám nebyl ochoten vyrobit novou tašku.
  • Pokud někdo z vašich přátel rád vyrábí mýdla nebo svíčky, zkuste, zda by vám nemohli udělat sadu.
 10. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 14

  10 Požádejte o dárkový poukaz do svého oblíbeného obchodu. Někdy váš oblíbený obchod možná nenosí něco, co se vám momentálně líbí. Dárková karta vám umožní odložit peníze, které utratíte v daném obchodě, když najdete něco, co se vám líbí.
  • Někteří lidé neradi dávají dárkové karty. Pokud k tomu dojde, zeptejte se jich, jestli by s vámi nemohli jít do obchodu koupit ten speciální dárek, až přijde čas.
  reklama

Část 3 ze 4: Výběr zkušeností jako dárků

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 15

  1 Zeptejte se na cestu, pokud rádi cestujete. Pokud je rozpočet velký, můžete požádat o výlet na místo, kde jste nikdy nebyli. Pokud je rozpočet omezenější, požádejte o strávení dne s dárcem. Může to být tak jednoduché, jako jít na jídlo nebo do muzea ve vašem městě. Zde je několik dalších nápadů:
  • Navštivte jinou zemi nebo stát, do kterého jste vždy chtěli jít. Pokud nevíte, kam jít, můžete vždy zavřít oči a ukázat na místo na mapě. Otevřete oči a navštivte kamkoli, kam ukazuje váš prst.
  • Vydejte se na plavbu. Plavby vám také často umožňují vyplout na pevninu a cestovat; nejste vždy uvízlí na lodi.
  • Jít do parku. Může to být tak jednoduché jako váš místní park. Může to být také státní nebo národní park.
  • Jít kempovat. Mějte na paměti, že není dobré jít kempovat sami, takže byste mohli chtít vzít kamaráda nebo dva.
 2. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 16

  2 Pokud hledáte vzrušení, požádejte o něco aktivního. Podobně jako cestování i tyto druhy zkušeností vyžadují určité plánování. V mnoha případech budou také potřebovat nějaké vybavení. Lze je však kombinovat s cestováním. Pokud se například vydáte na tropický ostrov, můžete také zkusit potápění. Pokud se rozhodnete pro kempování, můžete také zkusit navštívit některé jeskyně nebo vyrazit na túru. Zde je několik dalších nápadů, které byste měli zvážit:
  • Bungee jumping
  • Jeskyně
  • Pěší turistika nebo turistika
  • Jízda na koni
  • Jízda na kajaku
  • Horolezectví
  • Potápění
 3. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 17

  3 Nechte se hýčkat výletem do lázní v den vašich narozenin. Mnoho lázní nabízí mimořádné speciální procedury, jako je efektní pedikúra doplněná solemi, oleji a extra dlouhá masáž. Pokud nemáte rádi pedikúru, může se vám hodit masáž nebo obličej s bahenní maskou. Ujistěte se, že si naplánujete schůzku předem, protože některá z populárnějších lázeňských center se rychle zaplní.
 4. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 18

  4 Podívejte se, jestli se můžete v den svých narozenin naučit nové dovednosti. Mnoho podniků nabízí dárkové certifikáty, aby se naučily nové dovednosti, jako je tanec, bojová umění, malování nebo zpracování dřeva. Můžete také zjistit, zda můžete strávit den učením se speciální dovednosti od člena rodiny. Vaši babičku možná potěší, když vás naučí péct dort nebo vařit oblíbené jídlo. A nejlepší na tom je, že můžete jíst, co uvaříte, až budete hotovi. Zde je několik dalších nápadů:
  • Pokud máte rádi korálkování, zdobení dortů, háčkování, pletení nebo malování, navštivte obchod s uměním a řemesly. Mnoho z nich nabízí kurzy v těchto oblastech.
  • Některá komunitní centra také nabízejí výuku v oblastech, jako je keramika, tkaní a hudba.
 5. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 19

  5 Požádejte o návštěvu muzea. Jsou to skvělé dárky pro ty, kteří mají rádi umění nebo historii. Mnoho muzeí je tematicky zaměřeno na určitý typ historie (například staroegyptské nebo středověké) nebo určitý druh umění (například asijské nebo francouzské impresionisty). Zamyslete se nad tím, co vás zajímá, a zjistěte, zda existuje muzeum, které by vaše zájmy představovalo.
  • Pokud vám nejde o historii nebo umění, mohla by vás zajímat sportovní nebo hudební síň slávy. Můžete také navštívit muzeum voskových figurín nebo muzeum, které se zaměřuje na technologie a inovace.
 6. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 20

  6 Pokud máte rádi divokou zvěř, navštivte akvárium nebo zoo. Většinu času musíte zaplatit pouze vstupné a můžete strávit tolik času, kolik chcete. Některé zoologické zahrady a akvária vám mohou za příplatek umožnit přiblížit se a seznámit se s některými zvířaty. Pokud vás to zajímá, navštivte webové stránky místní zoo nebo akvária a zjistěte, zda je to možné.
 7. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 21

  7 Pokud máte rádi hudbu nebo scénické umění, požádejte o lístek na koncert. Někdy mohou vzpomínky na událost přežít jakýkoli fyzický dar. Mnoho divadel a koncertních síní může mít také obchody se suvenýry, které prodávají plakáty, CD a košile, které si můžete koupit, abyste si tento zážitek ještě více zapamatovali.
  • Podívejte se, jestli vaše oblíbená kapela hraje blízko vás, a požádejte o lístek na jejich koncert. Zážitek můžete ještě více ozvláštnit tím, že požádáte o VIP vstupenku, abyste se mohli setkat se svými oblíbenými členy kapely a nechat je podepsat.
  • Pokud máte rádi klasickou hudbu, mohla by vás zajímat návštěva koncertu s živým orchestrem.
  • Pokud rádi zpíváte a tancujete, mohlo by vás bavit sledování muzikálu. Pokud máte rádi scénické umění, ale bez zpěvu nebo tance, zkuste místo toho hru.
 8. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 22

  8 Požádejte o vstupenku na konvenci anime nebo komiksu. Mějte však na paměti, že pokud je tato úmluva mimo město a pokud tam zůstanete přes noc, možná budete potřebovat ubytování. Mnoho hotelů, které konvence pořádají, nabízí speciální ceny pokojů.
  • Pokud anime nebo komiksy nejsou vaše věc, možná vás bude zajímat renesanční faire. Obvykle mají otevřeno pouze o víkendech, takže tam nemusíte zůstat přes noc. Jsou skvělým způsobem, jak se ponořit do historie a fantazie.
  • Pokud máte oblíbeného autora nebo ilustrátora, podívejte se, jestli ve vaší oblasti čte nebo podepisuje. Nejen, že se budete moci setkat s někým, koho zbožňujete, ale také můžete odejít s autogramem.
 9. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 23

  9 Oslavte své narozeniny večeří ve své oblíbené restauraci. Zážitek nemusí být vždy aktivní. Může to být také tak jednoduché, jako si užít dobré jídlo s přáteli a rodinou. Vyberte si restauraci, kterou milujete nebo do které jste vždy chtěli jít.
 10. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 24

  10 Požádejte o dar na své jméno. Někdy může dar dávat pocit větší odměny než dar přijímání. Zamyslete se nad některými věcmi, které vás nadchly, a zkuste najít organizaci, která to podporuje. Zde je několik nápadů:
  • Zvířata a příroda
  • Bezdomovec
  • Pomoc při katastrofách
  • Vzdělávání
  reklama

Část 4 ze 4: Zúžení seznamu přání

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám, krok 25

  1 Seznam výhod a nevýhod každého dárku. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika položkami, vytvořte si seznam pro a proti. U každé položky ve svém seznamu si zapište dobré i špatné věci. Vyberte položku, která má nejvíce výhod a nejméně nevýhod. Například bunda nemusí být příliš vzrušující, ale můžete ji nosit s mnoha různými outfity; v zimě vás také může zahřát.
 2. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 26

  2 Zamyslete se nad tím, co je pro vás nejdůležitější. Může to být škola, práce, sport nebo úplně něco jiného. Pokud je pro vás hraní sportů nejdůležitější, nové vybavení může být užitečnější než nová videohra - na kterou nemusíte mít čas hrát mezi tréninky.
 3. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 27

  3 Myslet dopředu. Někdy to, co chcete právě teď, nemusí být to, co budete chtít (nebo použít) později na cestě. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika položkami, zkuste si představit svůj život bez každé z těchto položek o několik měsíců později. Vyberte si položku, kterou budete i nadále používat, nebo vás stále bude zajímat, před těmi, jejichž novost bude mizet.
  • Můžete si také zkusit představit, jaké by to bylo, kdybyste jeden z těchto dárků nedostali. Vyberte si ten, který by vás nejvíce rozrušil, kdybyste ho nedostali.
 4. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 28

  4 Mějte na paměti rozpočet lidí. Ne každý může být schopen utratit spoustu peněz za dárek. Pokud chcete něco velmi drahého, zkuste před zveřejněním seznamu přání požádat osobu o rozpočet. Pokud požádáte o něco, co si ten člověk nemůže dovolit, může se cítit trapně. Zde jsou některé další možnosti:
  • Pokud jste příliš stydliví, abyste požádali o rozpočet, dejte si na seznam přání pár drahých a levných věcí. To umožní lidem nakupovat to, co je v jejich rozpočtu.
  • Požádejte o skupinový dárek. To umožní každému ve vaší rodině nebo kruhu přátel čipovat, až přijde čas koupit ten drahý dárek.
  • Požádejte o dárek, který se zdvojnásobí při jiné příležitosti. Pokud máte například narozeniny v zimě, můžete požádat o dárek, který je zároveň narozeninovým i vánočním dárkem
  • Nabídněte, že si část zaplatíte sami. Kombinace vašich a jejich peněz vám možná umožní získat něco drahého, co opravdu chcete.
 5. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 29

  5 Nechte někoho jiného rozhodnout za vás. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma nebo třemi věcmi, požádejte někoho jiného, ​​aby vám vybral. Dejte této osobě seznam a řekněte mu, aby si vybral jednu položku z tohoto seznamu. Někteří lidé mohou dokonce upřednostňovat výběr dárku pro vás.
 6. Obrázek s názvem Rozhodněte se, co chcete k narozeninám Krok 30

  6 Přemýšlejte o tom, co chcete, nad tím, co se od vás očekává. Pokud se pokusíte splnit očekávání ostatních, skončíte ve stresu. Můžete také skončit tak, že nedostanete něco, co jste opravdu chtěli.
  • Pokud je výlet na pláž tím, co by vám opravdu udělalo radost, dejte vědět své rodině. K narozeninám nemusíte vybírat drahý dárek, jen proto, že to dělají všichni vaši přátelé.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Na co se ptám, pokud jsem v jádru stále dítě, ale ve 12? To je v pořádku! Jsi ještě dítě, ještě ne teenager. Užijte si tuto fázi. Požádejte o cokoli, co chcete k narozeninám (v rozumných mezích), i když to vypadá nezralé. Bavte se!
 • Otázka Co mám dělat, když mám obavy, protože moje rodina má rozpočet, ale vždy se mi snaží dát to nejlepší? Řekněte jim, že je to v pořádku, pokud nemají dost peněz na obrovský dárek, a zeptejte se jich, jestli by vás mohli vzít na volnou pláž nebo na výlet, pokud je léto. Pokud je to v zimě, můžete všichni sledovat film podle vašeho výběru, s výběrem občerstvení. Můžete také být opravdu kreativní a požádat o laskavost, například když vám rodinný příslušník vypere prádlo nebo se bude věnovat narozeninám.
 • Otázka Co mám dělat k 10. narozeninám, setkat se s přáteli nebo si odpočinout s rodinou? Ethan G. Chill with your family at your birthday, and might hang out with your friends a next day or the weekend before or after your birthday.
 • Otázka Je v pořádku požádat o drahé věci pro moji sladkou šestnáctku? Je to v pořádku, pokud je to v rozpočtu lidí, od kterých se ptáte. Obecně je však nejlepší zůstat pokorní a požádat o věci, které opravdu potřebujete. Také ne všechny skvělé produkty jsou drahé - existuje mnoho levnějších alternativ k produktům, které fungují stejně dobře jako ty dražší, ne -li lepší.
 • Otázka Jaké je maximální množství věcí na seznam? Do seznamu můžete vložit tolik věcí, kolik chcete, ale neznamená to, že je dostanete.
 • Otázka Co když mi někdo nabídne koupit dárek, ale všechny věci, které chci, jsou drahé? Můžete požádat o nějaké peníze na věc, kterou chcete, a jakmile nasbíráte dostatek peněz, můžete si ji koupit sami. Nebo můžete myslet na něco méně drahého, co by vám ten člověk mohl koupit.
 • Otázka Na co se ptám, když má rodina momentálně málo peněz? Možná požádejte o jízdu autem, návštěvu pláže nebo výlet do místních lesů. Trávit čas společně je mnohem lepší než hromadit více věcí.
 • Otázka Je vhodné žádat o peníze? Ano, je to v pořádku, ale někteří lidé neradi dávají peníze, takže je dobré mít pro tyto lidi několik záložních dárků. Nebo požádejte o dárkový poukaz - je to jako peníze, ale osobnější, takže lidé mohou být ochotnější to dát.
 • Otázka Můžete mi navrhnout věci, které bych mohl udělat ke svým 14. narozeninám? Pokud máte narozeniny v létě, pak mohou být piknikové večírky a plážové večírky zábavné, stejně jako koupání nebo jen přespání. Můžete se zaměřit na přespání, takže každý přijde oblečený určitým způsobem nebo dá tematický dárek. Zajímavé hry lze nalézt po celém internetu. Opravdu zábavná hra je, když máte zavázané oči a musíte velkou lžící přesouvat vatové kuličky z jedné misky do druhé; to je legrační, protože ten člověk nedokáže říct, jestli nosí vatový míček, nebo ne.
 • Otázka Co když mám narozeniny ve velmi krátkém čase, ale já jsem si to, co chci, myslím, a začínám být ve stresu? Nestresujte se získáváním dárků. Začněte hned myslet na to, co chcete.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nezapomeňte si vytvořit seznam přání. Jakmile získáte další nápady na dárky, napište si je do sešitu. K vytvoření seznamu přání můžete také použít internet. Mnoho nákupních webů má možnost seznamu přání; můžete do seznamu přání přidat věci, které se vám líbí, a poté poslat odkaz svým přátelům a rodině.
 • Při zkoumání daru vyhledejte věci jako „nejlepší _______“ nebo „nejtrvanlivější ________ pod [cena]“. Vyhledejte také rady ohledně nákupu na fórech věnovaných tomu, co hledáte.
 • Tyto kroky lze použít na jiný svátek dávání dárků, jako jsou Vánoce!
 • Zkuste akvarelové tužky, enkaustický vosk nebo látku. Zkoumejte různé druhy zásob.
 • Když jdete do obchodů, dávejte pozor na něco, co jste chtěli, ale v tu chvíli jste to nemohli mít. Pomůže, pokud jsi opravdu zaražený !!!
 • Nikdy nepište obrovský seznam; pokud uděláte kratší, je větší pravděpodobnost, že dostanete to, co chcete. Zkuste svůj seznam omezit.
 • Zamyslete se nad věcmi, které lidé dostali k narozeninám a které jste opravdu chtěli. Požádejte o to k narozeninám.
 • Pokud něco sbíráte, například akční figurky, požádejte o doplnění své sbírky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nečekejte na poslední chvíli. Čím déle budete čekat, tím méně času budou muset vaši přátelé a rodina nakupovat dárky pro vás. Někdy se věci, které chcete, mohou prodat, než se rozhodnete. Zkuste svůj seznam přání zveřejnit brzy. Vaši přátelé a rodina tak budou mít více času na plánování nákupů a získání toho, co chcete.
 • Vraťte se zpět do svého seznamu, pokud jste se dostali na začátku roku. To, co jste chtěli před několika měsíci, vás už nemusí zajímat.
 • Pokud něco chcete, netlačte na lidi, aby si to koupili, zvlášť pokud je to drahé. Možná si to nemohou dovolit nebo vám již koupili dárek. Při žádosti o dárek buďte realističtí.
reklama

Populární Problémy

Purdue se ve čtvrtek setká s Old Dominion v prvním kole turnaje NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos.

Lindsey Vonnová je velkou fanynkou Rogera Federera a nedávno prohlásila, že je důvodem, proč sleduje tenis. Vonn také vyjádřil naději, že Federer se vrátí na kurt brzy poté, co byl téměř rok mimo hru.

Hackovaní pytli se ještě nedostali na olympiádu, ale to můžete změnit. Začněte tím, že si vyrobíte vlastní tréninkové vybavení. Zde je několik snadných způsobů, jak vyrobit hacky z domácích materiálů nebo ze základních řemeslných potřeb. Použijte to pro ...

Chtěli jste někdy vypadat jako L, jedna z nejpopulárnějších postav z anime 'Death Note', nebo cosplay jako on? Získáte tak pár tipů pro svůj cosplay. Kupte si černou paruku - je to nejdůležitější část. Budete muset udělat ...

Jak oddělit alkohol a vodu. Proces oddělování alkoholu z vody lze provádět několika různými způsoby. Nejznámější metodou je zahřívání smíchané kapaliny. Protože alkohol má nižší teplotu varu než ...

Spoluvedoucí AAC Houston absolvují v sobotu náročný test proti UCF. Takto můžete hru sledovat.