Jak se oblékat jako hippie

Ať už se chystáte na kostýmní večírek nebo měníte styl, vypadat jako hippie ve skutečnosti není tak těžké; koneckonců, jedním z principů být hippie je, že přirozenost je krásná - a že vaše oblečení hippie je příležitostí vyjádřit se, ne zlepšit vy sám. Chcete -li se obléknout jako hippie, vyzkoušejte následující doporučení.

Metoda 1 z 5: Hippie-fying od pasu nahoru

 1. Obrázek s názvem Oblečte se jako hippie Krok 1

  1 Noste použité oblečení. Nakupujte ve spořitelnách , bleší trhy, a kdykoli je to možné, prodej v garáži. Ačkoli na jiných místech (jako jsou obchody New Age a eBay) najdete vybavení navržené tak, aby vypadalo „hippie“, hlavním smyslem hippie módy bylo přestat kupovat to, co velké korporace prodávaly ve prospěch použitého oblečení, které bylo zakoupeno na místě.
  • Mnoho hippies je do šití a další ruční práce; pokud si umíte vyrobit vlastní oblečení, je to ještě lepší. Při výrobě vlastního oblečení je trochu úsilí dlouhá cesta; něco, co jste vyrobili, vám přináší mnohem větší kredit než něco, co bylo anonymně zakoupeno od někoho jiného.


 2. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 2

  2 Vyberte si volné, pohodlné a přírodní topy. Jednoduché tričko bude fungovat, pokud máte další doplňky k oblékání, ale zkuste se rozhodnout pro vybledlá, stará nebo použitá trička. (Pokud jste žena, noste měkkou bavlněnou podprsenku-bez podprsenky nebo vycpávky-nebo nenoste podprsenku vůbec.) Bokovky do značné míry tvrdili ironická a retro trička, ale to neznamená, že nemůžete také fušovat. Pokud však chcete rozvětvit, existují další možnosti, které můžete vyzkoušet:
  • Začlenit vázané barvou vrcholy do vašeho repertoáru. Jistě, asi by se neměly nosit každý den, ale jednou za čas jsou skvělou alternativou.
  • Dashikis mohou do jinak fádního outfitu přidat krásné barvy a kmenové vzory.
  • Indie je dalším zdrojem inspirace hippie oblečením.
  • Pěkné rolnické halenky s dlouhým rukávem jsou obzvláště oblíbenou volbou mezi hippies, protože jsou stylové, aniž by byly náročné.
 3. Obrázek s názvem Oblečte se jako hippie Krok 3

  3 Vyzkoušejte vestu. Vesta je skvělá volba pro doplnění dalších topů. V 60. letech, na vrcholu hippiedomu, byla semišová okrajová vesta klasickou volbou pro muže i ženy. Mnoho říká „hippie“, ale toto křičí 'hippie.' Alternativně by měla fungovat jakákoli paleta vest:
  • Dlouhé vs. krátké
  • Barevné vs. jednobarevné
  • Volné vs. těsné
  • Květinový
  • Korálkové
 4. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 4

  4 Pečlivě si vyberte svůj typ bundy. Přestože je vintage džínová bunda klasická hippie, existují další možnosti, pokud chcete věci okořenit. Pokud má korálky, výšivku nebo vzorovaný lem, jděte do toho. Kůže, semiš, ovčí kůže nebo dokonce kožešina (ačkoli pokud jste hippie s vědomím zvířat, možná se budete chtít vyhýbat), to vše je férová hra. V některých situacích by mohla být vhodná i armádní bunda, i když někteří hipisáci si mohli oblečení nesprávně vyložit. Mohli byste na něj vyšít mírumilovná hesla, aby byly vaše záměry jasné.
  • Mikiny, přestože jsou pohodlné, nejsou obecně považovány za materiál hippie. Můžete je nosit ve špetce, ale nespoléhejte na ně.
  • Obecně se držte starších bund. Novější trička lze vyrobit tak, aby se vešla do hippie šatníku, ale novější bundy je těžké začlenit.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 Kvíz

Jaký typ bundy můžete začlenit poté, co ji upravíte?

Novější bundy.

Ani náhodou! Novější bundy nejsou součástí typického hippie šatníku. Určitě můžete nosit kabát novějšího stylu, ale ostatní hippies to možná nevidí jako hippie oblečení. Vyberte jinou odpověď!

Mikiny s kapucí

Ne tak docela! Mikiny do stylu hippie oblečení vůbec nezapadají. Pokud je to možné, neměli byste nosit mikiny. Existuje lepší možnost!

Armádní bundy.

Pěkný! Armádní bundy můžete začlenit do svého hippie šatníku poté, co je upravíte nášivkami nebo výšivkami. Nezměněné armádní bundy mohou být pro ostatní hippies matoucí. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

kvalitní tenisové rakety

Metoda 2 z 5: Hippie-fying od pasu dolů

 1. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 5

  1 Jděte na džínové dna. Vybledlé, roztrhané nebo našité džíny budou fungovat, pokud je zbytek oblečení dostatečně hippie, ale svatým grálem hippie dna není nikdo jiný než džínové dna. Muži i ženy je nosili; jsou základem hippie kultury.
  • Vyšívejte na znamení zvonu míru.
  • Džínové, manšestrové nebo vzorované kalhoty budou fungovat tak dlouho, dokud budou mít ve spodní části charakteristický hippie nádech. Ve skutečnosti by to mohla být dobrá alternativa k vašim nejlepším párům džínových spodků.
  • Máte v tomto věku hubených džín potíže s hledáním zvonu? Zde je návod, jak na to proměňte džíny v zvonové kalhoty .
 2. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 6

  2 Pořiďte si džínové šortky, zvláště pokud jsou roztrhané nebo roztrhané. Nebo ještě lépe, rehabilitujte své staré tím, že je roztrhnete, roztrhnete nebo roztrhnete (i když to není nezbytně nutné). Pokud jste muž, změňte své staré džíny na cutoffy. Pokud jste žena, zkuste své staré džíny proměnit v krátké šortky.
  • Opravdu, čím výstřednější, tím lepší, zvláště pokud jsi frajer. Opravdu vám nejde o to, aby vaše oblečení bylo nedotčené a přitisknuté.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 7

  3 Využijte své možnosti, pokud jste dáma. Je mnohem víc, co můžete udělat s dny jako žena. Využijte toho! Pokud to počasí dovolí, máte mnoho možností. Zvážit:
  • Volné, plynulé sukně (myslím v cikánském stylu)
  • Šaty jako tuniky nebo letní šaty
  • Dokonce i mini nebo mikro sukně (zvláště pokud jsou spárovány s botami nad kolena).
  • Mnoho hippie mužů nosilo róbu nebo dokonce sukně. Existují sukně vyrobené speciálně pro muže. Nebojte se nosit to, co je správné, bez ohledu na pohlaví.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 Kvíz

Pravda nebo nepravda: Muži by měli nosit pouze zvonové kalhoty a krátké kalhoty.

Skutečný

Ani náhodou! Pro muže existují i ​​jiné možnosti než jen zvonové kalhoty a výstřižky. Někteří lidé se rozhodnou nosit sukně navržené speciálně pro muže. Nebojte se experimentovat se svým hippie stylem. Zkus to znovu...

Nepravdivé

Ano! Některé společnosti vyrábějí sukně vysloveně určené pro muže. Když se oblékáte jako hippie, můžete s oblečením experimentovat mnoha různými způsoby. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 3 z 5: Výběr obuvi

 1. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 8

  1 Vyberte si správný druh sandálu nebo žabky. Ačkoli se hippie snažili jít naboso, často nosili ploché sandály, když to nebylo praktické. Koneckonců, žádná košile, žádné boty, žádná služba.
  • Sandály nejčastěji spojené s hippies jsou Birkenstocks. Mají korkové dno a kožený svrchní materiál.
  • Zkuste také kožené žabky. Snadno se oblékají i svlékají a skvěle vypadají k šatům a sukním.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 9

  2 Vyzkoušejte nějaké hippie boty. Zvláště v chladnějším počasí, nebo pokud chcete obléknout svůj outfit, můžete vyzkoušet nějaké kozačky. Hippie boty jsou obecně semišové nebo kožené a téměř by se mohly dostat do bot ve špetce.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 10

  3 Vězte, že mnoho hippies také nosí mokasíny . Jakýkoli styl mokasínů bude fungovat, ale měly by být pohodlné. Mnoho mokasínů bude mít na částech boty korálkovou úpravu. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Jaká je nejběžnější možnost obuvi pro hippies?

V semišových botách.

Ani náhodou! Semišové boty jsou oblíbené a díky mnoha různým outfitům mohou vypadat roztomile. Semišové boty však nejsou nejběžnější ani nejoblíbenější možností obuvi pro hippies. Vyberte jinou odpověď!

Nošení mokasínů

Nepřesně! Hippie často nosí mokasíny, ale nejsou nejběžnější možností obuvi. Zkuste experimentovat s korálkovými mokasíny pro klasičtější vzhled. Vyberte jinou odpověď!

Jít naboso.

Ano! V šedesátých letech byla nejběžnější věcí, kterou hippies nosili na nohou, nic, což z ní dělalo historicky nejpřesnější možnost obuvi i v dnešní době. Původní hippies se rozhodli jít naboso, kdykoli to bylo možné, učinit prohlášení. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 4 z 5: Doplněk vašeho vzhledu

 1. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 11

  1 Nasaďte si vybrané ručně vyráběné šperky. Bonusové body hippie, pokud si vytvoříte vlastní. Vidět naše články o výrobě šperků . Vyzkoušejte následující šperky pro příchuť hippie:
  • Náhrdelníky s dlouhými korálky a makramé
  • Přírodní kameny
  • Mušle
  • Mírová kouzla
  • Velké náušnice inspirované etnikem
 2. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 12

  2 Vyberte si opasek. Pěkně by fungoval široký kožený opasek, opasek se symbolem míru nebo řetízkový pás. Cokoli, co říká DIY nebo vintage, do značné míry jde.
  • Pokud jste velmi kutilský typ, lze jednoduchou tkaničku zavázat přes poutka na opasek a poté zapnout na mašličkový uzel. Je to skvělý trik, který používají většinou hippie muži, kteří si nechtějí koupit pásek, ale přesto chtějí podporu na kalhotách.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 13

  3 Pokud vám nevadí měnit oblečení, přidejte třásně. Ve skutečnosti přidejte třásně ke všemu, s čím se můžete dostat. Tenkrát se to dělalo u kalhot, košil, vest, bund nebo čehokoli jiného, ​​co by bylo možné lemovat.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 14

  4 Vyšívat oblečení a namaluj si obličej. Vyšívejte pestrobarevné květiny, hvězdy, ptáky a slogany jako „láska“ a „mír“ na oblečení. V rámci protiválečného hnutí jsou oblíbené také nášivky, kolíky a vzory na americké vlajce. Pro slavnostní příležitosti se ozdobte obličejová barva .
 5. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 15

  5 Plácnutí na některých kotnících. Budete slyšet přicházet na míle daleko, ale bože, dangit, budete autentičtí (zejména pro ženy). Předchůdce tichého kotníku, zvonky u kotníků byly právě to - zvony kolem kotníků. Zní to zábavně!
 6. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 16

  6 Vsaďte na babiččiny brýle nebo stínítka. 50. léta měla ty tlusté brýle s černým obroučkem (nebo počkat, mluvíme o dnešních hipsterech?) A tento trend měl malé brýle s půlměsíční babičkou. Pokud se historie opakuje, tyto budou další!
  • Zábavné sluneční brýle, myslím, že zabarvené specifikace Johna Lennona. Znáte ten druh. Hippie se příliš nestarali o periferní vidění!
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 4 Kvíz

Jak můžete svůj outfit doplnit opaskem?

Kupte si široký kožený opasek.

Téměř! Jednoduché, široké kožené opasky jsou skvělým doplňkem vašeho hippie šatníku. Ve většině obchodů s oblečením si můžete koupit obyčejné opasky a budou vypadat jako konvenční hippie pás. To je pravda, ale existují i ​​jiné způsoby, jak nosit opasek. Existuje lepší možnost!

Použijte lano uvázané v uzlu.

Částečně máš pravdu! Někteří hippies šli jednoduše a uvázali si lano kolem kalhot, aby je udrželi. Používání lana je také typ prohlášení o konzumerismu. I když je to správné, existují další způsoby, jak doplnit příslušenství pomocí pásu. Existuje lepší možnost!

Najděte vinobraní v obchodě se šetrností.

Nemýlíte se, ale existuje lepší odpověď! Nakupování ve spořitelnách je skvělý způsob, jak najít vintage hippie oblečení. Použijte opasek v obchodě, abyste si doplnili jakékoli oblečení. Existuje lepší možnost!

Vše výše uvedené.

To je správně! Pás můžete použít k jakémukoli z těchto způsobů, jak změnit své hippie oblečení. Zkuste něco jednoduchého, jako je lano, abyste udělali prohlášení, nebo nakupujte vintage a použijte něco jedinečného na opasek. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 5 z 5: S hippie vlasy a make-upem

 1. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 17

  1 Nechte si narůst vlasy. Ať už jste muž nebo žena, dlouhé vlasy jsou normou. Je to hlavně proto, že se nebudete obtěžovat s tím, že to budete řezat! Mělo by to být čisté (stále se koupete!), Ale nemusí to být nic jiného.
  • `` Uměle rozcuchaný '' je jednoznačný vzhled, který byste mohli vytáhnout jako hippie. Ať už je vašim folikulům cokoli přirozené, je to, jak byste měli mop houpat.
  • Muži - nechejte si narůst i vousy.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 18

  2 Noste čelenku. Čelenku noste vodorovně přes čelo, nikoli svisle přes vlasy, a doplňte ji květinou (klasická je sedmikráska).
  • Pokud chcete mít ve vlasech pírko trvaleji - nebo se vám jen nelíbí myšlenka zabít květinu, aby vám ozdobila vlasy - podívejte se na sponku na květiny, kterou si můžete dát do vlasů spolu s čelenkou.
  • Pokud nemůžete najít čelenku, vytvořte si vlastní pomocí provázku. Zkuste pro svůj provázek najít pružnou látku; bavlněná nebo jiná, nepružná šňůra začne bolet a při delším nošení může zanechat stopu na čele.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 19

  3 Upravte si vlasy na minimum. Nechte vlasy dlouhé, volné a bezúdržbové. Nedávejte do něj žádné chemikálie. Čím méně jej stylizujete, tím lépe. Pokud jste muž, nechte své vousy ochablé a neupravené.
  • Pokud potřebujete vlasy svázat, dejte je do nízkého culíku, dvou nízkých culíků nebo prýmek .
 4. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 20

  4 Zvažte pořízení dredy pokud si myslíte, že byste se s nimi mohli vypořádat. Získat dredy je notoricky obtížné, ale rozhodně stojí za to, pokud si myslíte, že je můžete stáhnout. Jsou to práce lásky.
  • Jsou a semipermanentní práce lásky, takže se ujistěte, že jste odhodláni, než se vydáte na skok.
 5. Obrázek s názvem Šaty jako hippie Krok 21

  5 Make-up omezte na minimum. U žen choďte prakticky holá. Trochu černého kohlu, který obkreslí vaše oči, je v pořádku, ale ne o moc víc. Drž se dál od rtěnky a jakéhokoli pobuřujícího, zjevného zbarvení. Přece jen jsi dítě země. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 5 Kvíz

Jak často byste si měli stříhat a upravovat vlasy?

Každých 6 až 8 týdnů.

Zkus to znovu! Většina hippies si vlasy nestříhá tak často, jako každých 6 až 8 týdnů. Jak si střiháte a upravujete vlasy jako hippie, je důležitou součástí životního stylu a vzhledu. Vyberte jinou odpověď!

Jak často chcete.

Ani náhodou! Hippie si vlasy nestříhá příliš často. Životní styl vyžaduje dlouhé vlasy. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

vylepšit svou tenisovou hru
Tak zřídka, jak jen můžete.

Opravit! Většina hippies si stříhá vlasy jen zřídka, a tak si je nechává dlouhé. Jdou na umělecky rozcuchaný vzhled. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Udržujte veškerou péči přirozenou a bez vůně. Pokud nosíte parfém, udělejte z něj esenciální olej, jako je pačuli, jasmín nebo santalové dřevo.
 • Hippie často nosí symboly, šperky a oblečení inspirované indiánskými styly.
 • Zdůrazněte světlé barvy, které se nosily jako óda na psychedelické drogy, a květinové vzory, které byly důležité kvůli pohybu zpět do země. Obecně dávejte přednost přírodním vláknům, jako je bavlna, vlna a kůže. Vyhýbejte se syntetice, jak jen můžete.
 • Na scéně Haight-Ashbury většina hippies nosila běžnější oblečení pro každodenní vzhled a šetřila extravagantní kostýmy na festivaly, pouliční tance atd. Ale to byla také věc osobní volby. Podívejte se na dobové filmy hippie scény na YouTube a získejte nápady.
 • Docházelo k dílčímu pohybu romantických hippies, kteří měli nařasené košile, sametové bundy a kalhoty, šaty nebo róby (chlapi také!), Vyšívané vesty a další věci z 19. století. Podívejte se na obrázky zpěváka Donovana z jeho období „Dárek z květiny do zahrady“. David Crosby často nosil úchvatnou pelerínu a klobouk, Melanie Safka dlouhé kaftany a básník Richard Brautigan měl vždy velký klobouk a anachronický knír. Slavná návrhářka Thea Porter ve skutečnosti vymyslela krásné styly pro Pink Floyd a další hippie hudebníky na základě Pán prstenů a další fantastické příběhy, které pak zkopírovali fanoušci těchto umělců. Pokud vás to zajímá, hledejte takové věci v obchodech s použitým oblečením nebo si prohledejte některé své nálezy ve spořitelnách.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak vyrobit trofej. Trofeje jsou skvělým způsobem, jak učinit vaši akci nezapomenutelnější, zvláště pokud probíhá soutěž a výhra. Místo nákupu obyčejné trofeje z obchodu byste si však mohli vytvořit vlastní pomocí ...

BTS bude uveden v nejnovějším speciálu „MTV Unplugged“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Ať už se vám nepodařilo najít pár v barvě, která se vám líbí, nebo chcete jen přejít na módnější vzhled, barvení starých semišových bot je šetrnou alternativou k jejich vyhození. Může to znít jako ambiciózní projekt, ale je to ...

Rýže Arborio je krémová a chutná a je velmi snadné ji připravit doma v rýžovaru. Můžete jej také uvařit na varné desce s kuřecím vývarem a parmazánem a připravit tak rizoto s chutí do úst. Nebo ji můžete použít k výrobě rýže ...

Průvodce, jak sledovat předsezónní hru Lions vs Steelers online, pokud nemáte kabel, s možnostmi pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.