Jak streamovat Brother Bear 2: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte Brother Bear 2 hned

Medvěd bratr 2 je pokračování Disney Bratr medvěd, který byl vydán přímo na video 29. srpna 2006. Příběh začíná pouhými měsíci po skončení prvního filmu a začíná tím, že Kenai (vyjádřený Patrick Dempsey) žije jako medvěd Kodiak se svým nevlastním bratrem Kodou (vyjádřený Jeremy Suarezem) ). Když se Kenai právě probudil ze zimního spánku, zjistil, že ho trápí vzpomínka na jeho kamarádku z dětství Nitu (vyjádřenou Mandy Moore). Kenai zachránil Nitu před lety před utonutím, když byl člověkem, a dal jí amulet, který je spojil na celý život.Toto pouto bohužel zasahuje do Nitina plánu vdát se za Atku (vyjádřený Jeff Bennett), a tak vyhledá Kenaiho a požádá ho, aby se k ní připojil na cestě. Jejich shledání připomíná Kenaiovi, jaké to bylo být člověkem, a zvažuje, zda by se nechtěl změnit zpět. Děj, který režíroval Ben Gluck a napsal Rich Burns, je považován za New Age, protože se točí kolem indiánského kmene na pacifickém severozápadě. Nastaveno před tisíci lety, Medvěd bratr 2 streamování je nyní k dispozici online.

Pokud jste viděli originál, určitě se budete chtít podívat Medvěd bratr 2 online a zjistěte, co se stane s vašimi oblíbenými postavami. Zde je návod, jak streamovat Medvěd bratr 2 právě teď:

Jak streamovat „Brother Bear 2“ - exkluzivně na Disney+

Medvěd bratr 2 je jedním z mnoha animovaných filmů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Medvěd bratr 2 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

nejlepší gumičky na tenisový loket
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Brother Bear 2 ″
  5. 5. Klepněte na Brother Bear 2
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Brother Bear 2“: Přehled

Datum vydání: 29. srpna 2006
Tvůrci: Rich Burns
Ředitel:
Ben Gluck
V hlavních rolích:
Patrick Dempsey, Jeremy Suarez, Mandy Moore a Rick Moranis
Hodnocení:
G
Synopse:
Spojeni amuletem, Kenai a Nita se musí znovu sejít a vydat se na společnou cestu, aby prolomili své pouto, aby se Nita mohla vdát.

kde se hraje tenis

Jak dlouho je „Brother Bear 2“?

[Jak dlouhá je divadelní verze filmu]


Děj „Bratr medvěd 2“

Kenai (Dempsey) se probouzí ze zimního spánku, ale znepokojují ji myšlenky na kamarádku z dětství Nitu (Moore). Kenai je neznámý, je to Nitin svatební den. Bouře seslaná duchy je vnímána jako špatné znamení a Nita se rozhodne odložit. Jde za šamanem, který ji informuje, že amulet vytvořil tak silné pouto mezi ní a Kenai, že se nemůže vdát, dokud není amulet zničen. Aby to udělala, musí najít Kenai, cestovat do Hokani Falls a spálit amulet v předvečer rovnodennosti. Šaman dává Nitě schopnost komunikovat se zvířaty a pošle ji pryč.

Nita najde Kenai se svým nevlastním bratrem Kodou (Suarez) a vysvětlí jim, proč potřebuje zničit amulet. Po nějakém přesvědčování Kenai souhlasí, že pomůže Nitě na její cestě. Na jejich cestě se ho Nita zeptá, jestli mu někdy chybí být člověkem. Tajně mu chybí jeho společnost, ale rozhodne se, že mu to neřekne. Koda zaslechne jejich rozhovor a obává se, že ho Kenai opustí.

Poté, co dorazí k vodopádům Hokani a spálí amulet, Kenai již nemůže komunikovat se zvířaty. Neochotně se loučí a míří zpět do své vesnice s úmyslem vdát se. Kenai po sobě zanechává smíšené pocity a nakonec si uvědomí, že je do Nity zamilovaný. Koda si myslí, že Kenai by byl šťastnější, kdyby se proměnil zpět v člověka, a proto požádá svou matku v duchovní zemi, aby ho změnila zpět, než se vydá za Nitou.

Jakmile se Kenai dozví, kam Koda odešel, rychle ho následuje ve strachu, že ho vesničané zabijí. Po příjezdu do vesnice se Kenai dostane do boje s Atkou. Duchové se zapojí a Nita se nakonec rozhodne proměnit v medvěda. Ona a Kenai jsou pak oddáni s Koda po jejich boku.

jak dostat zápach plísně z tenisek

Hraje: „Brother Bear 2“

Když streamujete Medvěd bratr 2 online očekáváte návrat některých vašich oblíbených postav z originálu.

PATRICK DEMPSEY jako KENAI

Herec Patrick Dempsey nahradil Joaquina Phoenixe jako hlas Kenai v Medvěd bratr 2. Dempsey je nejlépe známý pro jeho roli jako Dr. Derek Shepherd Šedá anatomie stejně jako v romantických komediích jako Očarovaná, dítě Bridget Joneové, a Sladký domov - Alabama.

MANDY MOORE jako NITA

Zpěvačka a herečka Mandy Moore je hlasem za Nitou. Jako bývalá popová hvězda se Moore přeměnila na herectví hraním ve filmu Procházka k zapamatování . Nyní je nejlépe známá pro svou roli v To jsme my, a také se objevil v několika filmech, jako je 47 metrů dolů, protože jsem to řekl , a Licence do st .

JEREMY SUAREZ jako KODA

Jeremy Suarez je dětský herec, který je hlasem Kody. Do Hollywoodu se dostal ve velkém filmovém filmu Jerry Maguire. Suarez propůjčil svůj hlas mnoha show, včetně Hej Arnolde !, King of the Hill, a Tlustý Albert.


Písně a soundtrack „Brother Bear 2“

The Medvěd bratr 2 soundtrack napsali Matthew Gerrard, Dave Metzger a Robbie Nevil. Písně hrají Dave Metzger, Melissa Etheridge a Josh Kelley. Album obsahuje tituly jako Welcome to This Day, The Dream a Feels Like Home. Má vše, co diváci Disney milují a podařilo se jim najít malé publikum fanoušků.


„Brother Bear 2“ u pokladny

Medvěd bratr 2 vydělal na prodeji DVD necelých 35 milionů dolarů. To bylo mnohem méně než 250 milionů dolarů, které vydělal původní film, Bratr medvěd.


Recenze „Brother Bear 2“ - Co řekli kritici

Medvěd bratr 2 obdržel rovnoměrně smíšené recenze kritiků, což je vidět na jeho 50 % schválení Shnilá rajčata. Možná to není nejhorší film Disney, ale ani zdaleka není nejlepší. Většina kritiků má pocit, že filmu chybí hloubka příběhu, kterou měl první film, ale přesto film považuje za zábavný.


Kde se „Brother Bear 2“ hodí do Pantheonu Disney Movie

Když se díváte Medvěd bratr 2 online, můžete si všimnout odkazů na indiánskou kulturu. Ačkoli ne všechna jejich zobrazení jsou zcela přesná, Bratr medvěd filmy jsou jen dva animované filmy společnosti Disney navržené tak, aby lépe reprezentovaly barevné lidi. Ve druhém filmu je menší důraz na indiánskou kulturu, a proto tolik kritiků cítilo, že tomu něco chybí.


Trailer „Brother Bear 2“Hrát si

Trailer k filmu Brother Bear 2 Pokračování filmu Disneyho bratra bratra z roku 2003. Kenai, Koda, Rutt a Tuke jsou zpět v pokračování Disney Direct-to-video, Brother Bear 2. S několika novými postavami Nita, Kenaiho starý přítel. A nějaké moosety, Anda a Kata. Určitě to bude divoké dobrodružství! 2011-05-22T19: 53: 32 000Z

Drobnosti „Brother Bear 2“: 5 rychlých faktů

[Krátký úvod do seznamu níže

1. Nita je jediná postava, která může mluvit se zvířaty

V celém obou Bratr medvěd filmy, Nita je jedinou postavou, která dokáže komunikovat se zvířaty a přitom být stále člověkem. Tuto schopnost dostala od šamenů, aby si mohla dočasně promluvit s Kenaiem.

2. Význam jména Nita předznamenává konec filmu

Nita znamená medvěd v Choctaw, jazyk, kterým mluví indiánští obyvatelé původně okupující území dnešních jihovýchodních Spojených států. Spisovatelé ji pojmenovali záměrně, protože to předznamenává konec filmu.

voděodolná tenisová bota

3. Joaquin Phoenix neopakoval svou roli jako Kenai

Kvůli konfliktům v plánování nemohl Joaquin Phoenix zopakovat svou roli při vyjadřování Kenaie. Místo toho převzal roli Patrick Dempsey. Postava byla první animovanou postavou, kterou každý z nich vyjádřil.

4. Alternativní konec ukazuje, jak se Kenai přeměňuje zpět na člověka

Na stránce je k dispozici několik alternativních zakončení Medvěd bratr 2 DVD, jedno, které zobrazuje Kenaie, jak se proměňuje zpět v člověka. I když to mohl být očekávaný konec filmu, spisovatelé se nakonec rozhodli, že Nita se pro ni a Kenai stane spolu medvědem.

5. Nitiny vlasy odrážejí její náladu

Když se Kenai v dospělosti setká s Nitou, má vlasy zapletené do copu. Poté, co začala rozvíjet city ke Kenai, si později nosí vlasy. To má odrážet její náladu a ukázat, jak si nechává vlasy dolů.

Více skvělých filmů Disney na Disney+

[doplní redaktor]