Jak se dívat na UFC Fight Night Moskva online v USA

GettyZápas v muší váze mezi Zabitem Magomedsharipovem a Calvinem Kattarem bude v sobotu titulkem UFC Fight Night 163 v Moskvě.

Ani přípravné zápasy (11:00 ET) ani hlavní karta (14:00 ET) nebudou v USA v televizi, ale můžete sledovat obě karty naživo na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí UFC a dalších živých sportovních událostí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.Můžeš buď zaregistrujte se na měsíc ESPN+ zde , a pak můžete sledovat živý přenos Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Moskva na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled UFC Moskva

Kattar (20-3 v MMA, 4-1 v UFC) a Magomedsharipov (17-1, 5-0) měli původně bojovat v říjnu v UFC na ESPN 6 v Bostonu, poblíž Kattarova rodného města Methuen, Massachusetts.

hra badmitten

V září však propagace posunula boj na sobotu, kdy se bojovníci utkají v zemi Magomedsharipova - ačkoli jeho rodné město Khasavyurt je zhruba 1 000 mil od Moskvy.Něco na tom je, řekla Kattar Yahoo Sports . Měl vzácnou krevní chorobu, která ho donutila bojovat, ale do tří týdnů byla vyléčena. To je v pořádku. Nikdy jsem se nepřipravil méně na boj, na který jsem se měl připravit ještě tři týdny.

Jednatřicetiletý dodal: Rád chodím na území někoho jiného a biju ho tam.

Kattar zastavil každého ze svých posledních dvou soupeřů, Chrise Fishgolda (18-3-1, 1-2) a poté Ricarda Lamase (19-8, 10-6), údery v prvním kole. 28letý Zabit Magomedsharipov vyhrál 13 po sobě jdoucích zápasů.náhrada za tenisové míčky v sušičce

Tříkolový zápas byl povýšen na headlinera akce poté, co 22. října vytáhli z hlavního šrotu těžké váhy junior dos Santos (21-6, 15-5) s moskevským rodákem Alexandrem Volkovem (30-7, 4-1), s odkazem na bakteriální infekci v jeho noze.

Miluji, že bojujeme v hlavní události, řekla Kattar, na Yahoo Sports. Byl bych rád, kdyby to bylo na pět kol, ale on nechtěl, aby to bylo na pět kol. Chtěl tři kola.

tenisové sukně maria sharapova

Ať už je ten chlap cokoli pohodlnější, víš? Cokoli mohu udělat, aby byl jeho život lepší a pohodlnější.

Volkov, bývalý šampión Bellatoru a M-1 Grand v těžké váze, bude v co-main eventu místo toho bojovat s bývalým obranným koncem NFL Pro Bowl Gregem Hardym. Hardy, 31, začal vykonávat kariéru MMA v roce 2016 poté, co zatčení za domácí násilí z něj udělalo vyvrhel v NFL.

Nevěděl jsem hodně o Hardym a nikdy jsem ho neviděl bojovat, řekl 31letý Volkov UFC.com . Nezáleží na tom, kdo by byl tím chlapem, který nahradí Dos Santose - jediné, co jsem chtěl, bylo zůstat v moskevské show.

Karta UFC Fight Night 163

Hlavní karta (14:00 ET na ESPN+)

Zabit Magomedsharipov vs. Calvin Kattar, muší váha

Alexander Volkov vs. Greg Hardy, těžká váha

Zelim Imadaev vs. Danny Roberts, welterová váha

Khadis Ibragimov vs. Ed Herman, lehká váha

Ramazan Emeev vs. Anthony Rocco Martin, welterová váha

Shamil Gamzatov vs. Klidson Abreu, lehká váha

v badmintonu
Předběžná karta (11:00 ET na ESPN+)

Magomed Ankalaev vs. Dalcha Lungiambula, lehká váha

Rustam Khabilov vs. Sergey Khandozhko, welterová váha

Roman Kopylov vs. Karl Roberson, střední váha

Abubakar Nurmagomedov vs. David Zawada, welterová váha

Alexander Jakovlev vs. Roosevelt Roberts, lehký

stejné skóre v tenise

Pannie Kianzad vs. Jessica-Rose Clark, dámská bantamová váha

Grigorii Popov vs. Davey Grant, bantamová váha


Populární Problémy

Chcete streamovat Jakea a Neverland Pirates pro vaše malé dítě? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde se dívat, obsazení a zábavných faktů!

Chcete streamovat The Rocketeer? Připravili jsme pro vás našeho dokonalého průvodce prohlížením, včetně toho, jak streamovat The Rocketeer, herce, postavy a informace.

Jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTAV) na Xbox 360. Tato wikiHow vás naučí, jak nainstalovat Grand Theft Auto V (GTA V) na Xbox 360. Hru můžete nainstalovat přímo z disku na pevný disk Xbox 360, nebo si můžete stáhnout ...

Rovnátka se stávají součástí vašeho každodenního vzhledu. Stanou se součástí vašeho „stylu“ stejně jako vaše boty nebo vaše košile. Proto může být výběr barvy tak obtížný. Máte potíže s rozhodováním, jaké barevné rovnátka si pořídit, když ...

Serena Williamsová měla ve svém rohu na Roland Garros Mika Tysona, když připravovala bitvu se starou rivalkou Marií Šarapovovou.

Sara Tomic se snaží vystoupit ze stínu velkého bratra