Jak se dívat na UFC Fight Night Moskva online v USAGetty

Zápas v muší váze mezi Zabitem Magomedsharipovem a Calvinem Kattarem bude v sobotu titulkem UFC Fight Night 163 v Moskvě.

Ani přípravné zápasy (11:00 ET) ani hlavní karta (14:00 ET) nebudou v USA v televizi, ale můžete sledovat obě karty naživo na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí UFC a dalších živých sportovních událostí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžeš buď zaregistrujte se na měsíc ESPN+ zde , a pak můžete sledovat živý přenos Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Moskva na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled UFC Moskva

Kattar (20-3 v MMA, 4-1 v UFC) a Magomedsharipov (17-1, 5-0) měli původně bojovat v říjnu v UFC na ESPN 6 v Bostonu, poblíž Kattarova rodného města Methuen, Massachusetts.

V září však propagace posunula boj na sobotu, kdy se bojovníci utkají v zemi Magomedsharipova - ačkoli jeho rodné město Khasavyurt je zhruba 1 000 mil od Moskvy.

Něco na tom je, řekla Kattar Yahoo Sports . Měl vzácnou krevní chorobu, která ho donutila bojovat, ale do tří týdnů byla vyléčena. To je v pořádku. Nikdy jsem se nepřipravil méně na boj, na který jsem se měl připravit ještě tři týdny.

Jednatřicetiletý dodal: Rád chodím na území někoho jiného a biju ho tam.

Kattar zastavil každého ze svých posledních dvou soupeřů, Chrise Fishgolda (18-3-1, 1-2) a poté Ricarda Lamase (19-8, 10-6), údery v prvním kole. 28letý Zabit Magomedsharipov vyhrál 13 po sobě jdoucích zápasů.

červené a žluté tenisky

Tříkolový zápas byl povýšen na headlinera akce poté, co 22. října vytáhli z hlavního šrotu těžké váhy junior dos Santos (21-6, 15-5) s moskevským rodákem Alexandrem Volkovem (30-7, 4-1), s odkazem na bakteriální infekci v jeho noze.

Miluji, že bojujeme v hlavní události, řekla Kattar, na Yahoo Sports. Byl bych rád, kdyby to bylo na pět kol, ale on nechtěl, aby to bylo na pět kol. Chtěl tři kola.

Ať už je ten chlap cokoli pohodlnější, víš? Cokoli mohu udělat, aby byl jeho život lepší a pohodlnější.

Volkov, bývalý šampión Bellatoru a M-1 Grand v těžké váze, bude v co-main eventu místo toho bojovat s bývalým obranným koncem NFL Pro Bowl Gregem Hardym. Hardy, 31, začal vykonávat kariéru MMA v roce 2016 poté, co zatčení za domácí násilí z něj udělalo vyvrhel v NFL.

Nevěděl jsem hodně o Hardym a nikdy jsem ho neviděl bojovat, řekl 31letý Volkov UFC.com . Nezáleží na tom, kdo by byl tím chlapem, který nahradí Dos Santose - jediné, co jsem chtěl, bylo zůstat v moskevské show.

Karta UFC Fight Night 163

Hlavní karta (14:00 ET na ESPN+)

Zabit Magomedsharipov vs. Calvin Kattar, muší váha

Alexander Volkov vs. Greg Hardy, těžká váha

Zelim Imadaev vs. Danny Roberts, welterová váha

Khadis Ibragimov vs. Ed Herman, lehká váha

nejlepší náramek na tenisový loket

Ramazan Emeev vs. Anthony Rocco Martin, welterová váha

Shamil Gamzatov vs. Klidson Abreu, lehká váha

Předběžná karta (11:00 ET na ESPN+)

Magomed Ankalaev vs. Dalcha Lungiambula, lehká váha

Rustam Khabilov vs. Sergey Khandozhko, welterová váha

Roman Kopylov vs. Karl Roberson, střední váha

Abubakar Nurmagomedov vs. David Zawada, welterová váha

Alexander Jakovlev vs. Roosevelt Roberts, lehký

Pannie Kianzad vs. Jessica-Rose Clark, dámská bantamová váha

Grigorii Popov vs. Davey Grant, bantamová váha


Populární Problémy

Devatenáctiletá Běloruska se kvůli neustálému chrochtání během hry vysmívala davům.

The Reds and Braves se setkají v kole NL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online bez kabelu.

Jak uchovávat dorty. Při skladování koláčů není nutné chlazení. Svůj koláč můžete nechat při pokojové teplotě až týden. Pokud chcete dorty skladovat 2 týdny až 1 měsíc, vložte je do vzduchotěsné ...

Máte nedostupný nebo jinak bezcenný pevný disk plný citlivých dat? Chcete mít jistotu, že data nikdy nespatří světlo světa? Jakmile vymažete pevný disk, zvažte jednu z těchto možností pro další ochranu ...

Být divoškou může být spousta zábavy, ale může nastat chvíle, kdy se budete chtít dostat do kontaktu se svou dívčí stránkou. Naštěstí můžete být dívčí, aniž byste se vzdali svého vnitřního divoška. Vyberte si oblečení, které kombinuje váš styl tomboy a vaše dívčí ...

Hingis přidává do bohatého kariérního příběhu stříbrnou medaili