Jak se dívat na UFC Fight Night Moskva online v USAGetty

Zápas v muší váze mezi Zabitem Magomedsharipovem a Calvinem Kattarem bude v sobotu titulkem UFC Fight Night 163 v Moskvě.

Ani přípravné zápasy (11:00 ET) ani hlavní karta (14:00 ET) nebudou v USA v televizi, ale můžete sledovat obě karty naživo na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí UFC a dalších živých sportovních událostí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžeš buď zaregistrujte se na měsíc ESPN+ zde , a pak můžete sledovat živý přenos Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Moskva na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled UFC Moskva

Kattar (20-3 v MMA, 4-1 v UFC) a Magomedsharipov (17-1, 5-0) měli původně bojovat v říjnu v UFC na ESPN 6 v Bostonu, poblíž Kattarova rodného města Methuen, Massachusetts.

V září však propagace posunula boj na sobotu, kdy se bojovníci utkají v zemi Magomedsharipova - ačkoli jeho rodné město Khasavyurt je zhruba 1 000 mil od Moskvy.

Něco na tom je, řekla Kattar Yahoo Sports . Měl vzácnou krevní chorobu, která ho donutila bojovat, ale do tří týdnů byla vyléčena. To je v pořádku. Nikdy jsem se nepřipravil méně na boj, na který jsem se měl připravit ještě tři týdny.

Jednatřicetiletý dodal: Rád chodím na území někoho jiného a biju ho tam.

Kattar zastavil každého ze svých posledních dvou soupeřů, Chrise Fishgolda (18-3-1, 1-2) a poté Ricarda Lamase (19-8, 10-6), údery v prvním kole. 28letý Zabit Magomedsharipov vyhrál 13 po sobě jdoucích zápasů.

červené a žluté tenisky

Tříkolový zápas byl povýšen na headlinera akce poté, co 22. října vytáhli z hlavního šrotu těžké váhy junior dos Santos (21-6, 15-5) s moskevským rodákem Alexandrem Volkovem (30-7, 4-1), s odkazem na bakteriální infekci v jeho noze.

Miluji, že bojujeme v hlavní události, řekla Kattar, na Yahoo Sports. Byl bych rád, kdyby to bylo na pět kol, ale on nechtěl, aby to bylo na pět kol. Chtěl tři kola.

Ať už je ten chlap cokoli pohodlnější, víš? Cokoli mohu udělat, aby byl jeho život lepší a pohodlnější.

Volkov, bývalý šampión Bellatoru a M-1 Grand v těžké váze, bude v co-main eventu místo toho bojovat s bývalým obranným koncem NFL Pro Bowl Gregem Hardym. Hardy, 31, začal vykonávat kariéru MMA v roce 2016 poté, co zatčení za domácí násilí z něj udělalo vyvrhel v NFL.

Nevěděl jsem hodně o Hardym a nikdy jsem ho neviděl bojovat, řekl 31letý Volkov UFC.com . Nezáleží na tom, kdo by byl tím chlapem, který nahradí Dos Santose - jediné, co jsem chtěl, bylo zůstat v moskevské show.

Karta UFC Fight Night 163

Hlavní karta (14:00 ET na ESPN+)

Zabit Magomedsharipov vs. Calvin Kattar, muší váha

Alexander Volkov vs. Greg Hardy, těžká váha

Zelim Imadaev vs. Danny Roberts, welterová váha

Khadis Ibragimov vs. Ed Herman, lehká váha

nejlepší náramek na tenisový loket

Ramazan Emeev vs. Anthony Rocco Martin, welterová váha

Shamil Gamzatov vs. Klidson Abreu, lehká váha

Předběžná karta (11:00 ET na ESPN+)

Magomed Ankalaev vs. Dalcha Lungiambula, lehká váha

Rustam Khabilov vs. Sergey Khandozhko, welterová váha

Roman Kopylov vs. Karl Roberson, střední váha

Abubakar Nurmagomedov vs. David Zawada, welterová váha

Alexander Jakovlev vs. Roosevelt Roberts, lehký

Pannie Kianzad vs. Jessica-Rose Clark, dámská bantamová váha

Grigorii Popov vs. Davey Grant, bantamová váha


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Pokud váš přítel sportuje, může být sdílení tohoto zájmu pro vás dva skvělý způsob, jak se spojit. Mnoho lidí se vášnivě věnuje týmu nebo sportu, takže sdílení vášně vašeho přítele může pomoci posílit vaše ...

Gasquet smete Kyrgiose stranou, aby dosáhl French Open posledních 16

Nový dokument Bruce Lee 30 za 30 „Be Water“ má premiéru v neděli večer na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na celý film online.

Lloyd Harris zaznamenal ve čtvrtek největší výhru v kariéře, když porazil Rafaela Nadala 6: 4, 1: 6, 6: 4, aby postoupil do čtvrtfinále Citi Open 2021.

Pokud jste připraveni ukázat světu, že jste plnohodnotným dospělým, zkuste začít s aktualizací šatníku. Několik jednoduchých změn ve vašem stylu může znamenat dlouhou cestu k tomu, že budete vypadat jako zralý a schopný jedinec. Možná zjistíte, že lidé jsou ...