Jak se chovat jako váš oblíbený poník z Mane Six

Už jste někdy chtěli uspořádat večírek Pinkie, nebo se cítit sebevědomě a odvážně jako Rainbow Dash? Toto je způsob, jak se budete cítit více jako vaše oblíbená postava My Little Pony!jak udělat dort z tenisek

Metoda 1 ze 6: Rainbow Dash

 1. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Krok 1

  1 Buďte sebevědomí, loajální a odvážní. Buďte pilní a nikdy neustupujte před výzvou! Rainbow Dash je vždy připraven na velké dobrodružství. To však neznamená být hloupý. Podstupujte nová rizika a výzvy, ale nepřehánějte to a neubližujte si.
  • Buďte vždy připraveni vyzkoušet něco nového nebo něco prozkoumat.
  • Nikdy, nikdy neopouštěj své přátele. Chcete být prvkem loajality, ne tím, kdo se vždy pohybuje přes přátele a milence příliš rychle!
  • Jsi úžasný. Jen si to uvědomte. Pokaždé, když se vidíte v zrcadle, řekněte: „Jsem skvělý . ' Corny, jak to zní, pomůže ti to vybudovat si sebevědomí.
 2. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Krok 2

  2 Buďte atletičtí. Rainbow Dash je silný, rychlý a konkurenceschopný. Pokud chcete být jako Rainbow Dash, musíte se lépe uzdravit.
  • Pokuste se dostat do formy! Cvičte a běhejte každý den!
  • Vyzkoušejte mnoho sportů. Pokud máte rádi hokejové hry, zkuste pozemní hokej. Pokud vás to baví, zkuste si zahrát lakros nebo tenis. V atletických věcech byste měli být celý rok.
  • Přejděte na „První ve fitness“ nebo na jiná cvičební místa.
  • Sledujte sport v televizi! Vyberte si tým!
 3. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Krok 3

  3 Být tomboyish. Rainbow Dash je vždy skvělý, ale ne dívčí typ.
  • Noste vlasy do culíku nebo jen dolů, ale mějte je rovné a pěkně krátké.
  • Říkejte „epické“, „úžasné“, „ano“ a „skvělé“. Je to více chlapecký způsob mluvení, ale vyhovuje osobnosti Rainbow Dash.
  • Přátelte se s chlapci i s dívkami. Ale nedělejte to láskyplným způsobem; dokonce i s přítelem se snažte být více přáteli než sýrovými květinami a čokoládovým párem.
 4. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Krok 4

  4 Získejte oblečení! Rainbow Dash je typ, který se obléká „sportovně“ a „cool“. Zkuste nosit jasné barvy, jakoukoli barvu duhy! Přesto se pastelům vyhněte. Jean bundy by vypadaly skvěle na dívce jako Rainbow Dash, ale jinak se zkuste držet šortek a tenisek.
 5. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six, krok 5

  5 Necvičte příliš mnoho. Můžete být atletičtí a přitom si užívat relaxační pocit sluníčka. Dieta pouze v případě potřeby. RD je v dobré kondici ze sportu, ne hladověním! reklama

Metoda 2 ze 6: Twilight Sparkle

 1. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Krok 6

  1 Buďte inteligentní a dobře se čtěte. Tvrdě pracujte ve škole, ať se děje cokoli. Chcete pověst přímého studenta. Twilight Sparkle je vždy úhledný a organizovaný typ. Nikdy nenechávejte věci na poslední chvíli; poslední věcí, kterou chytrá a pilná dívka potřebuje, je pověst lenosti.
  • Čtěte jako blázen! Vezměte si knihy do školy a promluvte si o nich se svými přáteli!
  • Když mluvíte, používejte velká slova, například řekněte „opožděně“ než „pozdě“ atd.
  • Existuje tolik zábavných podivných slov, která lze použít pro „zmatené“. Zkuste použít „zmatené“, „zmatené“, „zmatené“ nebo dokonce „ohromené“
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 7

  2 Buďte racionální a rozumní. Twilight je vždy přítel, který říká: „Dobře, holky, přemýšlejme logicky ...“ Nejen, že takto uvažuje, ale je to dobré i pro vaši mysl a návyky. Touha jednat jako Twilight je velký krok k tomu, stát se produktivním a racionálním myslitelem.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 8

  3 Podívej se. Twilight má vzhled „Adorkable“, roztomilý, ale nerdový a dorky. Ideální jsou kolenní ponožky a vzory argyle nebo kostkované vzory a měli byste zkusit nosit doplňky s hvězdičkami! Brýle by byly roztomilé a přidaly by také na efektu. Noste hlavně fialové nebo růžové doplňky, stejně jako bílou a možná nějakou modrou. Vyzkoušejte světle purpurové oční stíny, ale nic jiného, ​​co je tak okázalé. Bangs jsou velmi dobré.
 4. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six, krok 9

  4 Příliš se nechlubte svými úspěchy. Chcete ukázat, že jste chytří, neříkat to do bodu, kdy jste nejvíce jako Trixie.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 10

  5 Nesnažte se příliš usilovat o to, abyste nebyli „chladní“. Chcete být Twilight, ne hipster! reklama

Metoda 3 ze 6: Applejack

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 11

  1 Buďte upřímní a přízemní. Dokončete své domácí práce včas a nebuďte záludní. Představte si dívku, jako je Applejack, která podvádí test nebo přeskakuje domácí práce při sledování televize. Nikdy by něco takového neudělala. Buďte věrní svým přátelům a nikdy je nepřekračujte! Důležitá je také dobrá rodinná vazba.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 12

  2 Buďte praktičtí. Žádné luxusní podpatky nebo šperky pro tuto dámu! Pokud máte pocit, že se nemůžete rozloučit s elegantními nebo volnými věcmi, možná by vaší inspirací pro poníka měla být Fluttershy nebo Rarity. Místo toho se snažte nenosit make -up. Pokud musíte, znemožněte vám říct, že jste.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 13

  3 Noste to správně! Oblékat se tak, jak by vypadal Applejack, aniž byste vypadali, jako byste byli v kostýmu, vyžaduje zručnost.
  • Nenoste klobouk; to už je moc. Noste kostkované košile v teplých barvách.
  • Udržujte vzhled jednoduchý. Světle modré džíny nebo jean šortky jsou vše, co potřebujete ke kalhotám.
  • Volně si ohni vlasy. Šátek kolem krku dívky je také roztomilý.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 14

  4 Vyslovte část. Nefalšujte žádný přízvuk. Jižní přízvuk používejte pouze tehdy, pokud žijete/žili na jihu. Přesto svým blízkým říkejte „med“ nebo „kostka cukru“ a vyhněte se pískání nebo chození „OMG“ každou sekundu!
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 15

  5 Nefalšujte přízvuk a nelhejte o tom, odkud jste. To je opak Applejacku, vůbec ne jako ona. Nebuď tak upřímný, abys lidem ubližoval. Vědět, kdy přestat. reklama

Metoda 4 ze 6: Pinkie Pie

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 16

  1 Buďte temperamentní a veselí! Pinkie Pie se vždy směje a směje. Buďte zábavou a životem večírku. Pinkie Pie se nechová stydlivě ani se nezdržuje; dává se tam a usmívá se do světa!
  • Pokud máte sklon být introvertem, možná byste měli zkusit jinou inspiraci, abyste se nemuseli starat o změnu toho, kým jste.
  • Je také velmi přátelská s jakýmkoli poníkem, takže se snažte být na lidi milí i přes jejich sociální rozdíly.
  • Jezte sladkosti nebo kofein, abyste měli energii!
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 172 Použijte prvek smíchu! Vydejte se tam; pokud se vám v hlavě objeví něco hloupého nebo náhodného, ​​neváhejte to říct nahlas a hrdě! Rozveselte každého, kdo potřebuje rozveselit, a snažte se být vtipní. Pokud si děláte srandu a nikdo se nesměje, stejně se zasmějte a udělejte poznámku typu: „Páni, máme tu tvrdý dav!“ nebo prostě přejít na lepší předmět.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 18

  3 Buď večírkem. Pořádat zábavu! Existuje několik wikiHows, jak to udělat; prostě se snažte hosty bavit a dělat věci, jako je tanec, hry a servírování dortu. Přibijte ty malé vtípky poskakování nahoru a dolů, rychlé povídání a chichotání, ale když to lidem začne připadat otravné, udělejte to.
 4. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six, krok 194 Noste pinkietastic pinkie módu! Spousta horké růžové a také nějaké světle modré a žluté bude fungovat skvěle. Noste nařasené sukně a pruhované legíny; bavte se s tím! Natočte vlasy, a pokud chcete, jděte na světlou rtěnku. Neměňte se však v totální klaunskou tvář.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 20

  5 Nepřehánějte to. Vědět, kdy být hloupý a kdy vážný. Zpívejte náhodně nebo mluvte o „pinkie sense“. Existuje něco jako příliš mnoho. reklama

Metoda 5 ze 6: Fluttershy

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 211 Buďte milí, laskaví a starostliví. Fluttershy vždy hledá ty, kteří ji potřebují, a nikdy na nikoho není zlá. Pochválte své přátele za věci, které dělají dobře, a i když to neudělají dobře, neurážejte je. Hlídání dětí nebo domácí zvíře; Dívat se na ty malé je důležité. Pokud vás děti nebo zvířata přivádějí k šílenství nebo jste netrpěliví, možná byste měli zkusit jiného poníka.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 22

  2 Zachovejte klid a třepetejte se. Fluttershy může být docela zuřivost, ale chce to hodně, aby se z toho zbláznila. Neztrácejte trpělivost, jen zhluboka dýchejte, počítejte do deseti a představte si nádherný les. Snažte se zůstat půvabní a vyrovnaní, pokud někdo nešikanuje vaše přátele a nepotřebuje vaši pomoc!
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 233 Trávit čas venku a se zvířaty. Fluttershy miluje přírodu a květiny a zahradničení je skvělé. Poznejte svůj dvorek, hledejte bobule a naučte se názvy stromů. Zkuste chovat domácí zvířata. Pokud nemůžete, přihlaste se jako dobrovolník v útulku pro zvířata, abyste mohli být kolem nich více.
 4. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 24

  4 Buďte zdrženliví a ladní. Je docela tichý typ, takže mluvte tiše. Používejte také slova jako „oh my“, „ach drahý“ nebo „krásný“. Vždy se vyhněte nadsázkám a nevhodným jazykům. A sledujte, kam šlapete. Nebudete známí jako nemotorní a pohled na podlahu také přispívá k „tichému“ obrazu.
 5. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 255 Podívej se. Vyzkoušejte šeříkové oční stíny a řasenku pro dlouhé řasy a široké oči. Motýlí nebo květinové doplňky jsou dobré a pozorně sledujte Kawaii a další dívčí módu. Baletky, malé svetry a splývavé sukně jsou skvělé.
 6. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 26

  6 Neomlouvejte se za příliš mnoho. Je taková, ale není otravná. Nestaňte se někým, kým nejste. Buďte sami sebou jen s náznakem inspirace. reklama

Metoda 6 ze 6: Rarita

 1. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 271 Buďte elegantní a zdvořilí. Rarity věnuje pozornost svému vzhledu a image. Mluvte zdvořile a zavolejte přátelům „Miláčku“. Nebuďte dole a špinaví jako divoška, ​​ale nebuďte zaseknutí. Dívky jako Rarity se rády staly populární, a právě tam najdete módní přátele, kteří jsou jako vy, ale nikdy neopouštějí ostatní.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 28

  2 Buďte módní. Noste hodně řasenky a možná i falešné! Modré oční stíny jsou hezké, ale pouze pokud na vás dobře vypadají. Natočte si vlasy, ale ne šílené Pinkie! Najděte svůj styl a doplňte jej spoustou šperků, ale nepřehánějte to. Držte krok s nejnovějšími trendy a také drby.
 3. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 293 Buďte velkorysí! Dejte přátelům proměny a tipy. Je těžké být elegantní dívkou milující módu a ne sobeckou, ale naučte se dávat víc, než dostáváte, a budete v pořádku.
 4. Obrázek s názvem Act Like Your Favorite Pony from the Mane Six Step 30

  4 Milujte být středem pozornosti! Díky romantice a dramatu se vám svět bude zdát okouzlující, abyste byli středem pozornosti. Pokud jste smutní, buďte v zoufalství! Pokud jste šťastní, jste skvělí! Pokud máte zamilovanost, může to být láska!
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako tvůj oblíbený poník z Mane Six, krok 315 Nefalšujte přízvuk. Pokud nejste z Británie, nemluvte jako vy. Nebuď příliš snobský. Je těžké dostat Rarity do pořádku, aniž bychom byli příliš zaseknutí. Najděte rovnováhu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu stále hrát, když jsem Fluttershy? Absolutně! Fluttershy již v některých epizodách My Little Pony vystupoval, takže nechápu, proč ne.
 • Otázka Jak mohu být jako Sunset Shimmer? To záleží na tobě. Pokud chcete být třpytem Evil Sunset, doporučuji zkusit být trochu namyšlený a riskovat (ale ne do bodu, kdy se vystavujete nebezpečí). Pokud chcete být dobrým Sunset Shimmer, být starostliví a podporovat své přátele, napište Twilight zpět do Equestria o svém dni a buďte shovívaví a oddaní spravedlnosti.
 • Otázka Jak se mohu více cítit jako část, kterou hraji? Můžete si obléknout tu část a mít od nich inspiraci, jak jednat. Jakmile to uděláte, začnete se více cítit jako součást.
 • Otázka Jak se mám chovat jako princezna Luna? Izolujte se a jednejte chladně. Možná byste mohli získat přítele, který by byl ochotný být vaší „sestrou“ a replikovat tuto osobnost.
 • Otázka Jak mám znít a mluvit jako Fluttershy? Měli byste mluvit potichu a tiše. Pokud vám to není příjemné, můžete mluvit normálním hlasem. Fluttershy může být trochu agresivní, takže se postavte za sebe a nebojte se říci ne.
 • Otázka Co mám dělat, když Rarity nepomůže? Začněte pomáhat lidem. Pokud nikdo nepotřebuje pomoc, stačí vyměnit za jiného poníka. Možná by pro vás mohl být Twilight dobrý nebo možná jste energičtí jako Pinkie.
 • Otázka Jak se stanu populární? Účastněte se školních akcí, studentské rady nebo si dokonce vyzkoušejte sport. Zkuste zpívat před velkým davem.
 • Otázka Mám dát princeznu Lunu nebo Celestii? Luna je podle mě mnohem chladnější, ale měl bys být tím, kdo cítíš, že nejlépe vyhovuje tvé osobnosti.
 • Otázka Proč je Rainbow Dash vždy skvělý? Jednak je Rainbow Dash dobrý ve všem. Je sportovní, chytrá, hezká a laskavá. Ale je nereálné být tak dokonalý a cool jako Rainbow Dash, takže buď sám sebou.
 • Otázka Mohu kombinovat vlastnosti poníků? Tak určitě. Je jen na vás, co se svým životem uděláte. Proč se omezovat na jednu osobnost? Všichni poníci mají inspirativní rysy, stačí si vybrat své oblíbené.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Neříkejte lidem, že se snažíte být jako poník.
 • Nechovejte se jako Twilight Sparkle jako všechno, pokud se chováte jako všechno, omluvte se!
 • Pro Rarity nebo Applejack žádné falešné akcenty!
 • Faleš, dokud to nezvládneš. Chovejte se, jako by bylo vaší přirozeností chovat se stranou, buďte trpěliví a stanete se tak více!
 • Pokud jste Twilight, možná budete chtít studovat Kouzlo přátelství.
 • Pokud jste Sunset, možná by chtěla napsat Twilight Sparkle zprávu zpět do Equestria.

reklama

Populární Problémy

Jak rozzářit temnou tekutinu. S pouhými několika přísadami můžete vytvořit tekutinu, která září pod UV černým světlem. Některé metody jsou ideální pro výrobu řešení záře ve tmě pro domácí žhavicí tyčinky nebo misky zářící vody ....Drcené pepře lze použít při vaření různých druhů masa. Po rozdrcení pepře zkuste použít koření na kuřecí, krůtí nebo hovězí maso. Nalijte pepř do hromádky uprostřed prkénka.

Váš průvodce streamováním „The Parent Trap“ z roku 1998. Právě film Disney pomohl nastartovat kariéru Lindsay Lohan.Jak zmírnit bolest zápěstí při zvedání. Něžné a bolestivé zápěstí může ztěžovat používání rukou. Naštěstí většina bolesti zmizí, jakmile si opřete zápěstí a snížíte otoky. Úlevy od bolesti a balíčky ledu vytvoří ...Finále US Open 1980 mezi Bjornem Borgem a Johnem Mcnroem bylo jedním z největších tenisových zápasů, jaké kdy byly na Flushing Meadows odehrány.