Jak se dívat na dokumentární film Cal Fire online bez kabelu

Discovery ChannelCal Fire je dokument, který diváky zavede do kalifornské sezóny požárů. Premiéru má v neděli 3. ledna ve 22 hodin. ET/PT na Discovery Channel.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Cal Fire streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Discovery a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Cal Fire žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Discovery a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

přímý přenos patrioti vs texans

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Cal Fire živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Discovery a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Cal Fire živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Discovery a více než 65 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Cal Fire žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Cal Fire“Hrát si

Hasičský POV bojující s kalifornským požárem | Cal Fire Následujte spolu s hasičem Benem Rileyem, když se připojí ke zbytku bojujících plamenů Cal Fire v kalifornském Lassen National Forest. Tyto záběry byly zaznamenány 31. srpna. Chcete -li sledovat více těchto hrdinských hasičů, podívejte se na GO originální série Cal Fire. Sledujte stažením aplikace Discovery GO nebo na Discovery.com/CalFire. Předplatit… 2020-09-11T17: 00: 04Z

Discovery Channel ve spolupráci s Cal Fire (kalifornské ministerstvo lesní a požární ochrany) přináší divákům tento nový dokument o boji pracovníků Cal Fire proti život ohrožujícím požárům.

Kalifornie minulý rok bojovala s nejhorší sezónou požárů v historii státu. Muži a ženy v první linii jsou hrdinové a Cal Fire chce vyprávět jejich příběhy.

Tisková zpráva Discovery Channel zní:

Sezóna požárů v Kalifornii 2020 je katastrofální, kde bylo spáleno více než 4,1 milionu akrů, zničeno 9400 domů a struktur a do dnešního dne bylo ztraceno 33 životů. Muži a ženy z Cal Fire obětují vlastní životy, aby ochránili ostatní. Mnoho hasičů není schopno odjet domů ke svým rodinám celé týdny, protože neustále kladou potřeby veřejnosti nad své vlastní.

V sérii bylo několik kamerových posádek integrováno s hasiči v první linii společnosti Cal Fire v celém státě-od Shasty na severu po San Diego na jihu za poslední tři měsíce s nasazením špičkové technologie včetně protipožárních kamer s přilbami, které divákům přinesly ultra -pohlcující pohled na plameny. Posádky musely podstoupit výcvik Rudé vlajky a byly vybaveny speciální ochrannou výbavou, aby mohly doprovázet hasiče na požárních linkách.

Cal Fire dává divákům pohled z první ruky na některé z nejničivějších kalifornských požárů, včetně ohně Apple poblíž čtvrti Cherry Valley v jižní Kalifornii, požáru potoka v národním lese Sierra a požáru El Dorado poblíž okresu San Bernardino. Od Napy po San Diego letos Kalifornii zpustošilo několik požárů - a to nejhorší pravděpodobně teprve přijde, protože jsou uprostřed nepředvídatelné větrné sezóny Santa Ana.

naučit se hrát tenis

Diváci mohou nyní sledovat tyto hrdinské zkušenosti hasičů během sezóny požárů v sérii GO Original Cal Fire , k dispozici v aplikaci nebo na Discovery.com/CalFire. Připojte se ke konverzaci na sociálních médiích pomocí hashtagu #CalFire a sledujte Discovery na Facebooku, Twitteru a Instagramu, kde získáte nejnovější aktualizace.

Cal Fire premiéra neděle 3. ledna ve 22 hodin ET/PT na Discovery Channel.


Populární Problémy

Neustálé vyhánění komárů může být frustrující. Naštěstí, ať už kempujete nebo odpočíváte na dvoře, existuje několik triků, které můžete použít k tomu, abyste zabránili otravným komárům. Plácněte je plácnutím. Plácnutí komárů, obvykle ...

Gilles Simon otevřeně hovořil o relativním nedostatku popularity Novaka Djokoviče na turné v nedávném rozhovoru. Podle Francouze není světová jednička tak diplomatická jako Roger Federer nebo Rafael Nadal.

Naučte se čistit kožené sandály pomocí těchto jednoduchých kroků. Udržujte své sandály svěží a prodlužte jejich životnost pomocí těchto tipů pro snadné čištění.

Dědeček Naomi Osaky nedávno hovořil s japonským deníkem The Mainichi, kde prozradil, že 23letá dívka oznámila svůj záměr vyhrát Australian Open 2021 ještě před turnajem

Špatné dny jsou neodmyslitelnou součástí života a v určitém okamžiku postihnou každého. Špatné dny mohou mít zjevný důvod, nebo se k vám mohou plížit a obtěžovat vás, přestože nemůžete prstem položit důvod. Svůj špatný den zvládneš ...

Jak hrát Gully Cricket. Gully cricket je neoficiální forma kriketu pocházející hlavně z Indie, Pákistánu, Bangladéše a Srí Lanky. Když se hra kriketu hraje v malých uličkách, v hindštině označovaných jako „gully“ (jazyk hlavně ...