Jak se dívat na „Soví dům“ online bez kabeluInstagram Soví důmT on Soví dům je nový animovaný seriál na Disney Channel. Sleduje teenagerku jménem Luz (Sarah Nicole-Robles), která se snaží stát se čarodějkou uprostřed středověkého světa, který okupuje. Seriál má premiéru v pátek 10. ledna ve 20:45. ET.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Disney Channel na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Disney, Disney Junior a Disney XD. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Disney Channel Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Disney Channel je součástí balíčku Sling Orange Sling TV, který obsahuje 32 živých televizních kanálů. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Disney, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled sezóny 1 „Soví dům“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Kdo se těší na premiéru filmu #TheOwlHouse? ? Označte přátele, u kterých se nemůžete dočkat, až se na ně budou dívat - skuteční, imaginární nebo kouzelní!

tenisové podání hod míčkem

Příspěvek sdílený uživatelem Disney Channel (@disneychannel) 8. ledna 2020 v 17:01 PST

První epizoda z Soví dům má název Ležící čarodějnice a strážce a synopse čte: Když čtrnáctiletá vyvrhelka Luz objeví portál do nového světa, potká čarodějnici jménem Eda a démona jménem King; aby se dostali domů, musí jim Luz pomoci s misí.

Druhá epizoda se jmenuje Čarodějky před čaroději a synopse protože uvádí: Když dávný čaroděj dá Luzu mapu pro mystické pátrání, přemýšlí, jestli je ve skutečnosti Vyvolená.

Tvůrce série Dana Terrence mluvil s Newsweekem o tvůrčím směru Soví dům , a přiznává, že Disney Channel byla trochu znepokojena nějakým temnějším obsahem. Dělám jen to, co chci, a nechám Disney, aby mi řeklo, jestli jdu příliš daleko, vysvětlila. Vždy se je snažím přimět, aby se staly trochu temnějšími a divnějšími, protože mi to připadá zábavné. Doufám, že se lidé pobaví a zjistí, že pokud jste trochu divní, pokud se někde necítíte jako doma, pak pro vás někde je místo. Jen se musíte trochu dívat.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Čarodějnice, démoni a mikiny pro kotě ... jsme tak připraveni na premiéru #TheOwlHouse tento pátek večer! Hodit? dole, pokud se budete dívat!

Příspěvek sdílený uživatelem Disney Channel (@disneychannel) 5. ledna 2020 v 10:00 PST

Alex Hirsch “, kreativní poradce, pochválil síť, že dala jemu a Terrencovi tvůrčí svobodu dělat, co chtějí. Rodinné sítě se někdy obávají toho, co je považováno za vhodné pro rodinu ... protože Disney je tak velká společnost, že v určitých koutech říkají, že možná nechtějí riskovat, řekl. Walt Disney tato rizika vzal, a proto sedíme v této budově. Musíte si připomenout, že Disney je celé spektrum emocí, stvoření a strašidelných věcí.

Soví dům hvězdy Sarah-Nicole Robles jako Luz Noceda a televizní veterán Wendie Malick jako Eda. Kromě toho, že slouží jako kreativní poradce přehlídky, Hirsch vyjadřuje démonického válečníka Kinga a vnímajícího klepadla Hootieho.

Hollywoodský reportér uvádí že nechybí ani hostování od živě hraných hvězd jako Isabella Rossellini a Matthew Rhys. První jmenovaná je nejlépe známá díky své hlavní roli v roce 1986 Modrý samet , a ten druhý za práci nominovanou na Zlatý glóbus ve špionážní sérii Američané .


Populární Problémy

I přes omezení týkající se Covid je přehlídka Macy's Thanksgiving Day Parade 2020 stále nezbytnou událostí. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak poškrábat pod vaším obsazením. Svrbivé obsazení se může zdát nesnesitelné, ale existují způsoby, jak najít úlevu a dokonce tomu zabránit. Vkládání předmětů do vašeho obsazení nebo poškození materiálů obsazení může zhoršit příznaky, ale existují ...

Murray se utká ve svém prvním finále na antuce s Philipem Kohlschreiberem.

Jak hrát Strip War. Pokud máte balíček karet, máte vše, co potřebujete k hraní války. Je to neuvěřitelně jednoduchá karetní hra, jejímž jediným cílem je shromáždit všechny karty v balíčku. Válka je obvykle považována za dětskou hru ...

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...

Tento článek je určen ke zlepšení dovedností ve všech hrách, online, offline, konzole nebo PC. Zjistěte, jak hry fungují. Porozumění hrám je důležitější než rychlý spouštěcí prst. Všechny hry, pokud jsou správně navrženy, by se měly řídit sadou ...