Ohlédnutí za 3 tituly Rafaela Nadala v Indian Wells

Nadal slaví 3. titul v Indian Wells v roce 2013.

Nadal slaví 3. titul v Indian Wells v roce 2013.

Rafael Nadal je jedním z nesporných králů série ATP Masters 1000. Španěl má nejvíce titulů (35) a nejvíce zápasových výher (384) ze všech hráčů v kategorii turnajů, která byla poprvé představena v roce 1990.Devatenáctinásobný grandslamový šampion je jedním ze 3 hráčů, kteří se dostali do finále na každém z 9 turnajů Masters 1000 v tenisovém kalendáři, čímž se stal prvním hráčem, který vyhrál 5 titulů v sezóně, když tak učinil v roce 2013.Čtěte také: Nadalových 10 samostatných Masters 1000 záznamů.

video pokyny k tenisu

Nadal má za sebou 7 zápasů vítězných běhů na turnajích Masters 1000, když na Coupe Rogers 2019 získal rekordně prodloužený 35. titul Masters 1000 a poté se vrátil na 3 zápasy na Paris-Bercy Masters, než odešel ze svého semifinále proti Denisovi Shapovalovovi kvůli ke zranění.V této souvislosti se podívejme zpět na běhy Nadalových titulů v Indian Wells, což je jeden z 5 turnajů Masters 1000, kde Španěl několikrát triumfoval:#1 2007: Beats Novak Djokovic 6-2, 7-5

Nadal (vlevo) v roce 2007 zvedl svůj první titul v Indian Wells.

Nadal (vlevo) v roce 2007 zvedl svůj první titul v Indian Wells.

Po prohře s Agustinem Callerim ve třetím kole v roce 2004 a s Jamesem Blakem v roce 2006 při svých prvních dvou vystoupeních v Indian Wells vytvořil Nadal svůj první běh titulu na prvním turnaji Masters 1000 v tenisovém kalendáři v roce 2007.Svět č. 2 byl celý týden spojkou, protože nevyhrál ani set vítězství nad Arnaudem Clementem, Fernandem Verdascem, Juanem Carlosem Ferrerem, Juanem Ignaciom Chelaem a Andy Roddickem, aby dosáhl svého prvního finále Indian Wells, kde nastoupí proti Novakovi Djokovicovi.Nadal, který pokračoval ve své dobré formě proti prvnímu finalistovi Masters 1000, porazil v zápase o titul teenagera 6: 2, 7: 5 a stal se tak 11. odlišným hráčem, který v éře Masters 1000 pozvedl titul Indian Wells.

kdo začal s tenisem

#2 2009: Beats Andy Murray 6-1, 6-2

Nadal v roce 2009 zvedl svůj druhý titul v Indian Wells.

Nadal v roce 2009 zvedl svůj druhý titul v Indian Wells.

vyhledávač tenisových bot

Poté, co Nadal v roce 2008 spadl do semifinále Djokoviče, který následoval po jeho prvním běhu titulu na turnaji o rok dříve, se Nadal dostal ke svému druhému titulu v Indian Wells za poslední tři roky, což ve střetu na summitu 2009 zdrtilo Andyho Murraye.

Kromě svého zápasu ve čtvrtém kole proti Davidu Nalbandianovi, kde Nadal musel překonat nastavený deficit, než se rozhodujícím způsobem dostal do argentinského zápasu, byl tehdejší dvanáctinásobný šampion Masters 1000 do značné míry bezproblémový.

Ve svých dalších dvou zápasech Španěl odstřelil Juana Martina Del Potra a Andyho Roddicka ve dvou setech, než ve finále uznal pouhé tři zápasy proti Andy Murrayovi, aby se stal šestým hráčem, který v éře Masters 1000 zvedl několik titulů Indian Wells.

# 3 2013: Beats Juan Martin Del Potro 4-6, 6-3, 6-4

Nadal v roce 2013 zvedl svůj 3. titul v Indian Wells.

Nadal v roce 2013 zvedl svůj 3. titul v Indian Wells.

Po vítězství nad obhájcem titulu Rogerem Federerem při prvním setkání dvojice ve čtvrtfinále turnaje porazil Nadal Tomáše Berdycha ve dvou setech a dosáhl tak čtvrtého finále Indian Wells za 7 let.

V zápase o titul proti Juanu Martinovi Del Potrovi Španěl zaostal o set, než se vzpamatoval, aby zpečetil třísetové vítězství a zvedl svůj třetí titul v Indian Wells.

Přitom Nadal předběhl Federera (21) v historickém žebříčku Masters 1000.

Také pokladna: Rozpis tenisu 2020

disney plus on fire stick

Populární Problémy

Hříbata a Bengálci se setkají ve čtvrtek v předsezónním finále. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud plánujete den na sjezdovce, teplo je jen polovina vašeho cíle. Protože budete aktivní, budete také potřebovat materiály, které budou odvádět pot od pokožky. Nejlepší způsob, jak se obléknout na lyže, je soustředit se na jednu vrstvu oblečení na ...

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes v noci sledovat osmý díl Euphorie - finále sezóny - a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Jak cestovat mezi terminály Heathrow. Pokud jste na mezinárodním letišti Heathrow, pravděpodobně jste opravdu nadšení z cestování! Je však důležité vědět, jak se orientovat v 5 terminálech, aby vaše cesty mohly běžet hladce ....

Brokolice je lahodná a zdravá zelenina, která roste s velkými kvetoucími hlavičkami rozlámanými na části zvané růžičky. Než budete vařit nebo jíst čerstvou brokolici, nezapomeňte ji vyčistit, abyste odstranili špínu, pesticidy a dokonce i chyby. Můžete prát ...

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .