Jak grilovat hamburger na grilu Foreman

Gril Foreman může být užitečným kuchyňským zařízením na desce, zvláště pokud si rádi vyrábíte vlastní hamburgery, ale neumíte grilovat venku. Grily Foreman dokážou uvařit hovězí, krůtí nebo dokonce mražené hamburgery během několika minut, pokud gril předehřejete a použijete karbanátky správné tloušťky. Předejděte nepořádku tím, že při vaření vždy použijete odkapávací plech grilu a než si na nich pochutnáte, vyzkoušejte vnitřní teplotu svých hamburgerů.

spona předloktí

Ingredience

Klasické hovězí hamburgery

 • 1 g (450 g) mletého hovězího masa, 80% libového / 20% tuku
 • 1 polévková lžíce (15 g) čerstvé mleté ​​petrželky
 • 1 lžička (4,9 ml) worcesterské omáčky
 • 1 lžička (4,9 ml) tekutého kouře
 • 1 lžička (5 g) soli
 • 0,5 lžičky (2,5 g) černého pepře
 • Dělá 4 hamburgery


Turecké hamburgery

 • 1 g (450 g) mletého krocana
 • 1 polévková lžíce (15 g) petrželových vloček
 • 4 polévkové lžíce (60 g) strouhanky
 • 3 lžičky (15 ml) worcesterské omáčky
 • 0,25 lžičky (1,25 g) soli
 • Dělá 4 hamburgery

Metoda 1 ze 3: Výroba klasických hovězích hamburgerů

 1. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 1

  1 Zapojte gril, aby se mohl 5 minut předehřívat. U většiny modelů grilu Foreman se spotřebič zapne jednoduchým zapojením. Pokud má váš model číselník teploty, přepněte jej na Vysoký. Ponechte víko zavřené a ujistěte se, že je plech s tukem na svém místě ve spodní části spodní grilovací desky.
  • Před prvním použitím grilu Foreman si přečtěte příručku k produktu.
 2. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 2

  2 Mleté hovězí maso a koření smíchejte ve velké míse. Přidejte 450 g mletého hovězího masa, 1 polévkovou lžíci (15 g) čerstvé mleté ​​petrželky, 1 lžičku (4,9 ml) tekutého kouře a worcesterské omáčky, 1 lžičku (5 g) soli a 0,5 lžičky (2,5 lžičky) g) pepře. Ingredience lehce promíchejte vidličkou, dokud nebudou rovnoměrně rozloženy.
  • Pokud chcete, můžete místo toho použít prsty k promíchání ingrediencí. Jen se ujistěte umyj si ruce poté, co skončíte se zpracováním surového masa, důkladně mýdlem a vodou.
 3. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 3

  3 Směs rukama rozdělte na 4 stejně velké kuličky. Naberte jednu čtvrtinu směsi a zlehka ji převalte mezi dlaněmi, až se z ní vytvoří koule. Položte na talíř a postup opakujte ještě 3krát.
  • Nepoužívejte tuto desku znovu pro hotové hamburgery. Musí se umýt po kontaktu se syrovým masem.
 4. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 4

  4 Každou kuličku vyrovnejte na placku silnou 1,3–1,9 cm. Jemně stlačte každou kouli mezi dlaněmi, dokud nevytvoříte placičku, která má průměr 10–13 cm v průměru. Každému těstu dejte konzistentní tloušťku mezi 1,3–1,9 cm (0,5–0,75 palce).
  • Každou vytvořenou placičku dejte zpět na talíř.
 5. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 5

  5 Na gril položte 2–4 karbanátky 0,25 palce (0,64 cm) od sebe. Zvedněte víko předehřátého grilu a placičky opatrně položte na rozpálený spodní grilovací talíř. Pokud se vám na tento model grilu nevejdou všechny 4 karbanátky najednou s tímto minimálním rozestupem, uvařte je ve 2 dávkách.
 6. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 6

  6 Zavřete víko a hamburgery vařte 3,5–5 minut. Víko má závěs, který je navržen tak, aby horní deska ležela naplocho na hamburgerech. Po 3,5 minutách vaření zvedněte víko a podívejte se, zda jsou vrcholy hamburgerů uvařené podle vašich představ. Pokud ne, zavřete víko na dalších 30 sekund a opakujte.
  • Při zavírání netlačte na víko. Pokud tak učiníte, hamburgery se ještě více zploští.
  • Není nutné obracet hamburgery. Gril Foreman vaří horní i spodní část současně.
 7. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 7

  7 Vytáhněte hamburgery a zkontrolujte vnitřní teplotu každého z nich. Pomocí přiložené špachtle grilu Foreman opatrně přeneste každou placičku na čistý talíř (ne ten, na který jste položili syrové maso) vyložený papírovými ručníky. Připíchněte teploměr sondy doprostřed každé placičky. V případě potřeby vložte karbanátky zpět na gril, dokud vnitřní teplota nedosáhne 71 ° C.
  • Pokud dáváte přednost vařeným hamburgerům středně vzácným a používáte vysoce kvalitní čerstvé hovězí maso ze spolehlivého zdroje, můžete usilovat o hotovou vnitřní teplotu 63 ° C. Vždy je však bezpečnější vařit mleté ​​hovězí maso na 71 ° C (160 ° F), což je považováno za střední propečenost.
  • Po dokončení vaření gril odpojte.
 8. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 8

  8 Vařené hamburgery podávejte nebo chlaďte hned. Hotové hamburgery přeneste přímo do buchet a nalijte do nich své oblíbené koření. Pokud neplánujete jíst hamburgery hned, uzavřete je do nádoby a dejte do lednice. Když jste připraveni je sníst, vložte je na gril, dokud vnitřní teplota nedosáhne 71 ° C.
  • Před vložením do lednice nenechte vnitřní teplotu hamburgerů klesnout pod 60 ° C. Pokud je uchováváte v chladničce při teplotě nižší než 4 ° C (40 ° F), můžete uvařené hamburgery skladovat až 3 dny.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 ze 3: Vaření tureckých hamburgerů

 1. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 9

  1 Zapojte gril a začněte předehřívat 5 minut. Většina modelů grilu Foreman nemá nastavení tepla a funguje tak, že zasunete a vytáhnete zástrčku z elektrické zásuvky. Pokud má váš model nastavení tepla, otočte volič na High.
  • Předehřejte gril se zavřeným víkem.
  • Začněte sestavovat hamburgery, zatímco se gril předehřívá.
 2. Obrázek s názvem Grilujte hamburger na grilu Foreman, krok 10

  2 Smíchejte krůtí maso a koření ve velké míse. Přidejte 450 g mletého krůtího masa, 1 polévkovou lžíci (15 g) petrželových vloček, 4 polévkové lžíce (60 g) strouhanky, 3 lžičky (15 ml) worcesterské omáčky a 0,25 lžičky (1,25 g) soli do misky. Vše jemně promíchejte prsty a míchejte ingredience, dokud není vše rovnoměrně zapracováno.
  • Pokud nechcete vkládat ruce do syrového masa, noste jednorázové rukavice vhodné pro potraviny.
 3. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 11

  3 Vytvořte 4 dlaně stejné velikosti a tloušťky. Naberte jednu čtvrtinu směsi a jemně ji převalte mezi dlaněmi, dokud nevytvoří kouli. Poté jemně stiskněte míč mezi dlaněmi, dokud nevytvoří placičku o tloušťce 0,64–1,27 cm (0,25–0,5 palce) a průměru 10–13 cm 4–5 palců. Hotovou placičku dejte na čistý talíř.
  • Opakujte postup a vytvořte další 3 placičky.
  • Nakrájejte krůtí hamburgery o něco tenčí než hovězí karbanátky, protože je důležité, aby se interiér úplně propekl.
 4. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 12

  4 Zvedněte víko grilu a uvolněte placičky na dolním grilovacím plechu. Gril je připraven pro krůtí hamburgery, jakmile se 5 minut předehřeje. Placičky nechte na grilovací desce rozteč 0,64 palce (0,64 cm). V závislosti na modelu vašeho grilu můžete být schopni připravit pouze 2 karbanátky najednou.
  • Pokud se vám na gril nevejdou všechny 4 karbanátky najednou, připravte hamburgery ve 2 dávkách.
  • Po manipulaci se syrovým masem si umyjte ruce mýdlem a vodou.
 5. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 13

  5 Zavřete víko a vařte hamburgery po dobu 5 minut. Po 5 minutách vaření zvedněte víko a podívejte se na vrcholy hamburgerů. Pokud ještě nezhnědnou podle vašich představ, zavřete víko na 30 sekund a znovu zkontrolujte. Podle potřeby postup opakujte.
  • Turecké hamburgery mohou trvat až 8 minut, než se úplně uvaří.
  • Nebojte se překlopit hamburgery - gril vaří obě strany rovnoměrně současně.
 6. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 14

  6 Zkontrolujte vnitřní teplotu, abyste zjistili, kdy jsou hamburgery hotové. Pomocí špachtle dodané s grilem zvedněte karbanátky na čistý talíř vyložený papírovými utěrkami. Připíchněte teploměr sondy do středu každé placičky. Pokud je vnitřní teplota nižší než 74 ° C, vraťte karbanátky zpět na gril a po 30 nebo 60 sekundách je znovu zkontrolujte.
  • Pozemní krůtu nepodvařujte. Šance na nemoc přenášenou potravinami je příliš velká, pokud maso není plně uvařeno na 165 ° F (74 ° C).
  • Nepoužívejte talíř, na který jste položili syrové placičky, aniž byste jej nejprve omyli.
  • Po dokončení vaření nezapomeňte odpojit gril.
 7. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 15

  7 Krůtí hamburgery podávejte horké nebo je dejte do lednice. Pokud neplánujete podávat všechny hamburgery hned, přesuňte je přímo do chladničky v uzavřené nádobě. V lednici vydrží až 3 dny. Až je budete jíst, dejte je zpět na gril, dokud vnitřní teplota nedosáhne 74 ° C.
  • „Nebezpečná zóna“ pro nemoci přenášené potravinami z vařeného masa je 4–60 ° C (40–140 ° F). Nenechte vařené hamburgery klesnout pod 60 ° C bez jejich chlazení a udržujte je při teplotě pod 4 ° C, dokud nebudete připraveni je znovu ohřát.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 3 ze 3: Vaření mražených hamburgerů

 1. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 16

  1 Vyberte si mražené karbanátky, které nejsou tlustší než 1,3 palce. Silnější mražený hamburger se může zvenčí převařit, než se uvnitř uvaří. Čerstvé karbanátky se nejlépe vaří na grilu Foreman v rozmezí 1,3–1,9 cm (0,5–0,75 palce), ale při vaření přímo ze zmrazeného masa se rozhodněte pro tenčí hamburgery.
  • Pokud jsou vaše zmrazené hamburgery silné více než 0,5 palce (1,3 cm), rozmrazit je nejprve před jejich uvařením. Buď dejte do lednice 450 g hamburgerů ve vzduchotěsné nádobě na 5 hodin, nebo do vodotěsného sáčku v misce se studenou vodou na 30–60 minut. Postupujte podle pokynů k vaření čerstvých hamburgerů místo zmrazených hamburgerů.
 2. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 17

  2 Gril předehřejte 5 minut. Zapojte gril se zavřeným víkem. Pokud má váš model nastavení teploty, přepněte jej na Vysoká. Ujistěte se, že je plech na tuk na místě na desce ve spodní části spodní grilovací desky.
  • Před prvním použitím grilu si přečtěte návod k obsluze.
 3. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 18

  3 Na spodní grilovací talíř položte 2–4 zmrazené karbanátky. Počet hamburgerů, které můžete uvařit najednou, závisí na průměru karbanátků a modelu vašeho grilu Foreman. Dbejte na to, aby karbanátky nepřesahovaly spodní talíř, a snažte se zajistit alespoň 0,64 cm (0,64 cm) mezery mezi karbanátky.
  • Talíře předehřátého grilu jsou velmi horké, proto pracujte opatrně. Zvažte nasazení hamburgerů pomocí kleští, které jsou na povrchu nelepivé a odolné vůči teplu.
 4. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 19

  4 Zavřete víko a vařte hamburgery 4,5-6,5 minuty. Sklopte víko tak, aby se horní deska dotýkala horní části placiček. Nechejte víko zavřené 4,5 minuty, než zkontrolujete, zda jsou hamburgery nedobré. Kontrolujte každých 30 sekund, dokud navenek nevypadají hotově, což může trvat až 6,5 minuty.
  • Mražené hamburgery se obvykle vaří asi o 90 sekund déle než čerstvé karbanátky, které trvají asi 3–5 minut.
  • Není nutné překlápět! Grilovací desky vaří na obou stranách současně.
 5. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 20

  5 Vyjměte hamburgery a vyzkoušejte vnitřní teplotu, zda je dobrá. Zvedněte víko a pomocí špachtle dodané s grilem zvedněte hamburgery na talíř vyložený papírovými ručníky. Do středu každé karbanátky vložte teploměr na maso. Pokud je teplota nižší než 71 ° C, vložte karbanátky zpět na gril, dokud nedosáhnou této teploty.
  • Při této vnitřní teplotě jsou hamburgery středně slané. I když máte rádi čerstvé hamburgery méně dobře uvařené, z bezpečnostních důvodů uvařte komerčně zmrazené karbanátky na tuto teplotu.
  • Až budete hotovi, gril odpojte.
 6. Obrázek s názvem Grill a Burger on a Foreman Grill Krok 21

  6 Jezte hamburgery, dokud vnitřní teplota neklesne pod 60 ° C. Protože se jedná o mražené karbanátky, uvařte hned jen to, co zamýšlíte sníst. Podávejte je na housce a se svými oblíbenými kořením do 5 minut od jejich uvaření. Pokud vnitřní teplota klesne pod 60 ° C, hamburgery zchlaďte nebo zlikvidujte.
  • Vařené maso musí být uchováváno buď nad 140 ° F (60 ° C) nebo pod 40 ° F (4 ° C), aby se snížilo riziko nemocí přenášených potravinami.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je používání grilu považováno za smažení? Ne, grilování zanechává na vašich hamburgerech čáry. Smažení je jako použití pánve na vaření, nástroje k vaření menších jídel, jako jsou vejce a restované předměty, na sporáku uvnitř kuchyně.
 • Otázka Musí se maso nejprve ohřát? Nemusí se nejprve zahřívat. Upřednostňuje se pokojová teplota, ale lze ji také zmrazit.
 • Otázka Jak uvařím steak na grilu Foreman? Maso potřete oběma stranami olivovým olejem a okořeňte kosherovou solí a čerstvým mletým černým pepřem. Steak grilujte 4–7 minut pro středně vzácné, 6–9 minut pro střední.
 • Otázka Mám předehřát na nízkou, střední nebo vysokou teplotu? Můžete použít buď střední nebo nízký, v závislosti na tom, jak dobře chcete hamburger.
 • Otázka Mohu vařit mražené hamburgery na grilu? Ačkoli se zmrazené hamburgerové placičky mohou vařit déle, je bezpečné je grilovat, aniž byste je rozmrazovali.
 • Otázka Jak vařit krůtí hamburgery Otevřete balíček mletého krůtího masa a vložte do středně velké mísy. Podle chuti přidejte rozšlehané vejce nebo dvě, rozdrobené Ritz krekry nebo strouhanku, nakrájenou cibuli, sójovou omáčku, šalvěj, pepř, petržel a sůl. Smíchejte ingredience, dokud nejsou dobře promíchány. Připravte karbanátky a položte je na předehřátý gril. Vařte, dokud není hotovo.
 • Otázka Existuje gril, který dokáže vařit čtyři nebo více hamburgerů najednou? Ano jsou. Jakýkoli skutečný gril v plné velikosti by měl být schopen uvařit více než čtyři hamburgery najednou.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Foreman gril
 • Odkapávací miska (dodává se s grilem)
 • Špachtle (dodává se s grilem)
 • Velká mísa
 • 2 talíře
 • Papírové ručníky

Populární Problémy

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.

Jak léčit tendonitidu předloktí. Tendinitida je zánět nebo otok šlachy. Šlachy jsou pojivové tkáně, které spojují sval s kostí. Dva nejběžnější typy tendinitidy jsou na vnitřní nebo vnější straně lokte. ...

Jízda na velbloudu? Správné oblékání je důležité, abyste se ujistili, že se nepřehříváte a necítíte se nepříjemně. Tento článek vysvětluje, jaké oblečení nosit při jízdě na velbloudu. Nebojte se váhy. Průměrný smečkový velbloud unese ...

Disk Google je synchronizační systém, který sdílí soubory a ukládá data online. Umožňuje uživatelům ukládat soubory na jejich servery a integrovat soubory se zařízeními. Pokud máte chybu serveru, jedná se s největší pravděpodobností o neznámou chybu nebo ...

Andrea Hlaváčková - Žít sen