Wimbledon 2017: Rafael Nadal považoval čtvrtého favorita za zisk titulu bookmakery

Paříž, Francie - 12. června: Rafael Nadal ze Španělska pózuje během focení na oslavu rekordu 10. titulu French Open na Quai de Grenelle 12. června 2017 v Paříži. (Foto Julian Finney/Getty Images)

Španěl bude hrát svůj první zápas na travnatých kurtech od roku 2015

Jaký je příběh?

Do zahájení Wimbledonu 2017 zbývá necelých 10 dní a bookmakeři odhalili své favority na vítězství v turnaji. A na docela překvapivou poznámku, mistr French Open Rafael Nadal byl sázkovým webem Stan Jamesem označován jako čtvrtý favorit s kurzem 11/4.

Andy Murray, který letos nebyl příliš konzistentní, byl bet365 nabízen jako favorit na vítězství v turnaji s kurzem 11/2. Druhým nejoblíbenějším hráčem, který vyhrál nejprestižnější Grand Slam roku, je sedminásobný šampion Roger Federer, kterému Betfair dával šance na výhru turnaje 3/1.

Novak Djokovič získal kurz 11/2 na zisk svého čtvrtého wimbledonského titulu sázkovou stránkou William Hill. Mimo velkou čtyřku je nejlepším hráčem na zisk titulu loňský vicemistr Milos Raonic na hřišti 14/1 a za ním čtvrtfinalista Wimbledonu 2014 Nick Kyrgios.

Šampión Rome Masters Alexander Zverev, který je aktuálně ve finále Halle Open, byl podpořen s kurzem 25/1, zatímco vicemistr French Open Stan Wawrinka nenašel u bookmakerů velkou přízeň s kurzy 28/1 hlavně proto, že na trávě si nevedl dobře

V případě, že jste nevěděli ...

Rafael Nadal měl v roce 2016 sezonu nabitou zraněními, ale letos se dramaticky vrátil, když vyhrál tři antukové tituly a dosáhl finále Australian Open a Miami Masters. Jeho vítězství na French Open posunulo jeho hodnocení na světovou dvojku, nejlepší od roku 2014.

Dvojnásobný wimbledonský šampion bude hrát svůj první zápas na trávě od roku 2015.

bílá od tenisek

Čtěte také: Semeno Wimbledonu není motivačním faktorem pro imperiálního Federera v Halle

Srdcem věci

Roger Federer i Rafael Nadal letos zažili skvělé návraty, přičemž první z nich dominoval letní těžké sezóně na cestě k zisku pátého titulu na Australian Open, než vyhrál Indian Wells i Miami Masters. Nadal byl naopak v antukové sezóně vznešený, když si zajistil své desáté tituly na mistrovství světa v Monte Carlu a Madridu. Španěl dokončil svou třetí La Decima roku vítězstvím na French Open, aniž by během turnaje shodil jedinou sadu.

Andy Murray letos nebyl v nejlepší formě a měl zklamaný běh, který se zastavil na French Open, kde se dostal do semifinále, než prohrál se Stanem Wawrinkou v pěti setech. Novak Djokovič také nemá nejlepší roky, ale postupně se zlepšuje a dostal se do čtvrtfinále French Open, než se poklonil Dominicu Thiemovi. Výsledkem bylo, že jeho pozice klesla a Srb se nyní vidí na čtvrtém místě, což je jeho nejnižší hodnota od roku 2009.

Co bude dál?

Velká čtyřka se nyní chystá na nadcházející Wimbledon, který začíná za devět dní, kdy jsou poprvé od Wimbledonu 2014 zařazeni mezi první čtyři.

Autorský záběr

Skutečnost, že Nadal od roku 2015 nehrál ani jeden zápas na travnatých kurtech, může být hlavním důvodem, proč ho bookmakeři umístili pod jeho kolegy z Velké čtyřky, ale tato čísla se ani zdaleka nedají popřít, že The Clay King bude silným favoritem vyhrát Wimbledon, zvláště poté, co tak pozoruhodným způsobem vyhrál French Open.

Taky přečtěte si: Roger Federer říká, že vláda Andyho Murraye jako č. 1 je ohrožena

Populární Problémy

Jak řídit autobus veřejné dopravy. Zatímco naučit se jezdit autobusem dostat se z bodu A do bodu B se může zdát zdrcující, je to obvykle relativně jednoduché. Po pár výletech autobusem už na něm budete jezdit jako profík ....

Jak se bavit o víkendu (dospívající). Když jste teenager, víkendy jsou vaší šancí na svobodu a zábavu! Celý týden trávíte prací se školou a domácími pracemi, ale víkendy vám dávají příležitost trávit čas s přáteli, ...

Šéf Australian Open Craig Tiley obhájil rozhodnutí Tennis Australia prosadit všechny hráče před hardcourtovým švihem Down Under.

Průvodce, jak sledovat živý přenos Severní Karolína vs Auburn v turnaji Sweet 16 turnaje NCAA 2018-19.

Britská hráčka Katie Boulter nedávno označila Naomi Osaka za jeden ze svých idolů ve způsobu, jakým se snaží dosáhnout změny prostřednictvím svého hlasu.